Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

^ ja również

 

a co do stronki...angielski to język międzynarodowy ;)

 

dziś zamieściłem na stronce PDFa którego można rozsyłać do różnych wydawców gier, aby zmienili ceny

 

http://steamunpowered.eu

 

w dodatku dostałem ostatnio maila od jednego z pracowników Steam, że przeglądają informacje o moim zbanowanym koncie na forum ;)

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do stronki...angielski to język międzynarodowy ;)

Wiesz... dla mnie to nie problem... bo angielski znam ;) Ale skoro strona jest po "angielskiemu" czyli w "jezyku miedzynarodowym" to powinna byc rowniez zamieszczana na forach miedzynarodowych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wywal plik ClientRegistry.blob

Dzieki podzialalo :)

 

 

Jest jakaś możliwość wrócić do wiadomości, którą zamknąłem pochopnie? Jak zgłosić próbę wyłudzenia informacji o koncie?

 

Hm ja wczoraj dostalem wiadomosci na Steamie ze wykryto ze jestem zalogowany na dwoch roznych IP czy cos takiego o.O Problem w tym ze nikomu nie podawalem loginu i hasla .. o.O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe i szybkie pytanko: czy w steam można ustawić max. prędkość pobierania? Obecnie pobieram beta Warhammer z pełną prędkością łącza a chciałbym nieco ograniczyć tą prędkość podobnie jak można to zrobić w programach do pobierania plików. Jest takie coś możliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że jeden pod drugim ale to trzeba wyraź podkreślić:

 

Niedługo ukażą się 3 ciekawe tytuły:

 

Dawn of War 2

Empire: Total War

F.E.A.R. 2

 

Będą to gry w pełni wykorzystujące Steam jako swój DRM, a więc chyba wiadomo co to oznacza:

 

- każdy kto zakupi jeden bądź wszystkie te tytuły będzie musiał aktywować swoją gre na Steam (oczywiście na swoim koncie, lub na nowym jeśli takiego nie posiada)

- integracja ze SteamWorks (osiągnięcia ala xbox, statystyki, SteamCloud - zapisane gry i ustawienia wysyłane na serwer i inne)

- brak innych zabezpieczeń

 

Minusem może być to, że ktoś nie lubi Steam wtedy będzie miał nie lada problem. Dodam, że co do gry Dawn of War 2 nie jestem w 100% pewien czy będzie w pełni zintegrowana ze Steam.

 

Ale na 99% te 3 tytuły będą w pełni rejestrowalne (przez wpisanie CDKEY) na dane konto Steam.

 

Co zyskujemy? A to, że te gry u nas chodza po 99zł (pre-order) a na Steam...po 50 euro.

 

Policzyć możecie sami ;)

 

Pozdrawiam

 

PS

Od kilku dni można rejestrować swoje klucze do Unreal Tournament 3 na Steam, za darmo ;)

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że jeden pod drugim ale to trzeba wyraź podkreślić:

 

Od kilku dni można rejestrować swoje klucze do Unreal Tournament 3 na Steam, za darmo ;)

Zasady forum sie trochę zmieniły. Moża pisać posta pod postem ale pod warunkiem ze minie dzień a drugi post wnosi ważne informacje jak ten powyższy na przykład ;).

 

Dzięki za info dot. UT3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pełni potwierdzam Dawn of War 2, będzie 100% na Steam:

 

http://steamunpowered.eu/page.php?id=48

 

Właśnie się dogrzebałem do tego:

http://www.shacknews.com/onearticle.x/57111

 

THQ today announced that Relic's upcoming RTS Dawn of War II will require Steam to run due to its implementation of Valve's Steamworks copy protection.

 

 

"We love Steamworks because it offers so many advantages for the player," said Dawn of War II lead designer Jonny Ebbert. "Gamers who purchase the game and register with Steam can install the game on as many PCs as they want, can play online or offline and no CD is required to play."

 

"Best of all, if the player ever loses the CD, the game can be downloaded for free from Steam," he added.

 

Retailer GameStop recently halted preorders of Dawn of War II, leading some to speculate that GameStop was using slash-and-burn tactics to fight PC digital distribution competitor Steam. Neither Valve, THQ or GameStop have chosen to comment on the issue.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF?! :huh:

a) nic się nie ściąga

b) grać można (na szczęście)

 

Dołączona grafika

 

ktoś ma może podobne kwiatki i zna jakieś rozwiązanie?

 

ostatnio steam strasznie irytuje, szczególnie jeśli chodzi o L4D :mur:

Edytowane przez Jankes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to było pierwsze co zrobiłem, dosłownie już nie mam pomysłów, było odinstalowanie steama, czyszczenie rejestru z pozostałości po nim, ponowna instalacja.......... i nic to nie dało :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zrobić totalne czyszczenie, a więc:

 

- usuwasz wszystko oprócz pliku Steam.exe oraz folderu steamapps (w folderze steamapps znajdują się wszystkie twoje gry)

- uruchamiasz plik Steam.exe

- Steam samoistnie się naprawia i pobiera wszystkie DLL i inne takie na nowo

 

Jest tylko jeden minus, tracisz w ten sposób wszystkie ulubione serwery, jak bardzo ci na nich zależy to napisz, mogę ci podać jaki plik uratować ;)

 

Jak coś to pisz, będziemy kombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...