Skocz do zawartości
Gość StoProGratis

Left 4 Dead

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie otwieram przegladarke (openbrowser...) i nie ma sily zebym tam znalazl servery polskie. Przegladalem jakie sa na http://www.game-monitor.com/ noi pare jest. Problem w tym ze czasem nie moge sie polaczyc na server. Wpisuje connct IP:port albo wklikuje server z przegladarki i wyskakuje po prostu connection lost, albo w kosoli komunikat ze jakies okno 1 mialo wiekszy priorytet (kiedy to otwarta byla podczas logowania sama konsola).

 

1)Cannot send to client info with NULL XUID!

 

2) [L4DUI] OpenWindow: Another window 05DAAE00`GenericConfirmation` is having priority 1, deferring `MainMenu`!

 

Na server epidemium nie moge np wejsc mimo 3/4 bo wyskakuja w/w komunikaty w konsoli a w menu okno connection lost :/

 

 

Chcialbym zagrac kampanie z polakami, jednakze ciezko mi kogos znalezc, takze jesli ktos bylby chetny na gre w gozinach 23-1 to prosze o kontakt.

 

Nie uwierzycie ale kupilem gre za 119 wczoraj w media. Szlag mnie chcial trafic jak zabaczylem promocje w ultimie. Kto poradzi jak oddac l4f do media ;P

Edytowane przez alcen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiecie co. u mnie w menu gry nie ma opcji przegladarka serwerow. mam polskja wersje jezykową gra pudelkowa.

w menu sterowania bodajrze zaznacz opcje konsoli nastepnie ~ i wpisz openserverbrowser ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ahhh te ruski , wchodze na serwer a tu kurna romans stojo gapio sie na siebie i romans leci po rusku, laska i dwóch typow , zamiast rombać po zombiakach to gadajo skąd jestes itd.umawiaja sie zmrole.człowiek sie cieszy żę się dorył jakos na serwer,a tu zaloty, gg nie mają? i jeszcze podryw w twoim kierunku kak tiebia zawót ,gdie żywiosz.a weż im powiedz łamanym ruskim, weśta skonczta te ceregiele i grajta.no to ban i lecisz z serwa.left 4 love :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis bylem swiadkiem, tego w jaki sposob w kampanii morowe powietrze mozna ominać: kontener, ktory nalezy opuscic dzwigiem, przejsc barykade na placu budowy bez jej podpalania. pozniej gra mi sie zawiesila wiec nie widzialem innych takich trickow. pewnie jeszcze cos by sie znalazlo. generalnie chodzilo o przejdzie nad barykada po krawedzi drzwi. i po ogrodzeniu przy dzwigu. zastanawia czy tworcy nie umiescili specjalnie tych obiektow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fanie się gra. Tylko Polaków mało przeważnie Ruscy. Gierka wywalała mi do pulpitu ale wyłączyłem multicore rendering czy coś takiego i przestało. Jest na to jakiś patch??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fanie się gra. Tylko Polaków mało przeważnie Ruscy. Gierka wywalała mi do pulpitu ale wyłączyłem multicore rendering czy coś takiego i przestało. Jest na to jakiś patch??

Polecam dodac sie do grupy left4dead.org.pl. Latwiej znalezc wtedy polakow do gry, grupa ciagle sie rozrasta. Ponadto proponuje zerknac na servery PL. Zanim nie zauwazylem ze jest troche dobrych dedykow w polsce, wolalem sam stawiac hosta. Jednak gra w COOPa na pingu 60-100 jest widoczna. Te zombiaki jakos tak nienaturalnie odlatuja z opoznieniem po oddaniu strzalu. A tak, na pl serverze wszystko smiga jak szalone.

 

Wczoraj mlucilem do 3 razem z grupa z l4d.org.pl. Sympatycznie bylo mimo ze poleglismy w ostatecznosci :)

 

nick: yooguruto

 

PS. Nie narzekam na FPSy, jednak zawsze moze byc lepiej. Czy ktos procz komendy mat_queue_mode 2, zna jakies triki dla procesorow intel by gra chodzila szybciej i obslugiwala pelna para 2 rdzenie? Jesli tak to czy wystarczy ze wpisze ta komende do

steamapps\common\left 4 dead\left4dead\cfg\config.cfg ...?

Edytowane przez alcen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś gra się znudziła ( w co wątpię ) polecam przed rozgrywką dodać kilka komend w konsoli :

z_common_limit 400

director_panic_forever 1

director_force_panic_event

 

W skrócie:

 

Hordy zombie atakują nas bez ustanku, a w połączeniu z mapami z CS:S'a wyjdzie nam niezły deathmatch :P

 

Teraz pytanie ! Jak dodać mapy z CS:S, TF2 do L4D???

 

Dodałem normalnie przez kopiuj>wklej, ale nie ma tekstur. Znalazłem opis w sieci, ktoś bardziej kumaty mógłby to rozszyfrować ??

 

Short tutorial on how to get cs_office in L4D:

1) Get the latest NET Framework.

2) Get GCFScape.

3) Extract materials, models and maps from counter strike shared.gfc which is in steam/steamapps to your L4D demo folder in steamapps/common/left 4 dead demo/left4dead.

4) Do the same with source models.gfc and source materials.gfc.

5) Run L4D, Enable Developer Console in Options. Type changelevel cs_assault in console after you have started a new singleplayer game.

6)Enjoy playing on Cs_Office!

1.) i 2.) już zrobiłem, nie rozumiem o co chodzi w punkcie 3.) i 4.)

 

O tyle zrobiłem, nie wiem co dalej

Dołączona grafika

Edytowane przez Stachuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maps, Materials, Media, Models

 

"przewaliłem" te katalogi głównego katalogu L4D, zastąpiłem pliki. Niestety dalej coś nie trybi, wywala dziwne komunikaty, co mapa , to inny komunikat, najcześciej Engine Error. ( w l4d jest SE 37, a w CSS ? )

 

Jutro coś pokombinuję.

 

Może cały katalog cstrike przewalę do l4d ...

Edytowane przez Stachuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co trzeba zrobic zeby sie zalogowac do Steama??

Ściągnąć steam-a utworzyć w nim konto. Steam-a ściągniesz tutaj (klik-link). Oczywiście to przy założeniu, że grę masz oryginalną. Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tylko giera sie pojawila to chcialem kupic :D wydalem 120 zika na tytul, ktory tak na dobra sprawe pozostawia niesmak, bo giere przejdzie sie w ponizej 4 godzin na advanced z botami, lub okolo 4 godzin z kolesiami (jak sa kiepscy strzelcy z nich :D )

 

co do wywalania sie gry to nie zauwazylem

 

vista x64 z sp1 i ani razu zwiechy nie mialem

 

fajnie by bylo jutro ustawic sie na jakas rozgrywke. wykupilem prywatny serwer 4roslotowy w pifpaf i mozna by na nim pograc sobie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...