Skocz do zawartości
ath

Core 2 Duo E8000 - E8190 / E8200 / E8300 / E8400 / E8500 / E8600

Rekomendowane odpowiedzi

czyli są ok ,facet ma 5 sztuk takich

Niekoniecznie muszą być ok, bo z tego co mi coś świta to pierwsze retaile (nie white boxy) ktore mozliwosciami oc nie blyszczaly, bo 4ghz to to na ac srednio chcialo robic byly wlasnie q740

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli są ok ,facet ma 5 sztuk takich

Mam 2 procki (e8500) z tego steppingu

 

1) @ 4.3 GHz @ 1.44v orthos

2) @ 4.3 Ghz @ 1.47v orthos (coś takiego)

 

No właśnie mam wątpliwości czy on działa dobrze

Zobacz czy płyta bootuje z procem gdy nie masz założonego chłodzenia (chodzi mi o docisk).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Przymierzam się kupić :

 

Abita IP35

E8200

 

Mam corsiary 2x1gb 675 mhz (jakies rev 7.1) - wystarczy chyba, no nie ?

I GF 8600gt

 

Czy aby to uciagnac wystarczy moj Chieftec GPS-400AA ?

 

Mysle o jakims lajtowym podkreceniu, jak sie naucze :P

Edytowane przez damnie88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Przymierzam się kupić :

 

Abita IP35

E8200

 

Mam corsiary 2x1gb 675 mhz (jakies rev 7.1) - wystarczy chyba, no nie ?

I GF 8600gt

 

Czy aby to uciagnac wystarczy moj Chieftec GPS-400AA ?

 

Mysle o jakims lajtowym podkreceniu, jak sie naucze :P

sorki za małe ot,ale daj sobie spokój z tymi abitami-naprawde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i kwestia Biosu, ale nie sądzisz,że takowy Bios powinien juz wyjść?A skoro nie wyszedł to świadczy to tylko jakie dobre ma wsparcie i jak dba o klientów Abit :P

Miałem tą płytkę i odradzam - porażka na całej linii.

Jak masz kasę na DFI P35 LT to kupuj, chyba lepszej nie znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jaka plyta w cenie tego Abita dobra do E8200 ?

 

Taaa kupic DFi za "600" zl ? Slyszalem ze te plyty nie warte swojej ceny i jakos tak ogolnie nie podoba mi sie i plyta a tym bardziej cena.

Edytowane przez damnie88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DFI DK P35 - 419 zł

MSI P35 Neo2-FR - 300 zł

Asus P5K Pro - ~350 zł

 

Foxconna sobie podaruj bo same problemy z nim są ;]

Jakieś doświadczenia z foxem mialeś??

Fox był u mnie przez jakies 4miesiące i powiem szczerze, ze polecam. A jezeli chodzi o lajtowe kręcenie to jak najbardziej polecam tą płytę(fox).

Przesiadłem się z niej na DFI X38 i... eżeli chodzi o stabilność i podkrecalność (lajtową-450mhz) to różnicy praktycznie nie ma wielkiej.

z czystym sumieniem polecam Foxa. miałem do niej pretensje :) przez pierwsze 45min poki jej nie zacząłem poznawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładne ot sie wdało ,ale w sumie jak masz zakładac nowy temat "Jakie mobo wybrac do 8200"to ,jednak chyba lepiej tutaj.

Chyba najpewniejsza płytka ,i za rozsądne pieniądze będzie ten Asus p5k-pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze wazna informacje dla kogos kto sie zastanawial na kupnem PENRYN'a a nie chcial wydawac duzo kasy. Wlasnie sie robi maly wysyp tych prockow i z racji tego ze cena byla kosmiczna (ze wzgledu na mala dostepnosc), zaczyna sie w koncu obnizka i juz niedlugo dojada do cen sugerowanych Intela.

Tak dla potwierdzenia tej informacji looknijcie na alledrogo.pl juz E8200 w calej masie za BOX'a pojawily sie w cenie ok 570 PLN :) jeszcze ok 30-40 PLN w dol i mamy cene sugerowana :) Jeszcze niedawno BOX'y bylo za ok. 620-650 PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze wazna informacje dla kogos kto sie zastanawial na kupnem PENRYN'a a nie chcial wydawac duzo kasy. Wlasnie sie robi maly wysyp tych prockow i z racji tego ze cena byla kosmiczna (ze wzgledu na mala dostepnosc), zaczyna sie w koncu obnizka i juz niedlugo dojada do cen sugerowanych Intela.

Tak dla potwierdzenia tej informacji looknijcie na alledrogo.pl juz E8200 w calej masie za BOX'a pojawily sie w cenie ok 570 PLN :) jeszcze ok 30-40 PLN w dol i mamy cene sugerowana :) Jeszcze niedawno BOX'y bylo za ok. 620-650 PLN

po 8200 mozna skoczyc do sklepu i od tak kupic ;) prawdziwe problemy sa z 8400 - zamawiasz za ~800 i jeszcze trzeba czekac :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i dostajesz 48 week :lol:

no ja mam e8400 z 48 tygodnia xD hehe ale z tego co czytalem nie koniecznie musi byc zly - rozrzut jest od 4 ghz na 1.43v do 4.5 na 1.43 xD a ktos chyba nawet pociagnal ponad 5 ghz =] moze jeszcze dzisiaj sprawdze, tylko musze najpierw skoczyc po szybkozlaczki do wc ;) Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8500 44 tydzień jest wart uwagi ,sory że marudzę ale szukam jakiegoś ok

nie to zebym sie czepial ale to brzmi bardziej jak twierdzenie :)

 

...btw to ty sprzedajesz zdechly procesor na allegro za 2500 zl? ;d ze juz nie zyje wnioskuje po napieciu na jakim go "selekcjonowales" :D do tego ten brak gwary w polsce... ja bym sie chyba bal, ze ktos przyjedzie i bedzie chcial mnie zabic :D

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakie są te problemy? Uściślij proszę ;)

Mnoznik lubi sie sam zmieniac na 8.5, co drugi boot nie mozna zmienic vcore, bo znikaja wszystkie opcje w biosie poza "auto", co owocuje tym ze zeby odpalic kompa na wysokich mhz trzeba go odpalac 3-4 razy :D . Do tego na roznych mnoznikach jest rozne max fsb :P . Jest bios ktory ma to poprawiać w commando, jednak nadal sa problemy. Nie moge go upublicznic, bo był robiony doslownie w 15min przez goscia z asusa i oficjalnie nie istnieje :)

 

8500 44 tydzień jest wart uwagi ,sory że marudzę ale szukam jakiegoś ok

Skad ty takie tygodnie wynajdujesz :blink: Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...