Skocz do zawartości
kszonek

Sonda - Czy Chcesz, Aby Polskie Teamy Hwbot Się Połączyły?

Połączenie Polskich Teamów HwBot  

204 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz, aby polskie teamy HWBOT zjednoczyły się w jeden team narodowy?

    • Tak
      155
    • Tak, ale uważam, że to nie wyjdzie
      26
    • Nie
      23


Rekomendowane odpowiedzi

Ja proponuję zrobić prostą stronkę z odnośnikami do poszczególnych forów które biorą udział wraz z wielkimi napisami nad linkami o jakie forum chodzi, ew można przy nazwie dać jeszcze nicki moderatorów ;)

 

np http://unitredteamofpoland.hwbot.prv.pl/

PCLab.pl - JMKS

http://forum.pclab.pl/

 

PurePC - ent, secotr19

http://forum.purepc.pl

 

[...]

+ew. jakieś el0 logo albo po prostu flagę PL i tyle ;)

 

 

 

pomysł kszonka też dobry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakaś prosta, ładna stronka, z wypisanymi portalami/forami (tak się to odmienia ?) wchodzącymi w skład teamu z odnośnikami do nich i styka ;)

 

Tylko kto się podejmie zrobienia stronki ... :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Damikor

Ja jutro zrobie, ale musicie zalatwic serwer :-| domena tez by sie przydala. Ostatnio sa bardzo tanie np. jakies net. Moglibysmy zrobic sciepe

Edytowane przez Damikor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni są świetni :D Najbardziej rozbawił mnie tekst o kradzieży :lol:

Userzy jak widać solidaryzują się z nami. NVision ma w ogóle swój team na hwbocie? Przeleciałem na szybko listę i nie znalazłem.

Jeśli nie maja swojego tematu to zupełnie nie rozumiem o co im chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2723746[/snapback]

To nie jest strona tylko jakiś przypadkowy zbiór znaczników HTML.
To jaka jest Twoim zdaniem definicja "strony internetowej" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo Polarny to kumpel liska :lol:

ot: to by wiele tlumaczylo. swego czasu dosc i od dosc dawna siedzialem na tym forum, ale jak zaczely sie "zmiany", zamkniete teamty tylko dla wybranych, samozwancze "elyty", powiedzialem dosc. dziecinada i zupelny brak profesjonalizmu. a szkoda. EOT

 

Poczekaj na dodanie wszystkich wynikow + nowe w ciagu tygodnia (Gemmy cos tam wyskrobie na bank, ja tez mam w planie co nieco :] )

a ciekawe kiedy sie Turcja zjednoczy ;)

swoja droga mam dziwne wrazenie, ze znowu cos "zaczelismy". HWbot od poczatku zdaje sie byl skerowny dla pojedynczych teamow, a za chwile zrobi sie z tego world/national ranking. imho wlozylismy kij w mrowisko, ale przynajmniej mamy swoje "15min" ;) oby sie nie skonczylo banem i zmianami w regulaminie

Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swoja droga mam dziwne wrazenie, ze znowu cos "zaczelismy". HWbot od poczatku zdaje sie byl skerowny dla pojedynczych teamow, a za chwile zrobi sie z tego world/national ranking. imho wlozylismy kij w mrowisko, ale przynajmniej mamy swoje "15min" ;) oby sie nie skonczylo banem i zmianami w regulaminie

Nie my zaczelismy tylko Grecy jednoczac sie jako H.O.T. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie my zaczelismy tylko Grecy jednoczac sie jako H.O.T. :P

nasza historia pokazuje, ze my nigdy nie zaczynalismy, ale na nas zawsze sie konczylo ;) ja tam zle nie zycze projektowi, ale jak "hamerykanie" zaczna sie obrazac lub nawet bruzdzic, to projekt szybko moze sie skonczyc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o co maja sie obrazac?

 

edzia.

 

A co do nvision to dawno bylo wiadome ze polar z lisem krecili walki razem.

Edytowane przez ld

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekt z Europy wiec amerykanie to sobie moga :P, zreszta nikt nie broni amerykanom sie zjednoczyc :P

teoretycznie nie, ale praktycznie latwiej krytykowac niz sie jednoczyc ;) z U.S. jest sporo teamow i jakis wplyw na HWB moga miec, jak i ogolnie "co to nie oni". no niewazne. ale kto wie, moze w przyszlosci bedzie rywalizacja kontynentalna, albo nawet U.S. vs reszta swiata ;) Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie nie, ale praktycznie latwiej krytykowac niz sie jednoczyc ;) z U.S. jest sporo teamow i jakis wplyw na HWB moga miec, jak i ogolnie "co to nie oni". no niewazne. ale kto wie, moze w przyszlosci bedzie rywalizacja kontynentalna, albo nawet U.S. vs reszta swiata ;)

Brzmi jak scenariusz World War III ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nasza historia pokazuje, ze my nigdy nie zaczynalismy, ale na nas zawsze sie konczylo ;) ja tam zle nie zycze projektowi, ale jak "hamerykanie" zaczna sie obrazac lub nawet bruzdzic, to projekt szybko moze sie skonczyc :(

To uruchomimy własny :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...