Skocz do zawartości
cavarr

Geforce 8800GT 256/512MB

Rekomendowane odpowiedzi

powiedz mi skąd ty weźmiesz 88gt za 730zł razem z wysyłka vatem i cłem ?

btw

Daniel Dziemitko

2it

 

Witam

 

Zamówiony przez Państwa towar nie jest w tej chwili dostępny w magazynach.

 

Dostawa z 30.11 została już wysprzedana

Przewidywany termin realizacji: ok 28.12.2007

zajebiscie ...

Edytowane przez f1zZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

player_sct

800 zł a skąd ją wyrwałeś ??? Jakoś nie bardzo mogę w to uwierzyć.

o widze ze mi sie stopka pomylila,mialo byc 840zl - obracam sie w środowisku dystrybutorskim od wielu latek i mam dobre układy z ludzmi tam, wiec udalo mi sie wyrwac jednego exclusiva only for me :) dzien pozniej cena tego modelu skoczyla 200 netto do gory :) a gdybym sie obudzil pare dni wczesniej to jeszcze z innego miejsca dostalbym ja ok 100 zl taniej.

 

tak przy pokazji co by niektorych pocieszyc albo zmartwic podam przyblizone daty otrzymania tych kart u dystrybutorow:

 

ASUS - ok 25.11

PALIT - 20/22.11 ale z tego co widze to juz sa wszystkie zarezerwowane

ZOTAC - w sferze marzen

Winfast - w sferze marzen

GIGABYTE - przedzial 22-29.11

XFX - u jednego dystrybutora sa wersje OC ale ceny chooore....wersja XT 989 netto cena distri

GALAXY i inne w sferze marzen czyli nawet nie ma terminu....

Edytowane przez player_sct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie boli to ,że topic o 8800Gt zamienił się w topic " nie kupie karty za XXX" ... nVidia popełnia błąd ponieważ , ktoś tam sprzedaje coś tam po chorej cenie itd ...

 

Ludzie opamiętajcie się wreszcie bo stawiacie kolejne identyczne posty jeden po drugim.Nie wnoszą one nic kompletnie do tematu poza tym ,że po raz wtóry informujecie o braku dostępności kart na rynku.Jak cię stać to kup, jak cię nie stać to poczekaj a nie becz na forum ,ze to chore ponieważ i tak to nic nie zmieni.Sry zmieni ... będzie kolejny mądry post zasmiecający temat , w którym na dzień dzisiejszy i tak jest bardzooo ciężko czegokolwiek się doszukać.

 

Również czekam na spadek cen 8800 bo karta faktycznie jest świetna i bardzo by mi przypasowała.Fakt 1100-1200zł to jest dla mnie za dużo więc poczekam sobie do grudnie-stycznia i kupie jak spadną ceny /wyjdzie ciekawsze chłodzenie ( galaxy/gigabyte).

 

Btw często padały stwierdzenia ,że nVidia popełniła błąd , że coś jest nie tak itp ... Wszystko idzie nvidii jak po sznurku i każdy lekko obeznany z zasadami ekonomii czy marketingu powinien zdawać sobie sprawe z tego ,ża na tak wysokim szczeblu błędów tego typu się nie popełnia...Nad projektem sprzedaży pracuje oddział speców , a oni doskonale wiedzą co robia ...

 

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście panowie jak wersja 8800 GT 256 mb pokonuje radka 3850 i z wersją 3870 chyba też sobie poradzi

http://www.expreview.com/news/hard/2007-11...54030d6980.html

no nie wiem - http://www.computerbase.de/artikel/hardwar...radeon_hd_3870/ tu 3870 wypada bdb w wiekszosci testow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy zobaczymy, aczkolwiek jak 88GT 256MB faktycznie utrzyma cenę podobną do HD3850 (przynajmniej w USA...), a z drugiej strony taki poziom wydajności jak w testach podany gdzieś tam wyżej to (o ile będzie dostępne :E) też może być ciekawą propozcyją dla ludzie nie grających wyżej niż te 1280...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam namiar skelpu ktory ma w sprzedazy Sparcle 8800 GT OEM w UK. Sam mialem od nich brac ale wzialem MSI box za ta sama cene, w sumie nie wiem czy dobrze bo to chlodzenie mnie zastanawia. Acha nie wiem czy wysylaja do Polski i nigdy z ich uslug nie kozystalem ale jezeli ktos bardzo chce moze sprobowac.

http://www.cyberpowersystem.co.uk/store/it...75&catID=21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw często padały stwierdzenia ,że nVidia popełniła błąd , że coś jest nie tak itp ... Wszystko idzie nvidii jak po sznurku i każdy lekko obeznany z zasadami ekonomii czy marketingu powinien zdawać sobie sprawe z tego ,ża na tak wysokim szczeblu błędów tego typu się nie popełnia...Nad projektem sprzedaży pracuje oddział speców , a oni doskonale wiedzą co robia ...

pozdro

a jednak ,NVIDIA popełniła bład(grono speców),lecz juz go naprawiła-ograniczyła liczbe sztuk 8800GT by pieknie schodziły z magazynów 8800GTS,GTX,Ultra. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej gier wykorzysta 512MB pamięci nawet w 1280x1024 zwłaszcza z AA/AF więc jeśłi różnica w cenie nie będzie duża to warto dopłacić IMHO ( tyczy sie tak "zielonych" jak i "czerwonych")

Różnica jest duża, bo u nas pewnie wyniesie z 200zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie boli to ,że topic o 8800Gt zamienił się w topic " nie kupie karty za XXX" ... nVidia popełnia błąd ponieważ , ktoś tam sprzedaje coś tam po chorej cenie itd ...

Ludzie opamiętajcie się wreszcie bo stawiacie kolejne identyczne posty jeden po drugim.Nie wnoszą one nic kompletnie do tematu poza tym ,że po raz wtóry informujecie o braku dostępności kart na rynku

/ciach/

Jest wybór- można czytać bądź nie czytać- ba... dodać użytkowników bezlitośnie do kf'a.

Z tego to wątku dowiedziałem się, gdzie mogę nabyć omawianą kartę i już do mnie jedzie. Zatem kolego, niestety pozostajesz w błędzie. Informacje w nim podawane są subiektywnie bardzo użyteczne- ilość smarków ani mnie ziębi, ani grzeje- giełda - jak najbardziej przydatną się okazała.

 

(...)

Btw często padały stwierdzenia ,że nVidia popełniła błąd , że coś jest nie tak itp ... Wszystko idzie nvidii jak po sznurku i każdy lekko obeznany z zasadami ekonomii czy marketingu powinien zdawać sobie sprawe z tego ,ża na tak wysokim szczeblu błędów tego typu się nie popełnia...Nad projektem sprzedaży pracuje oddział speców , a oni doskonale wiedzą co robia ...

z wykształcenia jestem prawnikiem, z zawodu informatykiem- ekonomii więc miałem tylko podstawy, zasady marketingu znam pobieżnie- ponieważ swojego GT otrzymam jutro, czy mogę prosić o wyłożenie wspomnianych zasad w kontekscie rybnkowych braków tych kart? W oczekiwaniu na kartę na chłopski rozum, wydawałoby się słuszne kilka tygodni przed premierą zmiejszyć dostawy starszych GTS, GTX by zasypać rynek w pierwszych dniach premiery nowym modelem ku radości i konsumentów i akcjonariuszy. Tymczasem AMD:

http://www.theinquirer.net/gb/inquirer/new...f-million-rv670

Więc gdzie tu ten diabelski plan? Bo mam wrażenie że ekhem- jest to geniusz a'la JarKacz, czyli doprowadźmy do chaosu i zobaczymy co z tego wyniknie, a potem spece od PR wyjaśnią detale?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie kupic Gigabyte 8800GT 512MB 256bit TV/2xDVI PCI-e? (Taktowanie rdzenia 600 MHz,Taktowanie pamięci 1800 MHz) za 1149zl? bo nie wiem czy da sie ja duzo podkrecic i czy lepiej nie jest poczekac ten tydzien albo ile tam...bo komp nowy juz stoi tylko czeka na karte :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi skąd ty weźmiesz 88gt za 730zł razem z wysyłka vatem i cłem ?

Wkładasz do paczki i piszesz ciuch

W stanach sytuacji jak u nas z cenami nie ma, ale z dostępnością to samo. Tyle że jak się pojawią w sklepach to chociaż po 250-280$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupować :E

Stanąć murem jak reszta user'ów na forach i czekać :E

Nie ma sensu przepłacać ~200-300zł...

Owszem - nowy komp, nowe gry kuszą...

Ale imo lepiej albo poczekać, albo kupić sobie coś typu GF6600/ew. coś lekko mocniejszego i czekać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myslicie kupic Gigabyte 8800GT 512MB 256bit TV/2xDVI PCI-e? (Taktowanie rdzenia 600 MHz,Taktowanie pamięci 1800 MHz) za 1149zl? bo nie wiem czy da sie ja duzo podkrecic i czy lepiej nie jest poczekac ten tydzien albo ile tam...bo komp nowy juz stoi tylko czeka na karte :D

W tej cenie to zaraz bedzie można zanabyć HD3850 sztuk dwie do CF :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja będę znajomej składał kompa i jak mam kupić GTsa 640 to lepiej Gt za 1199 czyli drogo , ale komp ma być za tydzień złożony .obaczę jak to chodzi na Quadzie :) ... karta to Galaxy.cena taka jak nowego GTsa więc wybór prosty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezko miec pretensje do dystrybutorow czy sklepow kazdy przedsiebiorczy czlowiek by zrobil to samo bo po co sprzedac karte za 1000 zl jak mozesz ja sprzedac za 1200 zl a kart nie ma wszystkie porezerwowane - czyli chetni sa wiec cena nie spadnie a teraz mikolaj swieta...

a cena nowego gtsa to 1500 zl to bardzo optymistycznie... ceny moze spadna ale raczej bym obstawial poczatek lutego koniec stycznia... mysle ze cena gts-a z 1gb bedzie w okolicach 2000 zl przed swietami....

mnie tylko bawi to ze ceny starych gts/gtx sie wlasciwie nie zmienily, coz zostaje przed swietami kupic nowy monitor 24" i potem dolaczyc do klubu ludzi narzekajacych ze karty graficzne ktore zapewnia jakas gre w tych rozdzielczosciach sa takie wysokie... moze chociaz bf2 mi pojdzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie w tej karcie że nie przełącza się w tryb 2D.

Nie wiem może tak karta takiego trybu nie ma :blink:

 

Dzisiaj pierwszy raz miałem nagłe wyłączenie kompa i to od tak przy przeglądaniu stronek, a komputer nawet nie był obciążony.

480W to za mało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie w tej karcie że nie przełącza się w tryb 2D.

Nie wiem może tak karta takiego trybu nie ma :blink:

 

Dzisiaj pierwszy raz miałem nagłe wyłączenie kompa i to od tak przy przeglądaniu stronek, a komputer nawet nie był obciążony.

480W to za mało?

Nie zawsze komp musi sie wylaczac z powodu slabej zasilki moze byc milion innych powodow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc dostałem swoją 88GT Palit 512MB z firmy ICOMP.pl

 

A'PROPOS SKLEPU/ DOSTAWY:

1 - karta (mimo zapewnień mailowych sprzedawcy) ewidentnie już rozpakowywana/używana, więc sklep ma u mnie wielki minus.

 

2 - karta przesłana praktycznie w samym opakowaniu od karty, nie opisana jako elektronika itd. Ogólnie więc bardzo złe wrażenie.

 

PYTANIA DOT. 8800GT PALIT Z REF. CHŁODZ :

3 - czy to normalne w tych kartach, że po włączeniu komputera przez pierwszych ok 4 sekund wentyl na karcie wiruje na pełnych obrotach strasznie przy tym hałąsując?

 

4 - w idle mam ponad 50C, buda zamknieta, przy czym wentyl obraca się 1590 rpm (wg Everest). Przy tych obrotach naprawdę prawie niesłyszalny. Czy to normalna temp?

 

5 - na mojej mobo jest wtyczka w ktora mam wpięty molex, bo bez niego poprzednia grafa (7900GS 600/1600) mi nie ruszała.

Teraz podpiąłem 8800GT do przewodu zasilającego PCI-E (6-zylowy) ale nie odłączałem tego molexa od mobo. Czy tam to może zostać? Wszystko niby chodzi ok.

 

6 - jak sprawdzić czy wiatraczek samoczynnie zmienia prędkość?

Czy tak: ATItoola załączyć, włączyć "pudełko" i w miarę jak podgrzewa się GPU powinien rozpędzać się coraz mocniej sam wiatraczek. tak?

 

7 - jeśli test z pkt 6 pokaże, że się prędkość sama nie zmienia, to należy to reklamować, czy sobie odpuścić? Pytam, bo i tak mam zamiar zmienić chłodzenie na inne, np S1 + fan 92mm lub HR-03... (tylko czekam na potwierdzenia od kogoś co najlepiej się sprawdza).

Edytowane przez dia8el

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3. tak, tez tak mialem

4. jakos tak tez mialem,

5. dodatkowe napiecie nie zaszkodzi raczej,

6. pograc w jakas gre,

7. ja bym odpuscil, bo to oryginalne chlodzenie i tak jest gowniane. Jak je zdejmiesz to zobaczysz jaki to szit...

Edytowane przez Martinii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...