Skocz do zawartości
cavarr

Geforce 8800GT 256/512MB

Rekomendowane odpowiedzi

Sector19:

Albo mnie nie rozumiesz, albo nie wiem o co Ci chodzi. Jaka teoria... :) Sam pokazałeś, że na rdzeniu masz 91 a na radiatorze 72. Czyli różnica~20*C i to Ty masz bez nawiewu w ogóle, a tam był nawiew i do tego koleś nie miał żadnego stresa, tylko po wyłączeniu kompa, bo chyba przy włączonym nie wyjął grafy. :wink: Chodzi o różnice temperatur, rozumiesz!! To, że jakoś tam, na jakiś mocnych grzałach idzie osiągnąć strasznie wysokie temp to ok, ale ja nie o tym mówię!! "I nie najeżdżaj na kogoś jeśli nie masz pojęcia o niczym", co ten ktoś pisze. Mało gramatyczne, ale tyle samo warte.

 

To ostatni moj post na temat tego wywodu, bo to się OT zrobił, za co przepraszam. A Ciebie w razie czego na pw zapraszam;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podziwiam tych którzy tak przezywaja ze na karte trzeba czekac 2-3 tygodnie;] (kompy to nie wszystko;))

No chyba ze ktos grafika 3d sie zajmuje (tiaaaa) Ja wlasnie wrocilem 850zl w kieszeni za gts, i Matrox na PCIE od Lanca pożyczony. Poczekam troszke, nic mi sie nie stanie jak od gier odpoczne:) B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznać się kto wiedział, że w 8800GT zaimplementowano nowy Transparency AA ?? :-P

 

"NVIDIA introduces a new transparency multisampling anti-aliasing algorithm in the GeForce 8800 GT. This new algorithm allows the GeForce 8800 GT to attain the image quality of transparency supersampling (TRSS) with the performance of transparency multisampling (TRMS)." LINK

 

 

PS

 

Theinquirer też zrobił testy GF LINK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podziwiam tych którzy tak przezywaja ze na karte trzeba czekac 2-3 tygodnie;] (kompy to nie wszystko;))

No chyba ze ktos grafika 3d sie zajmuje (tiaaaa) Ja wlasnie wrocilem 850zl w kieszeni za gts, i Matrox na PCIE od Lanca pożyczony. Poczekam troszke, nic mi sie nie stanie jak od gier odpoczne:) B)

Łatwo ci mówić HeatheN :P Razem z awarią poprzedniego kompa to już chyba 3 miesiące ciągiem bez grania. Kolejne 2-3tyg to nie jest miła perspektywa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 20 sztuk z angielskiego ebay rozeszły się jak ciepłe bułeczki.

Przyznam szczerze,że sam miałem chęć zmienić swoją 320-ke.

 

Jest już dostępny Gigabyte http://cgi.ebay.co.uk/Gigabyte-GeForce-880...VQQcmdZViewItem

ale cena już troszku wyższa :(

a tu niższa: http://cgi.ebay.co.uk/EVGA-8800-GT-512MB-S...VQQcmdZViewItem

 

troche imo za niska, ciekawe dlaczego?

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznać się kto wiedział, że w 8800GT zaimplementowano nowy Transparency AA ?? :-P

Nikt nie musiał wiedzieć , bo to ściema. Dla mnie to są zmiany na poziomie sterownika , a nie karty. Ten sam wałek jak było w przypadku serii 6 , żeby niby nie obsługuje transparent AA. Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska myśl poszła w ruch Gigabyte w gralu za "jedyne" 979zł (To się dopiero nazywa przebicie) ale ceny komputronika biją wszystko na głowę, nie ma co kupię sobie tego za 1500zł równowartość ~600$ LOL

Edytowane przez Interloper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska myśl poszła w ruch Gigabyte w gralu za "jedyne" 979zł (To się dopiero nazywa przebicie) ale ceny komputronika biją wszystko na głowę, nie ma co kupię sobie tego za 1500zł równowartość ~600$ LOL

Tak, w dodatku mają błąd w krótkim opisie

pamięć 512 MB @ 1800 MHz DDR3 (pamięć z interfejsem 320-bit), pamięć 512 MB @ 1800 MHz DDR3 (pamięć z interfejsem 384-bit)

W szczegółowym już jest ok,ale ktoś w nagłym przypływie radości może się dać nabrać.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kart mało, duży popyt więc zdzierają ile można... co ciekawe ceny hurtowe są dość niskie ;)

 

ja tam poczekam aż dostarczą większe partie tych kart w normalnych cenach.

 

A może hurtowe zamówienie zrobić??

Po ile karty chodzą w hurcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra kompuszrocik chyba przegiął pałę i szaleje po całości...

 

Cena od ilu??? Bagatela 1249pln...

 

Na dodatek kart jeszcze nie mają. Pfffff

 

o ja pier... faktycznie ich pogieło. drodzy to oni zawsze byli ale to już przesadyzm!

Edytowane przez lukebed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.guru3d.com/article/Videocards/468/1

tu macie pożądną rackę , grafa za ta kasę będzie wypas nic tylko brac , nawet 2 do SLI :) .

Ale ja i tak czekam na coś mocniejszego znacząco od GTxa , czyli do połowy ptzyszłego roku , jeden GTX jest wydajniejszy a 2 GT do sli .. hmm przyrost ok 15 % nad GTXa to mało aby zmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EVGA has finally announced its Geforce 8800GT series lineup. EVGA will offer four different versions with different memory, core and Shader clock speeds, and the top one works at 700MHz. All four look very handsome in blue.

 

The first one, simply branded e-Geforce 8800GT works at reference clocks 600MHz for the core, 1800MHz for memory and 1500MHz for Shader clock speed. The second one represents e-Geforce superclocked edition and comes clocked at 650MHz for the core, 1900MHz for memory and 1625MHz for Shader clock speed. The third one is a representative of KO edition and comes clocked at 675MHz for the core, 1950MHz for memory and 1688MHz for Shader Clock speed.

 

The top offer is the new e-Geforce 8800GT SSC Edition, which comes clocked at 700MHz for the core, 2000MHz for memory and a stunning 1750MHz Shader clock speed. All cards come with 512MB of GDDR3 with 256-bit memory interface and 112 Stream Processors.

 

We wonder who will be the first to surpass the 700MHz barrier.

http://www.fudzilla.com/index.php?option=c...06&Itemid=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie wywindowane ceny ale oprócz paru jeleni nikt nie żuci się na te karty więc równie szybko jak ceny poszły w górę to i tak szybko spadną. No bez jaj Komputronik to poleciał ostro w kulki to jest parodia na skalę światową :). Pytam się gdzie jest Prawo i Sprawiedliwość. Organizuje akcję: "NIE KUPIĘ KARTY 8800GT ZA CENĘ WYŻSZĄ NIŻ 850 ZŁ" Każdy kto jest chętny się przyłączyć niech wpisze taką informację w swojej sygnaturce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2796335[/snapback]

No to ładnie wywindowane ceny ale oprócz paru jeleni nikt nie żuci się na te karty więc równie szybko jak ceny poszły w górę to i tak szybko spadną. No bez jaj Komputronik to poleciał ostro w kulki to jest parodia na skalę światową :). Pytam się gdzie jest Prawo i Sprawiedliwość. Organizuje akcję: "NIE KUPIĘ KARTY 8800GT ZA CENĘ WYŻSZĄ NIŻ 850 ZŁ" Każdy kto jest chętny się przyłączyć niech wpisze taką informację w swojej sygnaturce.
Przyłączam sie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro ktos 1 wystawil..

Btw gdzies czytalem ze pasuje chlodzenie z serii 6xxx,7xxx ciekawe czy zalman VF900-Cu

dal by rade dobrze schlodzic...on nie przylega do ramu..wiec tez pytanie czy te radiatorki przyklejane wystarcza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Gainward Geforce 8800GT LINK

 

Overclocking:

 

Our first attempts at overclocking stopped at stable 690MHz core and 1020MHz for memory. The card ran quietly, but we realize that the core temperature presents a limiting factor. In dynamic work mode, core temperature went sky high – 86 degrees Celsius.

 

 

By using manual fan speed settings, we managed to raise the frequency up to 728MHz, and the memory to 1030Mhz. Temperature was acceptable – 65 degrees Celsius."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro ktos 1 wystawil..

Btw gdzies czytalem ze pasuje chlodzenie z serii 6xxx,7xxx ciekawe czy zalman VF900-Cu

dal by rade dobrze schlodzic...on nie przylega do ramu..wiec tez pytanie czy te radiatorki przyklejane wystarcza?

z cena to pojechal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...