Skocz do zawartości
kszonek

Sonda - Czy Chcesz, Aby Polskie Teamy Hwbot Się Połączyły?

Połączenie Polskich Teamów HwBot  

204 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz, aby polskie teamy HWBOT zjednoczyły się w jeden team narodowy?

    • Tak
      155
    • Tak, ale uważam, że to nie wyjdzie
      26
    • Nie
      23


Rekomendowane odpowiedzi

Proste, ze kochamy ;]

 

Ja dzisiaj coś wreszcie pokręciłem...

 

I jedna przestroga dla wszystkich. Panowie, jak dodajecie wyniki i benciach!ecie to sprawdzajcie innych wyniki.

Dzisiaj podczas benchu jak sprawdzałem pewną kategorię Super PI okazało się, że zaden wynik z pierwszej piątki nie jest prawdziwy. Czekam na reakcję moderatorów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

You are me owned again

Powiedz jeszcze co masz na myśli tak pisząc, bo szczerze mówiąc nie rozumiem :P, w googlach ta fraza też tylko z Twoich postów wyskakuje [bez again] ;).

Coś w stylu "you made my day" jak sądzę.

Nikt mnie nie przekonal, nagadywal itp. Przyszedlem i tyle.

Czyli Cię przekonaliśmy ogólnie, nie mówiłem że coś się konkretnego stało. Jak by nie patrzeć, ja w to nie wątpiłem ani chwili, nie wiem jak reszta :).

Chciales lidera i masz.

Szczerze mówiąc to się przymierzałem do ataku na lidera osobiście, a tak to zbytnio szans nie mam [grafa/y bez modów i na powietrzu to se mogę w tej sytuacji], ale trudno, jakoś przeżyję i zrobię co będę mógł, się przyda tak czy inaczej :).

Co do ścisłości ten 8500GT to mój, może to nie ultra ale da się pograć. Do pro evo starcza więc nie ma co wymieniać :D . Jakieś tam punkty z niego doskączą do teamu.

Taak, no mnie 8500 po prostu przerasta wydajnością, byle się nie spalił bo "mam ołówek i nie zawacham[łem] się go użyć" :P. Punkty oczywiście że będą, prawdopodobnie ze wszystkiego na powietrzu bo to szkoda czasu i możliwości na oko ;).

 

Lekki offtop się zrobił, ale się musicie przyzwyczajać ;).

 

edit [przed zapostowaniem]: Gość z Rosji faktycznie śmieszne kalkulacje ma ;). Mówiąc w skrócie: pwned :lol:.

Ciężko nawet coś odpowiedzieć konkretnie, ale to w sumie takie pospolite ruszenie i dlatego kupa osób aktualnie się zbiera. Wkrótce się ustabilizuje niewątpliwie. A że osób więcej? Ano, więcej :). "Kupą, mości panowie kupą, kupy nikt nie ruszy" czy jak to tam było.

 

edit: @DaRoN: ja nasze sprawdzam przede wszystkim, o dziwo mnóstwo jest "unknown processor [bądź VGA]" mimo że jak byk ktoś napisał tyle że "słownie". Ale oczywiście jak wpadnie jakiś dziwny w oko to zgłaszam. Chociaż ostatnio mi się Kosiarz żalił że zgłosił już dawno jakiegoś PCMarka na P4-3,2GHz gdzie gość dał ORBa z 3DM2005 [i wynik też z tego] i reakcji nie było. W ogóle na forum HWBota też ostatnio widziałem skargę że na raporty uwagi nie zwracają. Cóż, projekt się rozrasta i chęci oraz mocy przerobowej nie starcza chyba :).

Edytowane przez JMKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jedna przestroga dla wszystkich. Panowie, jak dodajecie wyniki i benciach!ecie to sprawdzajcie innych wyniki.

Dzisiaj podczas benchu jak sprawdzałem pewną kategorię Super PI okazało się, że zaden wynik z pierwszej piątki nie jest prawdziwy. Czekam na reakcję moderatorów...

Ciekawe czy się doczekasz... :?

Dołączona grafika

Palący wrzód odbierał mi będzie 1 st...

 

http://www.hwbot.org/quickSearch.do?hardwareId=CPU_344

Edytowane przez Kosiarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze.

Te wg mnie to ewidentne fake:

 

http://www.hwbot.org/result.do?resultId=617261

http://www.hwbot.org/result.do?resultId=614742

http://www.hwbot.org/result.do?resultId=611599

 

Te sa takie na styk z rzeczywistoscia, ale i tak nie ma potwierdzenia (jak mozna wytlumaczyc ze przy takich samych taktach koles osiaga na p4 lepszy wynik od c2d @ 4GHz ?) :

 

http://www.hwbot.org/result.do?resultId=611610

http://www.hwbot.org/result.do?resultId=611622

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Could you confirm that polish people loves overclocking 20,77 times more than Russians and Ukrainians together? :-)"

:lol2:

Devilek, odpisz, że w Polsce V-droppy są niższe, dlatego ludziom chce sie kręcić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekipie HWBota ewidentnie brakuje ludzi do moderacji wyników.

Mnóstwo jest pomylonych wyników w systemie.

 

Cóż - ja idę dalej męczyć to co męczę. A raportował będę codziennie... do skutku aż uzyskam pierwsze mejsca tam gdzie są one mi należne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kategorii A64 3200+ typ z pierwszego miejsca w spi 1m nie ma działającego screnna-tylko błąd 404 i ma 6.8 pkt za nic <_< też nikt nie reaguje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kategorii A64 3200+ typ z pierwszego miejsca w spi 1m nie ma działającego screnna-tylko błąd 404 i ma 6.8 pkt za nic <_< też nikt nie reaguje.

Fajnie. POłączyliśmy się w siłach OC. Teraz połączmy się w wysyłaniu raportów... :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no teraz to juz w ogole beda nas "kochac" ;)

:wink: no najwięcej raportów i najwięcej wyników :D ale co tam porządek musi być , oszustów trzeba wyeliminować i tyle a więc do rapotra przystąp B-)

sam już 2 razy raportowałem np tego http://www.hwbot.org/result.do?resultId=621631

i nadal nic

POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki bachus_anonym chyba tez jest Polakiem moze by sie przylaczy do UTP. To ze mieszka w USA to chyba nie ma znaczenia ?

Jest modem na XS, więc niezbyt może zmienić na oko :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Dobra jestem juz w Teamie,bo wielu narzekalo,wiec nie ma co swirowac.Wczoraj tez raportowalem 3 osoby i widze,ze jeden wynik zostal zablokowany:):):)

 

btw:ktos sie pytal czemu napisalem,ze 8800GTX jest drogi,ale mozna kupic tanio,otoz odpowiadam:przy odpowiednich znajomosciach mozna zamowic wersje OEM(kilka stow taniej) z US(wyslac jako GIFT i nie placic vat-kolejne pare stow) i wychodzi tanio,wymaga troche ginnastyki,ale czasem sie udaje:)

 

teraz tylko czekac na update i bedziemy blisko 2 pozycji,po powrocie z wakacji dorzuce jeszcze pkty:):):)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja startowałem z jakimiś 15toma punktami, poszukałem troche starych screenów i dodałem pare wyników i kolejne 15cie punktów sie znalazło :)

Nie jest to dużo, ale wiem ze każdy punkt się liczy ponieważ nikt nie śpi i ciągle dodowane są nowe wyniki.

 

PS. Też zaraportowałem już troche wyników, ponieważ dużo sempów 939 wpycha się na wysokie miejsca w kategori 754 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Juz tylko 65pkt:),ale jaja panowie napinamy ile wlezie..na dniach dolaczy moj ziomek,ma z 50pkt i nie jest w zadnym teamie,xtreme sie zdziwia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Też zaraportowałem już troche wyników, ponieważ dużo sempów 939 wpycha się na wysokie miejsca w kategori 754 ;)

wiekszość takich i podobnych błędów spowodowane jest dodawaniem wyników przez forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...