Skocz do zawartości
cavarr

Ati Radeon HD3850/3870

Rekomendowane odpowiedzi

Jak an dzisiaj nie mam jej czekam na normalne ceny :) do lutego

Patrz na testy w grach, wg mnie daje radę, nawet w full HD ale nie wszędzie, zreszta tak samo i 8800gt w full HD nie wszędzie się spisuje czasem nawet gorzej od radka.

Radeon HD3850 512mb Palit Sonic <- a ten zapis z sygnaturze to tylko dla picu?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radeon HD3850 512mb Palit Sonic <- a ten zapis z sygnaturze to tylko dla picu?:)

Z tego co wiem , ta kata jeszcze nie jest wogóle produkowana :D

To komp który planuje kupić jak widac tytuł "planowany" obecnie mam dell jak powyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak widac mam te samą wadę co wiekszosc polaków, czytam wybiórczo :)

 

niemniej nie wiem czy sie koles z aukcją nie walnął, 800zł za 3870 i ten sam kolo sprzedaje 3850 512 za 777zl.

jak cena 3850 512mb zblizy sie do granicy 600zł to z pewnością kupię, bo nie warto widze dawac więcej kasy na karte...w tym roku w styczniu kupilem 7900gs za zabojcza kwote 780zl, ale tylko dlatego tyle dalem, ze ma 512 mb ramu

a z wydajnoscią bywa róznie

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem , ta kata jeszcze nie jest wogóle produkowana :D

To komp który planuje kupić jak widac tytuł "planowany" obecnie mam dell jak powyżej.

Ups :unsure: Nie zauważyłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemniej nie wiem czy sie koles z aukcją nie walnął, 800zł za 3870 i ten sam kolo sprzedaje 3850 512 za 777zl.

Podejrzewam, że karty po prostu są od innych dystrybutorów i były zakupione po innych cenach, stąd taka różnica, a po drugie 3850 512mb są narazie chyba najtrudniej dostepne z wszytskich HD3800. No i ten Gecube ma zmienione chłodzenie i jest troche podkręcony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gral twierdzi, że mają dostępnego Radeon HD3850 Sapphire 512MB GDDR3 za 719zł. http://www.gral.pl/preview/Sapphire/Radeon...DVIPCI-E2.0_23/

 

Chociaż jak narazie najfajniejszy wydaje się być GeCube 3850 512MB (ze względu na to jego chłodzenie).

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

u mnie sapphire 3850 /256 stoi najtaniej za......139 euro :-P czyli 486,5 zl

 

connect 3D 3850/512 za 189 euro

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z innej beczki niż cenowe przepychanki - dzisiaj dotarł do mnie MSI 3850 256 MB (gdzie fabryczny rdzeń ustawiony na 690 MHz MSI nazywa już overclocked edition :P) i mam pytanie - jaki rozsądne cenowo chłodzenie proponujecie zamiast standartowego ? W obudowie mam miejsca sporo - może jakieś accelero X1 or something ? Ma byc CICHO i rozsądne temperatury - no i z ceną do ludzi :D za kartę dałem 178 $ więc na chłodzenie mogę jeszcze parę zł wydac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh mogłem dopłacić 50zł do 512mb, szkoda ze wcześniej nie widziałem, karta od sapphire 256mb już w drodze do mnie.

roznica to pare % takze nie ma straty za bardzo

wydajnosc przy 512 ramu rosnie ale w bardzo wysokich rozdzilczosciach gdzie juz rdzen nie daje rady

 

u mnie sapphire 3850 /256 stoi najtaniej za......139 euro :-P czyli 486,5 zl

 

connect 3D 3850/512 za 189 euro

irlandia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh mogłem dopłacić 50zł do 512mb, szkoda ze wcześniej nie widziałem, karta od sapphire 256mb już w drodze do mnie.

 

roznica to pare % takze nie ma straty za bardzo

wydajnosc przy 512 ramu rosnie ale w bardzo wysokich rozdzilczosciach gdzie juz rdzen nie daje rady

irlandia ?

Jeżeli osobiście kupił bym kartę za 600zł a tyle mam zamiar wydać, to raczej na 2 lata. Myślę, że za rok różnica 256-512 przy rozdzielczości 1024 będzie odczuwalna więc imo warto. Na rok raczej nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pencil Mod dla 3850

 

http://www.xtremesystems.org/

No to kto pierwszy walczy o 1GHz :wink:

Niestety jest maly problem - BIOs... ktory ogranicza max takty na rdzeniu... wiec najpierw trzeba miec zmodyfikowany biosik... a potem mozna myslec o 1GHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jest maly problem - BIOs... ktory ogranicza max takty na rdzeniu... wiec najpierw trzeba miec zmodyfikowany biosik... a potem mozna myslec o 1GHz.

To jednak oznacza utratę gwarancji, a więc jak karta poleci, to strata użytkownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jednak oznacza utratę gwarancji, a więc jak karta poleci, to strata użytkownika.

Jestes pewnien?? Jakos dziwnym trafem jak mi padl x1800GTO z biosem od XL/XT to bezkombinacji dostalem inna karte. Po prostu jak karta padnie to trzeba zrobic forceflash i pozamiatane :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jest maly problem - BIOs... ktory ogranicza max takty na rdzeniu... wiec najpierw trzeba miec zmodyfikowany biosik... a potem mozna myslec o 1GHz.

Koleś z tym modem zrobił 1012MHz - początkowo nie sprawdził nawet napięcia vGPU i sie okazało że jest 1,84V :blink: - w zalinkowanym temacie oczywiście jest też bios <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umnie narazie odpukac jak i u mojego kolegi 3870 Powercolor chodza b.dobrze. Ja mam problemy z ccc aon nie ma dziwne no ale .....

Dzis tez doszla domnie kolejna 3870 tym razem saphire dla kolejnego kolegi co do zawartosci to jest to wersja oem doszlownie szary karton nawet z czegos innego w srodku karta i sterowniki no i kabelki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karty juz trafiły do Polski w normalnych cenach. Action ma ich pełno na stanie :) Przykładowe ceny:

 

GeCube Radeon HD3850 256MB DDR3/256b TV/DV PCI-E 442 netto

 

GeCube Radeon HD3850 512MB DDR3/256b TV/DV PCI-E 494 netto

 

GeCube Radeon HD3870 512MB DDR4/256b TV/DV PCI-E 605 netto

 

do tego doliczyc 22% + marża sklepu, wychodzą ceny sugerowane przez AMD, nie wiem jak Wy, ale ja po świętach będe miał nową karte...;)

 

 

Asus HD 3850 256mb - 446zł netto

 

Asus HD 3850 512mb - 485zł netto

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...