Skocz do zawartości
Oststern

Ile Płacicie Składki Oc?

Rekomendowane odpowiedzi

Na przełom listopada/grudnia już zapowiedzieli kolejne podwyżki wiec jak masz okazje podpisać wcześniej przedłużenie to bym nie czekał. Ja za 2.4 płaciłem w kwietniu 450zł ale coś czuje, ze następne będzie minimum 8 stów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przełom listopada/grudnia już zapowiedzieli kolejne podwyżki wiec jak masz okazje podpisać wcześniej przedłużenie to bym nie czekał. Ja za 2.4 płaciłem w kwietniu 450zł ale coś czuje, ze następne będzie minimum 8 stów...

Ojciec za 1.9 w lipcu płacił 900 a ma komplet zniżek. Na wiosnę za OC+NW dla 1.2 płaciłem 400 a we wrześniu już było ok 650 :lol:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość KGHM Zagłębie Lubin

Kończ waść, wstydu oszczędź....

 

KAX odp[dupus penisus]dala ci ?

 

Przeciez wiesz ze mam racj.e

Edytowane przez KGHM Zagłębie Lubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat z [gluteus maximus] cena zalezy od Twojego wieku, gdzie zameldowany, ile lat auto, jaki przebieg robisz, jaki silnik oraz jak Ci policzy babka za biurkiem, trzeba tez sie rozgladac za roznymi promocjami na OC. Ponoc w mbank taniej OC wychodzi i AC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TT 2000r 1.8 132kW - 741zł Axa przez mBank - pełne zniżki

Laguna II 2006 1.9 96kW - 768zł - ergo Hestia YouCanDrive (z października) - pełne zniżki

miasto >200k mieszkańców

Edytowane przez Zeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vectra C, 1.9 16V 150KM, 2005r;
Skończone 26 lat, zamieszkanie wieś ~500 mieszkańców, powiat Tarnowskie Góry / woj. Śląskie; 
Pełne zniżki, zero szkód z mojej winy, kontynuacja;

AXA via mBank: 1.11.16 -> 31.10.17: ~480zł (OC)
AXA via mBank 1.11.17 -> 31.10.18: ~520zł (OC);

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...