Skocz do zawartości
nrl

Race Driver Grid

Rekomendowane odpowiedzi

Ema ;]

 

 

Powie mi ktorys z szanownych kolegow gdzie GRiD trzyma profile i sejwy od gry? OS: Vista Ultimate SP1 jak cos :)

 

 

Z gory dzieki ;]

C:\Uzytkownicy\twoja nazwa uzytkownika\dokumenty\Codemasters czyli w twoich dokumentach...

 

Szybki dostep : Start->Dokumenty->Dokumenty \Codemasters

Edytowane przez Bujakashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie jakoś wydłużyć sezon w gridzie ? Bo to jest jakieś żart ze sezon trwa 4-5 wyścigów :|.

 

I drugie pytanie: też macie tak popstrzone cienie (cień na masce):

 

Dołączona grafika

 

Miejscami to dziwnie wygląda. Da sie jakoś zwiększyć jakość tych cieni ?

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie jakoś wydłużyć sezon w gridzie ? Bo to jest jakieś żart ze sezon trwa 4-5 wyścigów :|.

 

I drugie pytanie: też macie tak popstrzone cienie (cień na masce):

 

Dołączona grafika

 

Miejscami to dziwnie wygląda. Da sie jakoś zwiększyć jakość tych cieni ?

Cienie cieniami, ale co Ty masz z tymi oponami, bo okragle to one napewno nie sa...

 

Swoja droga sprawdz w grze w opcjach graficznych czy masz poustawiane wszystko dobrze w "Graphic settings" - Wciskasz Shift i masz wtedy zaawansowane ustawienia - "Advanced" :)

 

ps Zobacz strone 7 w tym temacie, post uzytkownika : "cavarr"

 

Posty na szybko nr 664 - koncowka lub 670 ja osobiscie tego nie ruszalem, ale skoro dotyczy to cieni... ;)

Edytowane przez Bujakashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

All full ;]. Akurat na tym skrinie opony jakoś kwadratowo wyglądają.

Ale pytam jeszcze raz też macie takie popstrzone cienie miejscami ?

 

No i najważniejsze czy da sie przedłużyć jakoś sezon ? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdeka słabo. Denerwuje mnie troche ten tryb kariery. 4 wyścigi (a ja czesto sobie powtarzam jakiś np muscle ale innym wozem 4fun czy bez assyst) i potem bah nudny le mans...

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zapraszam wszystkich do uczestnictwa w pierwszym, dużym polskim turnieju Race Driver GRID. Turniej "Racer pl" jest "wstępem" do utworzenia ligi GRID na portalu ESL. Obiecujemy dobrą zabawę i wyrażam nadzieję na uczestnictwo w turnieju najlepszych polskich graczy. Myślisz, że nie dasz rady? Przekonaj się! Zapraszam na http://www.gridpl.fora.pl/ogloszenie-duszp...acer-pl,26.html gdzie turniej jest dokładniej opisany.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam przejżałem wszytskie posty (uff) i nieznalazłem odpowiedzi na nurtujace mnie pytanie -

1) ile osób używa kierownicy w tej grze i jakiej?

 

2) Dodatkowo mogę dodac że jestem użytkownikiem Logitech'a DFP, ale nie da sie tym jeździć. Strasznie szybko skręca autem .... próbowałem różnych ustawień w grze i nadal lipa, a niby w readme jest napisane że tą kierownicę przetestowali... ech Ma ktos pomysły lub jakis solution? Chyba tą grę odstawię ... ech

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bomba z tym turniejem :)

 

grid jest najprzyjemniejsza/najlepsza/najbardziej wciagajaca samochodowka w jaka gralem od czasow gt1, a multi definitywnie po prostu miazdzy

Edytowane przez -mess-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe szkoda kierownicy na tą arcadówke ! kup sobie GTLegends , rFactor , GTR2 to sa produkty w ktorych przyda sie kierownica.

Gt legends mnie nie wciagnęły podobnie jak GTR2 - hm sam nie wiem

RFactor czeka w kolejce na przetestowanie przeze mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam przejżałem wszytskie posty (uff) i nieznalazłem odpowiedzi na nurtujace mnie pytanie -

1) ile osób używa kierownicy w tej grze i jakiej?

 

2) Dodatkowo mogę dodac że jestem użytkownikiem Logitech'a DFP, ale nie da sie tym jeździć. Strasznie szybko skręca autem .... próbowałem różnych ustawień w grze i nadal lipa, a niby w readme jest napisane że tą kierownicę przetestowali... ech Ma ktos pomysły lub jakis solution? Chyba tą grę odstawię ... ech

pzdr

2 nawet przy maksymalnym deadzone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się z tymi ustawieniami kierownicy. Teraz już mi ładnie samochodziki skręcają ;) no i ten drift - jestem w nim cienki no ale praktyka podobno czyni mistrza

Odpowiedź znalazłem na forum Codemastera ;)

 

Dla tych co mają i chcą spróbwać, oto co ja zrobiłem:

1)zamknąć grę

2)Wyłączyc Logitech Gaming Software( nawet z traya)

3)Odłączyć kieronice z PC (wyjąc z portu usb)

4)Uruchomić program Clear calibration utility

programik ściągnięty ze strony wingmantem.com

5)Podłączyć kierownicę do usb.

6)Skalibrować w menadżerze gier (sprawdzić czy przyciski działają)

7)Włączyć program Logitecha

8)Uruchomić grę i ustawic kieronwicę czyli przyciski, pedały, skręty itp....

 

U mnie to podziałało ale musiałem w każdej grze zainstalowanej na nowo odtworzyć ustawienia kierownicy w danej grze. Chyba się opłacało jak sądze ;) Mam nadzieję że wszystko dalej będzie już grać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy ktos moze wie gdzie mozna znalezc patch do gry ale do wersji ukrainskiej, kupilem taka na ebayu

i za cholere nie moge zapodac zadnego patcha, wyskakuje komunikat ze nie znalazl poprzedniej wersji gry,

moze ktos wie jak to obejsc w rejestrach, koles ktory to sprzedal powiada, ze trza europejska wersje patcha.

Chyba napisze do codemasters czy to prawda i jesli nie to skasuje kolesia z ebaya.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam troche inny problem

 

Wgralem Grida odpala sie bez problemu. Ale nie ma obrazu jest tylko czarny ekran i napisy typu "loading" jak juz odpale wyscig na chybil trafil to wlacza sie ten filmik startowy i potem czarny ekran z licznikami auta....Mial ktos podobny problem lub wie jak go rozwiazac?

 

Moj system op. to Vista home premium sp1 bez sp1 tez nie dzialal

Konfiguracja kompa jest wystarczajaca by moc odpalic te gre.

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, otóż zassałem demo gry Race Driver: GRID i gdy klikam ikonkę gry pojawia się na chwile gra w procesach i klepsydra przy myszce i po chwili znika klepsydra i proces GRID.exe i nic się nie dzieje. Wiecie co może być przyczyną? Kiedyś też się tak działo na 7600GT i na starym XP, teraz jest wgrany od nowa i dalej klapa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...