Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie teraz doczytałem.

Nieźle zważywszy na fakt, że gierka zajmuje 8GB :lol2:

Lepiej, żeby w ogóle nie dawali...

Przeciez to mozna byla sciagac juz od srody albo czwartku i grac przez caly weekend za free :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie w retailu i dodaj klucz, albo wejdź na g2play.pl i kup sam klucz za 40zł i dodaj do Steam.

 

A tak w ogóle przegraliśmy wojnę z Valve i cenami w Euro droższymi o 40% od USA...Komisja Europejska rozkłada ręce, więcej na steamunpowered.eu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle przegraliśmy wojnę z Valve i cenami w Euro droższymi o 40% od USA...Komisja Europejska rozkłada ręce, więcej na steamunpowered.eu

Bez znaczenia: ja bede glosowac portfelem. Valve ma u mnie rowne zero zlotych, euro czy dolarow - ani grosza ne wydam na STEAM. A takich jak ja wcale nie jest malo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

obrazcie sie tez na to, ze w sklepach mozna gry kupic 2x taniej ;) kto da 49 euro za elektroniczne wydanie, kiedy w pudelku kosztuje 99 zl =)

Chyba nie widziałeś cen na allegro za keye ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obrazcie sie tez na to, ze w sklepach mozna gry kupic 2x taniej ;) kto da 49 euro za elektroniczne wydanie, kiedy w pudelku kosztuje 99 zl =)

Jesli chcesz kupowac gry w pudelkach to prosze, ja chce miec wszystko przez siec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz kupowac gry w pudelkach to prosze, ja chce miec wszystko przez siec.

Aha, znaczy nie można kupić gry w pudełku, podpiąć cd-key pod steam i ściągnąć jej przez sieć?

Coś przegapiłem ?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na steamie już kompletnie nic się nie opłaca kupować, jeśli już to g2play.pl / allegro / lub wersje pudełkowe.

Taki np L4D dalej kosztuje 49 euro... tragedia gdy na allegro są klucze po 35zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, znaczy nie można kupić gry w pudełku, podpiąć cd-key pod steam i ściągnąć jej przez sieć?

Coś przegapiłem ?

Nie każdą grę da się podpiąć :mur: ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdą grę da się podpiąć :mur: ;/

Nie każdą, ale większość -_- I jaki jest sens kupna wtedy droższej wersji elektronicznej, która z pomysłu miała być tańsza? Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie widziałeś cen na allegro za keye ;]

za orange boxa i left 4 dead dalem w sumie 50 zl ;)

 

Jesli chcesz kupowac gry w pudelkach to prosze, ja chce miec wszystko przez siec.

Jezeli chcesz placic za takiego total wara 49 euro to prosze, ja wole kupic w sklepie za 50% i podpiac pod steam ;)

 

btw... jak dziala dystrybucja gier ktorych sie podpiac nie da? =)

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnosnie Steama, czy np. takiego UT3 kupionego kiedyś na promocji na steamie (4,99E) można jakość ściągnąć i nagrać na płytę? Czy zawsze trzeba ta gre uruchamiać przez steama? Powiedzmy, że bede mial ochote pograć w singlu a nie bede miał neta w tym momencie i steama...znaczy to ze nie pogram?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

O ile pamiętam to kiedyś była w Steamie opcja przejścia w tryb offline, a także można zbackupować grę, czyli teoretycznie powinno się móc ją zainstalować i grać bez neta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam to kiedyś była w Steamie opcja przejścia w tryb offline, a także można zbackupować grę, czyli teoretycznie powinno się móc ją zainstalować i grać bez neta.

Ale aby uruchomić tryb online to przynajmniej raz musisz się zalogować z zaznaczoną opcją "pamiętaj moje hasło" i odznaczonym w settings "nie zapisuj informacji na tym komp..." w sumie beznadziejna sprawa.

 

Cały ten program to kaszana, dość wolno działa, często się coś w nim psuje

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klucz do UT3 możesz sobie zapisać a płytkę pożyczyć od kolegi (w wersji retail), w końcu i tak kupiłeś grę.

 

Aha, znaczy nie można kupić gry w pudełku, podpiąć cd-key pod steam i ściągnąć jej przez sieć?

Coś przegapiłem ?

Można, ale 10% gier na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie że można je kupić. Chociażby takie GTA IV. Kupisz przez steam - możesz sobie ściągać przez steam i grać.

Kupisz sklepową wersję to jej nie "podepniesz" do steam'a, tak że w przyszłości byś mógł ją ściągnąć...

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo? Takie ograniczenia, na kazdym innym sajcie z digital distribution masz to samo. Roznica jest taka ze valve stara sie o coraz wiecej tytulow ktore mozna do nich podpiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to juz jest totalny absurd...

Nie całkiem, w większości przypadków V ma umowy na dystrybucję i prowizję od sprzedanej sztuki. Oczywiste jest że w takim układzie nie opłaca im się przyjmować kluczy pudełkowych bo będą musieli je utrzymać a nikt im za to nie zapłaci. Przy umowie "o klucz" niema tego problemu bo dostają kasę za każdy zarejestrowany klucz ale to z kolei zwiększa koszty producenta który najpierw zapłaci za dystrybucję klasyczną a jeszcze V.

No i oczywiście dotyczy to tylko gier które jakimś kluczem się posługują bo te bez to już zupełnie inna bajka.

 

Co nie zmienia faktu że klienci (czyli my) chcieli by móc dodawać zakupiione w sklepie gry do steam bo to dla nich wygodne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista gier które można podpiąć do steam jest żałośnie krótka i na waszym miejscu bym na to nie liczył. O tu sobie sprawdźcie: 3241716[/snapback]

Można, ale 10% gier na rynku.
Mój błąd - przyznaje ;]

Byłem przekonany, że 3/4 tytułów można podpiąć, ale grubo przesadziłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kluczy i dodawania ich do Steam, gadałem z ludźmi od CD-Projekt RED (Wiedźmin) i generalnie problem nie polega na tym, że Valve nic z tego nie ma, problem tkwi w tym, że aby dodać grę do Steam klucz musi mieć odpowiedni format, niektóry gry się nadają, niektóre nie, jeśli firma trzecia jak w tym przypadku CD-Projekt stworzy algorytm do zmiany formatu klucza na Steamowy to wtedy będzie można dodać keya za friko.

 

Problem w tym, że żadna firma robić tego nie chce, ze względów oczywistych.

 

Sam katalog Steam jest BARDZO obeszerny, zawiera wszystkie nowości ostatnich dni, ba nawet można je kupować zanim pojawią się w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...