Skocz do zawartości
stranded

Steam

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to nie ma nic do rzeczy skoro stalo mu sie to od razu po reinstalce? U mnie tydzien temu po zmianie systemu gry w ogole nie chcialy sie uruchamiac, no ale moze niech sie glowny zainteresowany wypowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi podpowie jak sobie poradzić z tym błędem podczas odpalania Half Life 2 (Orange Box wersja pudełkowa):

 

 

 

Dodam, że dzieje się tak tylko w przypadku Half-Life 2. Pozostałe gry: EP1,2, Portal i TF2 działają bez problemu (łączne z modem Awakening) . Próbowałem usunąć ten plik i wgrać na nowo, ale nic to nie daje. Jeszcze z miesiąc temu wszystko działało. Nie bardzo mi się chcę na nowo wszystko instalować.

 

P.S Może mieć znaczenie, że odpalałem gry również pod Vistą z tego samego klienta Steam ?

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steam jest jak portable, gdzie nie odpalisz na obojętnie jakim kompie, systemie, dysku zawsze będzie działać, wystarczy się przelogować.

 

Steam na Vista czy 7 potrzebuje Steam Service (.exe) bez tego nie odpali się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, i ci idioci (musiałem tego słowa użyć) zza oceanu nic sobie z tego nie robią, tak samo limitowanie szybkości pobierania. Wiele razy dyskutowałem o tym z Jasonem N. albo Jasonem R. (kolesie od aplikacji Steam, ciekawostka: aplikację Steam tworzy 12 osobowy team).

 

Według nich te opcje są zbyt mało ważne, aby wprowadzić je w tej chwili, liczy się kompatybilność z grami i łatnie dziur bla bla bla.

 

Generalnie panuje tam niezły bałagan.

 

Polecam soft Switch-Off, tyko że sam będziesz musiał sobie ustawić godzinę wyłączenia kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Costi chyba nie masz racji. Jak zaczynasz ściąganie i odpalisz dany tytuł to pojawia się wskazanie ile zostało do zassania i ile to potrwa. Są tam opcje czy ma odpalić grę jak tylko będzie ściągnięta odpowiednia ilość danych czy nie. Także jakiś tam eta mamy, pytanie czy jest dokładny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steam pokazuje jedynie % pobranych danych i prędkość pobierania (która czasem jest zmienna). W dodatku zauważyłem że pomimo stałego transferu licznik niedokładnie pokazuje %, np gra do 50% potrafi pobrać się w godzinę a później wlecze się to znacznie dłużej.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Costi chyba nie masz racji. Jak zaczynasz ściąganie i odpalisz dany tytuł to pojawia się wskazanie ile zostało do zassania i ile to potrwa. Są tam opcje czy ma odpalić grę jak tylko będzie ściągnięta odpowiednia ilość danych czy nie. Także jakiś tam eta mamy, pytanie czy jest dokładny?

Ta, pokazuje... mi pokazuje wyliczenia dla 512KB/s, czyli lacza 4Mbit ;) A mam 1Mbit :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem na allelole gre red orchestra wersje kolekcjonerska PL od cenegi i to chyba byl moj blad. nie moge gry aktywowac w steamie bo znaki w kluczu sa pogrupowane inaczej niz przykladowe klucze jakie podaje steam. u mnie jest xxxxx-xxxx-xxxx-xxxx-xxxx. na dodatek na zalaczonej ulotce jest napisane ze gre mozna zarejestrowac na stronie cenegi, nie ma nic wspomnianego o steamie. w menu start windy, niby jest skrot z gry do jej aktywacji. odpala sie steam. gra w nim pojawia sie jako zainstalowana, ale moge ja tylko kupic:/ reszta gier zmienia sie na niezainstalowane :o

 

co najlepsze okazuje sie ze w ogole nie moge odpalic gry. odpala sie steam, ale tam moge sobie tylko kupic gre, mimo ze jest ona w zainstalowanych. paranoja.

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj drugiego klucza, na tylnej okładce jest klucz do rejestracji u cenegi, właściwy klucz może być na dole pierwszej strony/okładki. Też się zdziwiłem przy mesjaszu ale potem znalazłem właściwy klucz.

 

MariuszDW -> Wcale się nie przejechałeś: "Lost Planet: Colonies Edition is not accepted on Steam"

Edytowane przez Outlander

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

A o Zeno Clash ktoś coś powiedzieć może? Na innych forach chwalą tą gre.

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - czy wy też macie problem ze Steamem, który pobiera ponownie aktualizacje które już kiedyś pobrał ? Np. teraz pobierał mi raz jeszcze aktualizacje do L4D, TF2, DoD:S....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pewnie wyszly update'y do tych gier, napewno do TF'a mimo ze w update news nic nie napisali. Moze jakas aktualizacja silnika

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tf'a od czwartku wyszly trzy update'y (w tym jeden ktory crashowal gre na starcie :] ), do l4d napewno byla jedna, a nuO3 po prostu nie zauwazyles jak ci sciagnelo bo latki byly malutkie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...