Skocz do zawartości
cavarr

Ninja Gaiden 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

Ninja Gaiden® 2 makes its long-awaited debut on Xbox 360™ as the blockbuster action-packed sequel to Ninja Gaiden. Ninja Gaiden 2 features a new and improved game engine, developed from the ground up, exclusively for Microsoft and Xbox 360 by Team Ninja and legendary game developer Tomonobu Itagaki, creator of the famed Dead or Alive” franchise.

Guide Ryu Hayabusa on a mission to avenge his clan and prevent the destruction of the human race. Armed with an assortment of ninja weaponry, help Ryu to skillfully maneuver through a world fraught with peril and danger. Ninja Gaiden 2 features an all-new gameplay engine, new auto-health regeneration system, levels, adventures, enemies, and thrilling combat with an extensive assortment of ninja weaponry, representing a true evolution of the highly popular franchise.

Na tą informację czekałem z niecierpliwością :D Ninja Gaiden Black uważam za jedną z najlepszych gier jakie grałem :-P "dwójka" nie powinna być gorsza :ph34r: Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

ponizej jeszcze cytat z xboxonline:

 

Jak donosi koreańska filia serwisu Gamespot gra Ninja Gaiden 2 w wersji na Xboxa360 po raz pierwszy pokazana będzie podczas tegorocznej edycji targów Tokyo Games Show. Nie słychać nic o wersji dla PS3, dlatego można mieć nadzieję, że tytuł ten będzie jednym z ważniejszych exclusivów naszej konsoli.

grywalnosci napewno nie popsuja-a licze ze grafa przebije wersje z "Sigma" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

No foty sycą, krew się leje strumieniami, ale mogłoby to wyglądać trochę lepiej. Taki poziom to prezentowała Sigma, a przecież to ma być Ninja Gaiden 2

Już nie mogę sie doczekać - Ryu Hayabusa powraca :ph34r:

 

Ninja Gaiden 2 teaser

http://www.gamersyde.com/news_5000_en.html

 

Previews: Ninja Gaiden 2 + FOTY

http://www.1up.com/do/previewPage?cId=3162734

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami oficjalnie zapowiedziano Ninja Gaiden 2 na Xbox 360. Prezentację gry poprowadził oczywiście sam Tomonobu Itagaki, a to co pokazano ma urywać głowę. Pozwolę sobie posłużyć się w tym miejscu słowami redaktora serwisu IGN: “HOLY *&%# THIS IS THE MOST AMAZING ACTION GAME I’VE EVER SEEN!!!” Dość powiedzieć, że Team Ninja zapowiada mnóstwo nowych patentów, na wykorzystanie których nie pozwalała przy produkcji pierwszej części zbyt słaba architektura pierwszego Xboxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Ninja Gaiden 2 demo video Download 419.97 MB już leci :blink:

http://www.gamersyde.com/news_5057_en.html

jak masz szybkie lacze to wybierz streaming video,nie trzeba sciagac tylko ogladasz na bierzaco ;)

 

a co trailera z gameplay'a to uwazam ze kamera jest stanowczo za nisko!!,ogranicza to pole widzenia i utrudnia walkie.

Ruchy postaci sa bardzo fajne i plynne,a z narzedzi mordu jak bylo widac rzadzi niepodzielnie "kosa" ktora ladnie i z gracja odcina kolejne kawalki wrogow :lol2:

fajne tez byly atak-charg'e i niektore ataki zakonczone "fatality",ogolnie do wydania gry jeszcze baaaardzo duzy szmat czasu i wiele sie jeszcze zmieni,ale dobrze ze producent odkrywa karty i daje nam sie juz co nieco zapoznac z gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz szybkie lacze to wybierz streaming video,nie trzeba sciagac tylko ogladasz na bierzaco ;)

 

a co trailera z gameplay'a to uwazam ze kamera jest stanowczo za nisko!!,ogranicza to pole widzenia i utrudnia walkie.

Ruchy postaci sa bardzo fajne i plynne,a z narzedzi mordu jak bylo widac rzadzi niepodzielnie "kosa" ktora ladnie i z gracja odcina kolejne kawalki wrogow :lol2:

fajne tez byly atak-charg'e i niektore ataki zakonczone "fatality",ogolnie do wydania gry jeszcze baaaardzo duzy szmat czasu i wiele sie jeszcze zmieni,ale dobrze ze producent odkrywa karty i daje nam sie juz co nieco zapoznac z gra :)

No streaming obejrzałem, ale HD i tak sobie nie odpuściłem :D Gra na tą chwilę wygląda słabo, sorry, ale to jest Sigma z hektolitrami krwi. Mnie coś takiego nie zadowala.

 

Tomonobu Itakagi :lol2:

"Oto przed Wami najlepsza gra akcji na najmocniejszą konsolę na świecie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy kolejny filmik z gameplay'u. Rzeczywiście akcja jest chyba zbyt szybka. Może w rzeczywistości będzie się dobrze grało. Świetny jest motyw jak strzepuje krew z mieczy.

 

http://www.gametrailers.com/player/29158.html - SD

 

http://www.gametrailers.com/player/29157.html - HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magazyn EGM ujawnia dalsze detale dotyczące Ninja Gaiden 2. Przede wszystkim premiera gry ma nastapić na wiosnę przyszłego roku. To dość wcześnie. Ale mniej wesołą nowiną jest informacja o braku trybu multiplayer. Niestety, wygląda na to, iż szlachtować przeciwników będziemy tylko w pojedynkę. Możemy spodziewać się się prawdziwych miejscówek - odwiedzimy Tokio, Time Square (Nowy Jork) oraz Wenecję. Przeciwnicy będą atakowali nas razem, a my (stosując różnorodne ataki i ciosy) będziemy mogli odrywać im kończyny, które będą pozostawać na ziemi. Nowym przeciwnikiem dla głównego bohatera będzie super ninja, podobno wyglądający na niezłego "madafakę" ;)

Troche szkoda, bo cala frajda to wlasnie walka z jakims innym playerem, ktory umie grac :P

No ale i tak gra wyglada na godna uwagi.

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary post:

 

Ninja Gaiden II Goes Gold

 

In a press release issued today, Microsoft and Team Ninja have announced that the Ninja Gaiden II has gone gold. The game will start shipping to North American retailers on June 3rd.

W Europie 6 czerwca!

 

 

No i okładeczka:

Dołączona grafika

 

 

 

----

 

dodane 28.05.2008:

 

VideoGamer - 90.0%

GameTap - 90.0%

GameDaily - 90.0%

Game Informer - 87.5%

IGN - 87.0%

Famitsu - 9 / 9 / 8 / 8 - (34/40) - 85%

Computer & Video Games UK - 80.0%

Destructoid - 80.0%

Gamereactor - 80.0% i 70.0% (dwóch recenzentów)

1UP - 75.0%

XboxOnline - 75.0%

Eurogamer - 70.0%

Norwegian Gamereactor - 60.0%

 

Średnia w/w ocen: ~80%

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceny nie są tak wysokie jak bym sobie wymarzył, ale ten tytuł jest dla mnie obowiązkowy :D

Heavenly Sword (aka "Heavenly Sword the Systemseller") ma podobne oceny ;)

 

Recenzenci głównie narzekają na pracę kamery i okazjonalne spadki fps (podobno tylko w wersji, która poszła do recenzji są zwolnienia animacji - w sklepowej ma nie być).

 

 

 

edit:

No i chyba nie będzie dema NG2 :/

http://polygamia.pl/czyzby-zniklo-demo-ninja-gaiden-2

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heavenly Sword (aka "Heavenly Sword the Systemseller") ma podobne oceny ;)

 

Recenzenci głównie narzekają na pracę kamery i okazjonalne spadki fps (podobno tylko w wersji, która poszła do recenzji są zwolnienia animacji - w sklepowej ma nie być).

 

 

 

edit:

No i chyba nie będzie dema NG2 :/

http://polygamia.pl/czyzby-zniklo-demo-ninja-gaiden-2

Demo powinno być już na japońskim MP.

 

Wprawdzie ścieżka dialogowa nie będzie za bardzo rozbudowana, ale spolonizowanie teksu i napisów cieszy :D

Dołączona grafika

 

edit

Aż uciekłem z roboty na 45min aby odpalić demko w domu, a tu mnie miło przywitała konto - Silver :lol2:

Wpisałem parę zapasowych kodów 48h trial, które zostały przyjęte i nadal nie mogę ściągnąć dema. Dlaczego ?? Wymagane są specjalne kody na region japoński ??

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracownicy M$ juz ja maja od kilku dni.

W tloczniach tez juz pewnie jest.

Polske literki to taki mily dodatek :)

 

Jak narazie, to slyszalem opinie 1 gracza, ktory juz NG2 posiada i powiedzial, ze gra nie wnosi praktycznie nic nowego, lecz fanom jedynki, powinna sie podobac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post z 1 czerwca:

According to Major Nelson, the Ninja Gaiden 2 demo should be available in the US by the end of next week.

edit (3 czerwca):

Demo NG2 pojawi się dzisiaj ok 11:00 naszego czasu. Niestety będzie niedostępne dla Indii, Niemiec, Kanady i USA. Bardzo prawdopodobne, że my też nie będziemy mogli go pobrać... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...