Skocz do zawartości
ath

Armed Assault 2

Rekomendowane odpowiedzi

W pre-order dałem ~99zł jakoś tak(nie wiem czy koszt dostawy był w to wliczony) mowa o dystrybutorze czyli Lem-ie.

Z dwójką powinno być podobnie czyli w 100zł powinna ArmA2 się zamknąć.

 

Co do lasencji będą i to w kilku rodzajach :P

 

A i data premiery(szkoda że światowej) została przyśpieszona(co się nie zdarza za często) czyli jestem dobrej myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Ci co grali mówią, że gra jest w końcu lepiej zrobiona niż poprzednie ArmA. Nie ma już tylu bugów a engine jest bardziej dopieszczony. Teraz jeszcze tylko mody i poprawki zrobione przez graczy i powinno być bardzo dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, poczekajmy aż się tytuł zadomowi ;) Chłopaki na wszystko znajdą sposób.....chociaż z drugiej strony to przykre, że nie mogą dopieścić tytułu na te 95% przed wydaniem...ciągle te babole i babole :)

Edytowane przez Kudl4ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Chyba póki nie zagram to się nie przekonam. Nie którzy zachwalają inni nie.

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

jasne ze nie bedzie

Jedynka miała demo ale ArmA2 lepiej pełną sprawdzić, za dużo bugów może w demie nas ominąc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol fakt :D

to moze napisze cos od siebie. nadepnalem na wroga, myslac ze to tylko ciala. gosc sie nawet z ziemii nie podniosl, nie mowiac o strzelaniu do mnie. wiec dostal kulke na leząco ;]

typoowy problem, ktory jest juz od czasow OFP. jeden z druzyny zawiesil sie, nie chce dolaczyc do oddzialu przez co mam problemy z wykonaniem misji. chyba jedyne wyjscie to go stuknąc. // nie da sie go stuknąc. dostał magazynek w glowe potem w tułow. granaty tez nie robią wrazenia. tylko sie bezczelnie buja w tulowiu po wybuchu

tekstury wnetrza kabiny heli sa zenująco paskudne.

zwierzete zachowuja sie nienaturalnie, trafilem tylko na koze, narazie. miala paszcze non stop otwartą, chyba ze zdziwienia :)

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auuu, spojrzałem na ten wykres i odszukalem 8800GT.....no nie jest dobrze :)

Z polskiego forum o ArmA:

 

Ja także jestem w trakcie testów Army 2 ver, 1.00 na komputerze:AMD Athlon 64 x2 3800, 1GB DDR2, GF88GT. Powiem tak aby dało sie grać wszędzie wliczając las to wszystko na Low :(. Ale ja ustawiłem wszystko na normal i daje rady na otwartym terenie z krzakami i paroma drzewami i mniejszych miastach okolo 15-30 FPS (ale przyjamniej grafika się już jakos prezentuje). Oczywiście jest to niemiecka kopia, ma nadzieje że zanim Lem wyda to bedzie ciut lepiej chodziła. Ale ogólnie jestem pod wrażeniem tego co zrobili Arma1 to w porównaniu z tym to jedna wielka wersja BETA. Potem zamieszcze screny z ustawiniami i postaram sie dodać coś od siebie. Teraz tylko czekać aż bedzie można kupić 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczę że te wykresy są z ustawionym fillrate na 150%, czyli taki żałosny odpowiednik AA Bohemii polegający na renderowaniu obrazu w dużo wyższej rozdzielczości a potem skalowaniu do docelowej. Fanfary dla developerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Czechach premiera bedzie 17 czerwca. niestety dla mnie z czeskimi napisami/dubbingiem. Nie orientujecie sie, czy podczas instalacji bedzie wybor ang/inny jezyk? Bo jak nie, to kupa i bede msial czekac na "normalna" edycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

screeny prezentuja sie fajnie. Widac ze oswietlenie jest dobrze przedstawione, tekstury tez jakby w wyzszej rozdzialce :) Podejrzewam ze wlasnie cieniowanie tego wszystkiego najbardziej obciaza grafike, bo na ilosc polygonow za bardzo bym nie liczyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Czechach premiera bedzie 17 czerwca. niestety dla mnie z czeskimi napisami/dubbingiem. Nie orientujecie sie, czy podczas instalacji bedzie wybor ang/inny jezyk? Bo jak nie, to kupa i bede msial czekac na "normalna" edycje.

Jezeli gra bedzie rozprowadzana przez steama, to zapewne bedzie mozna wybrac dowolny jezyk ;) w total war: empire tez masz niby polska wersje, a na steamie 8 jezykow do wyboru ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Zaznaczę że te wykresy są z ustawionym fillrate na 150%, czyli taki żałosny odpowiednik AA Bohemii polegający na renderowaniu obrazu w dużo wyższej rozdzielczości a potem skalowaniu do docelowej. Fanfary dla developerów.

Dokładnie te benche do niczego się nie nadają. Na 100% bez problemu na high chodzi na obecnym highendzie a i przy tym wygląda bardzo dobrze. Bugów ponoć mniej niż w pierwszej części ale dalej są. Jedni się zachwycają inni nienawidzą. Ciężko szczerze ocenić po opiniach tą gre bo opinie bywają skrajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli gra bedzie rozprowadzana przez steama, to zapewne bedzie mozna wybrac dowolny jezyk ;) w total war: empire tez masz niby polska wersje, a na steamie 8 jezykow do wyboru ;)

Wydawca czeskiej wersji jest nijaki Conquest. Moze do 17 uzbieram jakies informacje. Jesli jest wybor jesyka - to lece pierwzego dnia do sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Jest patch do wersji niemieckiej na angielski język. Ale to raczej dla ludzi chcących spróbować grę ;)

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

ehh. jesli mialbym teraz kupic arme to wybralbym chyba czesc 1. SP jest naprawde dretwy. a skoro MP ma byc podobny do jedynki + lepsza grafa i inne zabawki to jest to za malo.

Wiesz do ArmA jest przedewszytkim "trochę" ciekawych modów. Do ArmA 2 też z czasem przyjdą. O drętwym SP mówisz w ArmA2 czy 1? Znajomi co grali mówią, że z kampanią w 2 jest wiele lepiej niż w 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...