Skocz do zawartości
kilobajt

Topic śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=19610

 

Po nabyciu Big Typhoona rozpocząłem natychmiastowy motaż. A właściwie demontaż. Płyty głównej. Niestety musiałem usunąć podstawkę pod socket 478 (zgodnie z instrukcją). Podczas montażu zapomniałem o izolatorze od spodu płyty głównej (mam Intela) i w ten sposób częściowo uszkodziłem płytę (jeden kanał RAM, jeden kontroler DMA, i część kontrolerów USB padła co najmniej częściowo). Usterki znośne do obejścia. Ale błąd mój, bo źle prześledziłem instrukcję. Cóż, po kilku okaleczeniach palców, długim choć nietrudnym montażu owego "grzmota", odpaliłem system i... Rewelacja! Wiatraka przy moich 3 dyskach twardych nie słychac w ogóle! (poprzednio miałem Titana W5TB/TC2). A temperatura procka po całodziennym użytkowaniu kompa (sprawy codzienne - internet, muzyka...) 42'C! Przy Titanie w idle to było 55'C! Nie wspomnę o "stresie". Titan - 70'C, Typhoon - 44'C! W momencie pisania recenzji parametry nastepujące (na obudowie dwa wiatraki Arctic Cooling FAN PRO TC). CPU:43'C, dyski twarde: po 43'C każdy! Przyjemny widoczek!

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://rapidshare.de/files/6143022/Mistrz_No_y.rar.html - Co 2 Mistrzów Noży to nie jeden

 

http://rapidshare.de/files/6142121/Kozak.rar.html - 12MB ale naprawdę WARTO ubaw po pachy

 

http://rapidshare.de/files/6143469/Prawdzi...telmen.rar.html - 3MB, Prawdziwy Dżentelmen

Z jakiego filmu są te scenki o dżentelmenie i kozaku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten "kawałek" ostatnio mnie zniszczył więc powinien się podobać:

 

Dwóch kolegów siedzi w kinie czekając na początek projekcji, przed nimi siada duży i łysy pan, który przyszedł z ładną panią i zasłonił część ekranu tym kolegom.

 

Jeden mówi: ej założymy sie o 20zl, że nie klepniesz tego łysego w głowe?

drugi się zgadza i klepie łysego w głowe mówiąc: Zbychu kope lat, co u Ciebie- widze, że ładną żone masz.

Łysy się troche zdenerwował, ale wybaczył pomyłke i siedzi spokojnie dalej.

ten drugi znowu: Ale za 50zl nie klepniesz go 2-ugi raz w głowe.

ten pierwszy klepie łysego i mówi: Zbychu no co ty kolegów nie poznajesz? A kto Ci książki pożyczał na matmie.

Łysy w ostatniej chwili powstrzymany został przez swoją toważyszkę od pobicia upierdliwego jegomościa i dla świętego spokoju przesiada sie do pierwszego rzędu.

Drugi kolega nie daje za wygraną i mówi: Ale za stówke to go 3-ci raz nie klepniesz!!!

Śmiałek schodzi na dół do 1 rzędu, wali Łysego w głowe i mówi: Zbychu k.....wa ty tutaj, a ja tam u góry jakiegoś debila w łeb nap....alam.

 

 

Sory za łacine na końcu ale tak jakoś lepiej "brzmi".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że lubimy naszą reprezentacje to .......... [;

Dołączona grafika

Dołączona grafika

no i pare ku chwale imć :

Rasiak grał jak młody buk...

 

- Jak się nazywa osoba, która oglądała mecz Polska - Anglia z najlepszego miejsca?

- Rasiak.

 

Z cyklu słynne cytaty: "Mieć zryw jak Rasiak do piłki"

 

no i trochę odpuśćmy [;

 

Przedsiębiorca do młodego absolwenta:

- Dostaje pan u nas płatny staż.

- Hihihi, no dobra, gdzie jest ukryta kamera?

 

- Jak najczęściej informatycy zwracają się do swoich żon?

- Myszko..

 

Od spadających kokosów ginie rocznie 15 razy więcej ludzi, niż od ataku ptaków. Więc dlaczego Hitchcock nie nakręcił o tym horroru?

 

ale wróćmy [;

 

Podobno władze miasta Warszawa chcą postawić przed stadionem drewniany pomnik Rasiaka.

 

adieu [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://fcmx.net/vec/v.php?i=003702 calkiem ciekawe rysowanko.

Poza tym nie wiem czemu, ale głos z tej 'piosenki' co sir Afeen podał, to koleś co gada w 2:17 minucie to kojarzy mi sie z jakimś kolesiem. I nie daje mi to spokoju kto z polskiej sceny może mieć taki głos :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://media.putfile.com/dziewczyno

 

Uwaga, występują słowa niecenzrualne!

 

Szanuje inicjatywe tych ludzi. Tempić hip-hopolo!

 

Dodane:

O przepraszam nie zwróciłem uwagi. Jako rekompensate dodam żarcik usłaszany dziś w szkole:

Żona do męża:

- Kochanie, powiedz mi coś słodkiego.

- Odczep sie kobieto, nie widzisz, że pracuje?

- Ale kochanie, prosze Cię, powiedz coś słodkiego.

- Jestem zajęty, nie mam czasu.

- Kochanie, tylko jedno słówko. Proszę Cie!

- Miód do ku**y nędzy i odp****ol się!

 

:) :)

Edytowane przez virus120

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byl sobie gosc, ktorego od jakiegos czasu strasznie bolala glowa. Na poczatku wytrzymywal, jechal na tabletkach, ale po jakims czasie juz nie mogl. Poszedl do lekarza. Ten go zbadal, obejrzal i mowi:

- No coz, wiem jak pana wyleczyc, ale bedzie to wymagalo usuniecia jader. Ma pan bardzo rzadki przypadek naciskania jader w podstawe kregoslupa. Nacisk powoduje bol glowy. Jednym sposobem przyniesienia panu ulgi jest usuniecie jader. Co pan na to?

Gosciu zbladl i mysli. Jak to bedzie bez jader no i w ogole. Jednak doszedl do wniosku, ze z takim bolem glowy to nie da rady zyc i postanowil "isc pod noz". Mija kilka dni, gosciu po zabiegu, glowka juz nie boli. Jednak czul ze bezpowortnie stracil cos waznego. Postanowil sobie to, przynajmniej tymczasowo, zrekompensowac nowym ciuchem. Wchodzi do sklepu i mowi:

- Chce nowy garnitur!

Sprzedawca zmierzyl go wzrokiem i mowi:

- Rozmiar 44?

- Tak, skad pan wiedzial?

- To moja praca...

Gosciu przymierzyl, pasuje idealnie!

- Moze do tego nowa koszula?

- Niech bedzie.

- Rozmiar 37?

- Tak, skad pan wiedzial?

- To moja praca...

Gosciu zalozyl koszule, lezy jak ulal.

- To moze jeszcze nowe buty?

- A niech beda i nowe buty.

- Rozmiar 8,5?

- Tak, skad pan wiedzil?

- To moja praca...

Gosciu przymierza buty, sa idealnie dopasowane.

- No to moze nowe slipki?

Chwila wahania...

- Jasne, przeciez przydadza mi sie nowe slipki.

- Rozmiar 36?

- Ostatnio nosilem 34...

- Nie mogl pan nosic 34. Powodowalyby ucisk jader w podstawe kregoslupa i mialby pan cholerny bol glowy...

 

PS rozwiazaniem tej sytuacji sa bokserki :lol:

Edytowane przez Dimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...