Skocz do zawartości
nrl

Race Driver Grid

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystam, a co konkretnie? Na wyłączonym to samo :(

 

Ok dopisalem do parametru uruchomiania "-novirtual" i dziala! :)

 

 

jak to ma mniej wiecej wyglądać właściwości>element docelowy>"C:\Program Files\Codemasters\GRID\GRID.exe"-novirtua ??? mi tak nie działa :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pewien głupi problem, w jaki sposób zaakceptować wyścig online tzn. ( zapalić gotowość ) z szarej lampki na zieloną :) ??. Kurde poniżej jest opis nacisnąć strzałkę do góry ... to mi nic nie mówi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam do was pytanie. jak juz byla tu odpowiedz to sry. jest mozliwosc przypomnienia hasla do konta online? po formacie sciagnelem 100% sezonu bo nie chcialo mi sie przechodzic od nowa tego samego. wczesniej mialem autouzupelnianie to sie nie musialem martwic o zapamietywanie hasel [a trzeba bylo gdzies zapisac :]. z gory dzieki za odpowiedz

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam do was pytanie. jak juz byla tu odpowiedz to sry. jest mozliwosc przypomnienia hasla do konta online? po formacie sciagnelem 100% sezonu bo nie chcialo mi sie przechodzic od nowa tego samego. wczesniej mialem autouzupelnianie to sie nie musialem martwic o zapamietywanie hasel [a trzeba bylo gdzies zapisac :]. z gory dzieki za odpowiedz

 

pzdr

niestety nie ma mialem to samo,mialem legende i po formacie zapomnialem login a haslo pamietalem i [gluteus maximus] ;/// od poczatku musialem grac na elicie 3 gwiazdce znudzilo mi sie ;]

 

do tego co nie wiedzial ze shift sie wciska lol,jakby co chlopie to kto pierwszy w 1 wyscigu wcisnie shift startuje z 1 pozycj,wygrana osoba startuje z ostatniej w kolejnym wyscigu

Edytowane przez RELOADED

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z grafiką w gridzie, zauważyłem pierwszy raz w jednym z wyścigów

 

Grid World-Race Events->> J-SPEED SUPER TWO-->> TWO TUNED

 

Jadę Nissanem Skyline GT-R Z-TUNE

 

Podczas grania grafika się dławi jest to zauważalne w 20 sekundzie filmiku i dalej również kilka razy:

 

 

Dodam, że mam ostatnie sterowniki od NV i Grida z patchowanego do 1.2 sprzęt jak w sygnaturce bez OC.

Edytowane przez cyclooxy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Dołączona grafika

 

Chyba przesadzili z ilością małych plików. Dobrze że to jedyny folder gdzie tak mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z grafiką w gridzie, zauważyłem pierwszy raz w jednym z wyścigów

 

Grid World-Race Events->> J-SPEED SUPER TWO-->> TWO TUNED

 

Jadę Nissanem Skyline GT-R Z-TUNE

 

Podczas grania grafika się dławi jest to zauważalne w 20 sekundzie filmiku i dalej również kilka razy:

 

 

Dodam, że mam ostatnie sterowniki od NV i Grida z patchowanego do 1.2 sprzęt jak w sygnaturce bez OC.

Mam ten sam problem. U mnie jednak znacznie rzedziej pojawiają się te zdławienia. Na początku grałem tylko w multi więc myślałem że to jakieś lagi, ale później sie przerzuciłem na singla i dalej to samo. Też mam GTX-a (ale 280).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem sobie powrócić do tej gierki i też mi się porobiło. Gra jak by troszkę za szybko chodzi i czasmi staje na chwilę w miejscu, a potem rusza. Myślałem, że może to problem przez quada, ale widzę po sygnaturkach, że nie tylko. Dodam, że wcześniej doskonale chodziła, bez takich kwiatków. Ktoś to rozgryzł może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Gridem. Zainstalowałem go na Windows 7 i nie mam połowy dźwięków. W Windowsie XP rozwiązaniem było wyłączenie przyspieszenia dźwięku w dxdiag.. a w 7 tego nie ma :|

 

Proszę o pomoc bo nie chcę rezygnować z tego systemu z powodu jednej błahostki.

 

 

 

Edit: znalazłem pośrednie rozwiązanie: ustawienie głośników 2.0 w sterownikach. Mam powoli dosyć tego systemu, w XP wszystko szło z automatu a tutaj aby zagrać w GRID'a muszę zmienić dźwięk na stereo, aby obejrzeć film muszę przestawić w sterownikach wyjście na SPDIF itp..

Edytowane przez PB782

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie jest to wina instalacji Grida, w Windows XP jak i 2003 miałem to samo. Z tego co zauważyłem, to problem ten nie występuje na zintegrowanych kartach dźwiękowych, ale za takie rozwiązanie dziękuje serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Mam powoli dosyć tego systemu, w XP wszystko szło z automatu a tutaj aby zagrać w GRID'a muszę zmienić dźwięk na stereo, aby obejrzeć film muszę przestawić w sterownikach wyjście na SPDIF itp..

 

 

 

 

Niestety nie jest to wina instalacji Grida, w Windows XP jak i 2003 miałem to samo. Z tego co zauważyłem, to problem ten nie występuje na zintegrowanych kartach dźwiękowych, ale za takie rozwiązanie dziękuje serdecznie.

Zastanawiam sie w zasadzie do kogo masz pretensje o to. Widze Siga, SBL to karta z 2001 roku, niech bedzie, ze Audigy to 2002. Chcesz by tego 7-8 letniego dziadka nadal supportowano? Bez przesady. To juz od ladnych paru lat jest EOLem, a takich to zaden producent nie wspiera bo i niby czemu ma nadal tracic pieniadze skoro na nim nie zarabia...

 

Na marginesie, wlasnie skonczylem na dzis z Gridem, XFI + 64bit 7 i zero problemow.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższej zabawie ze sterownikami i ustawieniami dźwięku w 7, GRID działa mi na EOLowym Audigy z dekoderem dźwięku przez SPDIF bez żadnego problemu. A co do wymiany karty: szkoda mi trochę pieniędzy aby wydać np 200 zł na wykastrowane XFI Xtreme Audio kiedy za 1/4 ceny posiadam bdb kartę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem monitor na 16:9 24'', chciałem zmienić rozdzielczość ekranu na odpowiednią dla tego ekranu i co widzę? Maksymalna rozdzielczość ekranu to 1280x720. Myślałem, że może chodzi o zużycie pamięci ale zmniejszam detale na low i maksymalna rozdzielczość jest taka sama. Gra działa mi spokojnie na ustawieniach medium/high przy 40 - 60 fps w trybie mp, myślę że spokojnie gra działałaby w natywnej rozdzielczości full hd ale np z najniższymi detalami. Proszę o pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem z windowsowych na najnowsze producenta, nie dało to jakiegokolwiek efektu i problem leży raczej po stronie gry.

 

 

Edit: może komuś się przyda:

 

GRID is a very graphically intensive game and uses a lot of VRAM. For this reason, there is a limit on the maximum resolution you can run in if you have a card with very little video memory (eg 256Mb).

 

If you look in your game directory for system/hardware_settings_restrictions.xml you should see a tag at the bottom of the file called "res". If you delete this line you should be able to run at all the resolutions your graphics card supports. Just be wary that running at high resolutions with high levels of multisampling might cause your game not to run properly.

Edytowane przez PB782

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem taki,że Grid Demo nie widzi kierownicy DFGT. Jest tylko klawiatura.

Kierownica działa ok na Shifcie, działa na demo GTR Evolution.

W czym problem? Ciągne inne demo,z Gamezone,czy to pomoże ?

Edytowane przez pawelpp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...