Skocz do zawartości
ath

Core 2 Duo E8000 - E8190 / E8200 / E8300 / E8400 / E8500 / E8600

Rekomendowane odpowiedzi

Te nowe bramki intela to jakieś jednorazówki :P

Jestem ciekaw czy coś z tym zrobi, bo patrząc tutaj ile procków zostalo wymienionych w stosunku do starszej generacji - za głowę się tylko łapać

tomcat - takiego procka najlepiej vtt zabić - w 2 godziny dałoby radę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te nowe bramki intela to jakieś jednorazówki icon_razz.gif

Jestem ciekaw czy coś z tym zrobi, bo patrząc tutaj ile procków zostalo wymienionych w stosunku do starszej generacji - za głowę się tylko łapać

Dokładnie .... ja chyba jednak jeszcze pozostanę przy moim procku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

W sumie to tu gadacie głównie o 4 GHz+, a tak średnio do 3.6 GHz (450x8) to jakiego napięcia te proce potrzebują? Podzejrzewam, że takiego które przez max dwa lata proca nie zabije?

 

Ktoś ostatnio pytał czy obecne proce dalej trafiają się z uwalonymi diodami - nie zauważyłem odpowiedzi więc się podłączam do pytania. E8200 OEM by mnie interesował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

stary nie badz len i poczytaj sobie w tym topicu chociazby,bo zauwazylem ze co strone dochodzi nowa osoba i pyta o to samo,troche to juz zenujace zaczyna sie robic,vtt pomaga w o/c proca i stabilnosci

 

u mnie e8400 tez wiele godzin pracowaly na v wiekszym niz 1.7-1.8v i nic sie nie dzialo,w moim przypadku proce uwala vtt i jest to powtwierdzone,za duzo nie zdrowo a to vpll to asusowe cos,nie wiem nawet co to,ale ma to chyba pelnic taka sama funkcje jak np;vtt na dfi :),tyle,ze mocno rozni sie wartosciami :)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary nie badz len i poczytaj sobie w tym topicu chociazby,bo zauwazylem ze co strone dochodzi nowa osoba i pyta o to samo,troche to juz zenujace zaczyna sie robic,vtt pomaga w o/c proca i stabilnosci

A Pan mógłby wytłumaczyć czym jest VTT i PLL zamiast pisać jakie są efekty przekręcania :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie vtt w ogole nie ma wplywu na oc, mam ustawione najnizsze 1.2 , w odczytach programow jest 1.17

nizszego niemam mozliwosci zapodac, default chyba 1.1

Edytowane przez Blue

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie vtt w ogole nie ma wplywu na oc, mam ustawione najnizsze 1.2 , w odczytach programow jest 1.17

nizszego niemam mozliwosci zapodac, default chyba 1.1

Bo generalnie vtt nie pomaga w osiagnieciu wiekszych mhz na procku, kto takie bzdury opowiada? Jakbys mial 1GHz wiecej to by mozna bylo rozwazy sens podwazszania owego napiecia, bo wtedy dochodzi jeszcze inna kwestia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze pytanko - boxy sa jakos szczelnie zapakowane? Jezeli bym kupowal box'a to chcialbym miec gwarancje, ze nikt sie nim wczesniej nie bawil itp ;) ze nie dostaje go tylko dlatego, ze sie slabo krecil ;d

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze pytanko - boxy sa jakos szczelnie zapakowane? Jezeli bym kupowal box'a to chcialbym miec gwarancje, ze nikt sie nim wczesniej nie bawil itp ;) ze nie dostaje go tylko dlatego, ze sie slabo krecil ;d

chłodzenie jest w jednorazowym opakowaniu, tzn. nie idzie go drugi raz zamknąć, a proca bez jego otwierania raczej wyciągnąć się nie da (chociaż Polacy na wszystko znajdą sposób...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Dokładnie. Kupowałem selekta od Sectora to pudełko wyglądało jak nowe, nie wiem jak on to zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czary :lol:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

A tak na poważnie, to jak byś otwierał ponad 20 pudełek tygodniowo to byś się nauczył robić to tak, żeby nie było widać ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...