Skocz do zawartości
Gość StoProGratis

Left 4 Dead

Rekomendowane odpowiedzi

Gość chronicsmoke

gra tanieje to nooby kupuja. kiedys wchodziles na experta i grales z ludzmi naprawde potrafiacymi grac.

A ja powiem tak, jak grałem w demo to na ekspercie pierwszy raz przeszedłem z jakimiś szwedami i niemcami bo nikt nie gadał tylko każdy instynktownie reagował. Później próbowałem z polakami gadając co kto ma robić i nam nie wychodziło. Za 36zł na pewno grę kupię i będę kolejnym noobem którego spotkacie na publikach ; ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czar L4D prysł :)

 

Aktualnie tylko testuję nowe mapy do l4d. Myślę, że jeśli wyjdzie SDK to to się ruszy trochę.

 

Nie mogę pojąć jednej rzeczy.

 

W CS:S gram od 3 lat, od roku nie przerwanie. Gram raczej na standardowych mapach i jeszcze nigdy mnie one nie znudziły. W L4D pograłem ok 3 tygodnie i ... znudziło się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Bo w CS:S jest konkurencja z innymi ludźmi a to zawsze bardziej wciąga niż współpraca z nimi ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

A ja nadal żałuję, że wydałem 200zł na ten gniot ;) szczerze nie polecam nikomu, chyba że macie za 30zł i chcecie pograć tydzień.

200zł? Z tego co pamiętam to za 129zł w dniu premiery to nie problem było dostać tą gre a i dało się jeszcze taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet za 50 zl imho warto ;) kilkanascie h zabawy jest, bo pozniej jednak sie nudzi ;d

 

btw stranded ;) przeczytaj sobie swoje wczesniejsze wypowiedzi na temat gry i te teraz, jak troche "ekstaza" minela ;D

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet za 50 zl imho warto ;) kilkanascie h zabawy jest, bo pozniej jednak sie nudzi ;d

 

btw stranded ;) przeczytaj sobie swoje wczesniejsze wypowiedzi na temat gry i te teraz, jak troche "ekstaza" minela ;D

Właśnie wiem, napaliłem się jak gnojek na ten tytuł. Ale po czasie dopiero widać jaki to crap. Już dawno poleciał z dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj uwierz mi mam, zawsze był problem kto nie gra dziś (z naszej paczki) kampanii "bo nie ma miejsca"

 

ta gra po prostu wieje nudą (na dłuższą metę), mapy szczególnie, ciągle to samo, jakikolwiek random powinien tam być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może survival pack coś zmieni? Chociaż , ja też już od dawna nie grałem i nie wiem czy jest sens wracać do tego.

 

Nazi zombies(cod:waw) mnie teraz mocniej wciągnął- bardziej realistyczne?

Edytowane przez Stachuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten survival będzie dokładnie tym samym tyle, że zamiast iść do przodu będziesz stać jak debil i strzelać do wsystkiego przez 10 minut

 

żeby teraz było ciekawie powinni dodać 4 kampanie nowe, ewentualnie ten survival, jedną nową postać (po obu stronach), przynajmniej 4 nowe bronie

 

ale to robią luldzie od condition zero, nie ma co się nawet łudzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby teraz było ciekawie powinni dodać 4 kampanie nowe, ewentualnie ten survival, jedną nową postać (po obu stronach), przynajmniej 4 nowe bronie

Ale co by to dalo? Po tygodniu bys znowu powiedzial, ze nuda i crap :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...