Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 5

Rekomendowane odpowiedzi

Call of duty 5 klient

 

Klienta mam czekam na keye

 

Hmm tak jakby przestały działać być może pospieszyli się z tą betą, ale zdążyłem ściągnąć ewentualnie mogę wrzucić na rapida.

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beta ma być open więc wystarczy się zarejestrować, a klienta można pobrać stąd, ale nie sprawdzałem http://forum.i3d.net/downloads.php?do=file...nl&act=down

UWAGA! Plik jest zaszyfrowany, więc aby go pobrać i rozszyfrować jego zawartość musicie mieć konto na fileplanet.com oraz pobrać plik za pomocą "Download Managera"

Zrodlo: http://www.callofduty.pl/index.php?option=...&Itemid=118.

 

Sztandar mozesz to potwierdzic? Czy dziala to normalnie bez cudow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko ze nie pisze czy wszyscy uzytkownicy fileplanet dostana te hasla od razu czy w pewnym opoznieniu w stosunku do uzytkownikow ktorzy sobie tam jakis tam abonament u nich wykupili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ściągnę i zobaczę jak będzie [;

link najlepiej wkleić do akceleratora i czekać aż się zwolni kilka slotów (jeśli zajęte) bo z jednego połączenia idzie jak krew z nosa.

 

ftp://ftp.i3d.net/Games/Call%20of%20Duty%....dlmpartial.rar

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos moze keya i by sie podzielil? xD

em: matron@onet.eu

A moze by tak przeczytac kilka postow zanim sie cokolwiek napisze?

 

Hi there,

 

We see that you have downloaded the encrypted file for the Call of Duty PC multiplayer beta outside of the pre-load process. Please be aware that you will not be able to unlock this file without going through the correct process.

 

Please use the link below to download the unencrypted file.

 

http://www.fileplanet.com/files/190000/193782.shtml

 

We apologize for the inconvenience but wanted to make sure you get to play as soon as possible. Gameplay will begin at noon (12:00pm PST) TODAY!

 

Sincerely,

 

-The FilePlanet Team

Ja przed chwila dostalem cos takiego - i faktycznie da sie sciagac z tego linka. :)

Edytowane przez kuebk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem się przed chwilką:

* Your email address has been confirmed. You can log in to your account below.

 

Thank you for activating your CallofDuty.com account. Here is your unique PC CD-Key for the Call of Duty: World at War Multiplayer Beta:

xxxx-xxxx-xxxx-xxxx-xxxx

 

To ensure that you don't lose this key, an email has been sent to the email address you provided and your profile has automatically been updated.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ciach!]a, macie taki problem ze nie mozecie sie zalogowac na callofduty.com? Ja jak chce sie zalogowac to mnei przenosi do formularza rejestracji ale co ciekawe formularz juz jest wypelniony tymi danymi co mialem w profilu swoim.

 

BTW: Ma ktos moze wiecej niz jeden klucz tak zeby mogl odstapic?

Edytowane przez kuebk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra pograłem dwie godzinki i cóż mogę powiedzieć, mam powiem szczerze mieszane odczucia. Z jednej strony gra się bardzo przyjemnie, mapy ciekawe, grafika piękna, z drugiej strony czuję się jakbym grał w moda CoD 4, podobieństwa są wszędzie, począwszy od menu, wyszukiwarkę serwerów, a nawet mapy wydają się być przeróbkami map z CoD-a 4. Nie ma żadnej rewolucji więc cena ponad 100 zł wydaje mi się być zbyt wysoka jak za taki produkt. No cóż czekam na wasze odczucia z bety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi to nie przeszkadza i chce zeby to zostalo. Nie kazdy i nie zawsze jest w stanie zrobic 5 czy 7 killi. Dla tych ktorzy osiagna 5 czy 7 killi powinna byc nagroda... moglo by byc jeszcze cos osobnego za np. multikill ;D

 

Jak grasz z kims jak rowny z rownym to ani nalotow ani psow nie zobaczysz a jesli ktos jest slabszy i to oglada to niech sie podszkoli takie jest moje zdanie na ten temat.

 

Niechce nikogo urazic, ale naprawde podoba mi sie ten pomysl. Sam gram w CoD4 z ktorego to jest zaczerpniete i gram bardzo przecietnie bo nie mam czasu na gre. Ale jest ktos jest slaby to ma do wyboru wiele serverow. Mnie te dodatkowe opcje w ogole nie zrazaja ani nie odstraszaja, wole to niz wallhacka i kolesa ktory miezy mnie przez sciany. A z takimi gramy na codzien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...