Skocz do zawartości
Gość StoProGratis

Left 4 Dead

Rekomendowane odpowiedzi

spotkal sie ktos z sytuacja ze przy probie polaczenia z serwerem(najczesciej nieudanej) rozlacza wam neta na jakies 2-5min?

 

net jaki posiadam to 8mb w british telecom lacze sie z routerem za pomoca wi-fi.

Edytowane przez nuO3-Lzuruha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to muszę odstawić L4D, GF 6100 nie daje rady w żadnych ustawieniach graficznych - 640x480 , wszystkie bajery wyłączone ( strasznie gra wygląda wtedy xD ) 22fps gdy patrze się na ścianę, 11 fps Podczas ataku hordy sztywniaków ...

 

A wszystko przez drożejący prąd - dążę do obniżenia kosztów za energię elektryczną... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapierałem się jak mogłem, ale jak znalazłem ofertę za 80 zł to nie mogłem się oprzeć:-) Do zobaczenia online

 

ps. jestem bardzo pozytywnie zaskoczony wydajnością gry - ponieważ miałem "mały pożar" ostał mi się tylko lapek i sprawuje się całkiem przyzwoicie.

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapierałem się jak mogłem, ale jak znalazłem ofertę za 80 zł to nie mogłem się oprzeć:-) Do zobaczenia online

 

ps. jestem bardzo pozytywnie zaskoczony wydajnością gry - ponieważ miałem "mały pożar" ostał mi się tylko lapek i sprawuje się całkiem przyzwoicie.

 

 

 

 

ja mam ''pare'' szt : Left 4 Dead - Steam Key jak 'coś' - pisać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś wypuszczono "wyśmienitego" wręcz patcha

dzięki niemu mam dosłownie 2x mniej FPS, miesiąc cieszyłem się grą, gra ledwo teraz wyrabia, jeszcze jedno takie łatanie i gra poleci w kąt, zupełnie jak TF2, z nim mam te same objawy, co patch to spadek FPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co siedzi w lapku ? czy z X3100 moge sie za ta gre zabierac ? ;)

Nie, gra ledwo działa na 6600GT a co dopiero z tą integrą.

a co u niego w lapku siedzi? masz sygnaturę... GF 8600GS

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zainstalowałem modyfikację do gry. Nie pamiętam nazwy, był mod od jakiegoś usera zagranicznego forum.

 

Główne modyfikacje:

 

Brak latarki

Brak Celownika

Tylko strzał w głowę zabija Zombi

Nie ma Zombi boss'ów

Jesteśmy sami

Jest mało amunicji

W "Safe Room'ach" nic nie ma

Bardzo duża ilość hord zombi

Zombi i gracz poruszają się wolniej ( nie wiem po co, chyba aby gra była dłuższa ) *

 

To by było tyle, zrobiło się straszniej, trudniej, bardziej realistycznie ( imo )

 

*Zna ktoś komendę na prędkość gracza/zombi?

Edytowane przez Stachuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autor: Kamil „JAGg” Bąk

 

Dziś miałem przyjemność rozmawiać z jednym z organizatorów już trzeciej edycji imprezy pod nazwą Targi komputerowe w Lublinie & Lublin Game Party. Impreza ta to wspaniała zabawa i świetna okazja do tego aby zagrać Off-Line w takie gry jak Call Of Duty 4: Modern Warfare, czy chociażby Wolfenstein: Enemy Territory.

 

W tym roku nie może być inaczej. Nie zabraknie na niej tytułu z serii Call of Duty. Jednak wiekowe już W:ET musi zrobić miejsce dla swoich nowszych kolegów. Może to być wspaniała okazja na ukazanie się pierwszego w Polsce LAN Party z Left 4 Dead. Jest to jednak nie lada wyzwanie, gdyż wiadomo, że gra jest nowa i mało rozpoznawalna na scenie polskiego multigamingu. Zbyt mało ludzi angażuje się w rozbudowę sceny Left 4 Dead w Polsce.

 

Wszystkich zainteresowanych fanów L4D prosimy o pomoc w przekonaniu organizatorów lubelskiej imprezy, aby to właśnie nasza gra brała udział w targach. To także wspaniała okazja dla was, by pokazać swoją grę poprzez eliminacje On-Line, a potem podczas wspaniałej zabawy w jednym miejscu z najlepszymi graczami w Polsce, a może i nawet gośćmi z Europy. Każda pomoc to krok bliżej w dążeniu do celu jakim jest Left 4 Dead na LGP 2009. Więcej informacji odnośnie imprezy LAN oraz więcej szczegółów w kwestii pomocy chętnie udzielą wam:

 

Kamil „JAGg” Bąk

Steam: jaggunio

e-mail: klasaspecow@gmail.com

GG: 6909094

 

qhn

Steam: qhnzone

źródło: http://left4deadpolska.wordpress.com

 

Na stronie jest rowniez zamieszczona ankieta dotyczaca Waszego zdania na pomysl gry na targach - klick

Edytowane przez alcen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrocilem na 8.12 i tez to samo dodam ze wyrzucilem ccc i stery i nawet przy pomocy att odinstalowalem dodatkowo ale dalej jest to samo.

 

Edit:

 

Wylacznie w opcjach "multicore rendering" chyba rozwiazuje ten problem

Edytowane przez venat0r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

panowie krotka piłka, jako ze cena spadała znaczaco. gre juz mozna miec za 4 dychy. brac czy nie brac :D ? jak to tam wsyztko wyglada :P

Gdzie za 4 dychy mozna dostac ta gre?

 

aha key na allegro a kupował ktoś tam? jak to jest z tymi keyami?

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sie skusilem :) teraz sie ciesze, ze nie wzialem premierowego wydania. Stowka w kieszeni ;)

 

a z keyami jest wszytsko oki, po przypisaniu do konta raczej nic nie ma prawa sie z tym stac ;)

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie po całym tym czasie żałuję, że w ogóle kupiłem tą grę.

 

Dałem za nią prawie 170zł ;]

 

A nie grałem w nią już z 2 miesiące (i raczej się nie zapowiada żebym zagrał).

 

Nadchodzacy "pack" raczej tego nie zmieni. Następnym razem 3 razy się zastanowię zanim kupię coś od Valve.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stranded napisał

Dałem za nią prawie 170zł ;]

A ja 70, gdzie tu sprawiedliwość? Na steam kupuje się tylko w czasach promocji których jest od groma i widziałem już l4d -70 off bodajże.

 

A gierka jest świetna, aktualnie jestem w klanie ponieważ męczą mnie newbies grający na expercie a za przeproszeniem ciach!o potrafią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

można wiedzieć na czym polega gra w klanie w L4D? Cena na Steamie przy obecnym kursie dolara jest masakrystyczna ;]

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...