Skocz do zawartości
cavarr

Ati Radeon HD3850/3870

Rekomendowane odpowiedzi

Prosta odpowiedź , 3dmarki raczej nie wyciskają wszystkich potów na maxa z karty graficznej , jak pożądna jatka graficzna w którejś z gier ,np.cod4,crysis itd.

Moja jest w stanie bez artów przejśc 3d2006 na zegarach 860/2770 ale juz w grach po kilku minutach sie zawiesza,tez 0 artów,przekłamań itd, dopiero po zaejsciu pamięci na 2640 dziala stabilnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem Gigabyte 3850 512mb z Zalmanem, trójfazowym zasilaniem i pamięciami Hynix 1ns w Gralu za 649zł. Niedługo idę odebrać kartę. To będzie mój pierwszy Radek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzuć jeszcze 50zł i masz 8800GT :D

Ps a nawet mniej za 809,99 zł można już mieć 8800GT

przeciez to jest 88gt ! w linku do posta ktoreg cytujesz jest palit 88gt 512 za 778zl :P

 

 

 

wie ktos kiedy ma byc dostepny r680 ??

Edytowane przez chase1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tam trafilem jeszcze lepsza okazje:

http://www.allegro.pl/item294837934_sapphi...v_dv_pci_e.html

 

610zl za 512mb radka hd3850 :)

Cenowo z pewnością tak tyle, że np. do ASUSa Glaciatora LINK który kosztuje 25 pln więcej brakuje mu rok gwarancji, ma wyższy poziom hałasu i brak dołączonych gier (na co osobiście nie zwracam uwagi) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tam trafilem jeszcze lepsza okazje:

http://www.allegro.pl/item294837934_sapphi...v_dv_pci_e.html

 

610zl za 512mb radka hd3850 :)

Za 550 zł z wliczoną przesyłką też można mieć ;] Ale bez gwarki, bo karty z USA :P

 

Albo 8800GT 1GB za 750 zł :D

 

HD3870 teraz to się już zrobił kompletnie nieopłacalny :S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie z tym GSem to nic ostatnio nie wiadomo, troche ucichł temat. Hehe, i kto teraz kupi radka 3870 jak cena GT zaczyna sie od 7 :)

(Jak zejdzie do 750zł to chyba kazdy bedzie wolal dorzucić 100zł i wybrac GT zamiast już 3850 z 512 MB)

Edytowane przez Symbian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholercia, z kąd to wiadomo? Przecież są też wersje 512 z obudową.... Gdzie to jest napisane?

Dzwonilem kiedyś i sie pytałem :wink:

 

Ja jeszcze nie widziałem wersji Asusa 3850 512MB z zabudowanym chlodzeniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mam swojego pierwszego Radka. Gigabyte 3850 512MB Zalman. Pierwsze co natychmiast rzuciło mi się w oczy to niesamowita jakośĆ obrazu w 2D i 3D.Wszystko jest takie ostra,ładne i wogóle.Mój stary Geforce 7900GS nawet nie miał w połowie takiej jakości obrazu jak Radek. Nie mogę tylko napisaĆ małej litery "Ć". Wyłączyłem klawisze dostępu w CCC ale dalej lipa. Czy istnieje jakiś program do regulacji obrotów wentylatora??. Bardzo jestem ciekaw na jakiej mocy kręci się teraz Zalman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mam swojego pierwszego Radka. Gigabyte 3850 512MB Zalman. Pierwsze co natychmiast rzuciło mi się w oczy to niesamowita jakośĆ obrazu w 2D i 3D.Wszystko jest takie ostra,ładne i wogóle.Mój stary Geforce 7900GS nawet nie miał w połowie takiej jakości obrazu jak Radek. Nie mogę tylko napisaĆ małej litery "Ć". Wyłączyłem klawisze dostępu w CCC ale dalej lipa. Czy istnieje jakiś program do regulacji obrotów wentylatora??. Bardzo jestem ciekaw na jakiej mocy kręci się teraz Zalman.

Tylko co trzeba zrobić, żęby tą super jakość zobaczyć - cały czas siedzę na 6200 TC na 2 x LCD 19" i względem ati nie widziałem różnicy - na komputerze testowym z diamondtronem 17" nie widzę różnicy między ATi, a nV a co chwilę zmieniam karty. Gdzie są te różnice?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mam swojego pierwszego Radka. Gigabyte 3850 512MB Zalman. Pierwsze co natychmiast rzuciło mi się w oczy to niesamowita jakośĆ obrazu w 2D i 3D.Wszystko jest takie ostra,ładne i wogóle.Mój stary Geforce 7900GS nawet nie miał w połowie takiej jakości obrazu jak Radek. Nie mogę tylko napisaĆ małej litery "Ć". Wyłączyłem klawisze dostępu w CCC ale dalej lipa. Czy istnieje jakiś program do regulacji obrotów wentylatora??. Bardzo jestem ciekaw na jakiej mocy kręci się teraz Zalman.

Riva Tuner.

 

Musisz zrestartować PC albo CCC po wyłączeniu hotkeyów ;) Jak nie działa to po prostu zmień hotkey'a z Alt + C na cos innego ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholercia, z kąd to wiadomo? Przecież są też wersje 512 z obudową.... Gdzie to jest napisane?

Również dzwoniłem do nich i potwierdzono że to "samotny" :wink: czyli Glaciator. Nigdzie nie ma nfo na aukcji bo tworzyli opis jak kart jeszcze nie mieli. Kupiłem u nich bo wczorajsza próba zakupu w Trad.pl nie wypaliła - zdecydowanie nie polecam tego sklepu - chaos informacyjny wewnątrz (moje zamówienie cudownie zaginęło) a z drugiej strony totalna "disconexia" - chyba ze 30x na 3 różne telefony dzwoniłem ...

Edytowane przez epoxer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu wszystkie możliwe programy pokazują mi że mam pamięĆ na 700Mhz ustawioną??. Przecież powinno byĆ 826. Rdzeń pokazywany jest poprawnie 668Mhz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko co trzeba zrobić, żęby tą super jakość zobaczyć - cały czas siedzę na 6200 TC na 2 x LCD 19" i względem ati nie widziałem różnicy - na komputerze testowym z diamondtronem 17" nie widzę różnicy między ATi, a nV a co chwilę zmieniam karty. Gdzie są te różnice?

Dokładnie -też się zastanawiam co to ma być i skąd ta kosmiczna różnica.Kiedyś IMO na starcie Radeony miały lepiej nasycone kolory -no to się je podkręcało w sterownikach NV i po kłopocie.Może we wspomnianej 7900 było zwalone wyjście DVI?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Róźnica jest już w dosie. Znacznie większa ostrość. Kolory też są ładniejsze niż na 7900GS. Na 100% nic sobie nie wmówiłem. Jestem bardzo obiektywny i wiem co widzę. Możliwe że na Nvidia wystarczy pokombinować w ustawieniach żeby uzyskać taką samą jakość jak na Radeonie. Mój monitor to Samsung 931BW. Lepiej powiedźcie mi czemu pamięć jest ustawiona na 700Mhz. Czy to jest wartość pamięci w trybie 2D i po wejściu w tryb 3D, przełącza się na 828Mhz??.

Edytowane przez RBEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...