Skocz do zawartości
cavarr

Devil May Cry 4

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś się wywalało zbędne save'y z karty pamięci, a teraz zbędne filmy i MP3. Ja nie wiedzię w tym nic złego, zwłaszcza iż:

1. To jest opcja.

2. Średnia wielkość dysku w PS3 to 40GB - raczej starczy miejsca.

 

Wypaczeniem terminu "konsola do gier" może być dopiero to z czego właśnie kożystam: instalacja [u mnie] Fedory i emulacja WinXP (nie robię testów, bo badziew raz: chodzi wolno, dwa: wywala błąd przy próbie logowania :P ).

 

Takie małe pytanko.

Czy w DMC fabuła jest ściśle powiązana między częściami? Nie wiem, czy bardziej sie opłaci zbierać wszystkie po kolei, czy celować od razu w np.: 3-kę (może 4-kę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś się wywalało zbędne save'y z karty pamięci, a teraz zbędne filmy i MP3. Ja nie wiedzię w tym nic złego, zwłaszcza iż:

1. To jest opcja.

2. Średnia wielkość dysku w PS3 to 40GB - raczej starczy miejsca.

 

Wypaczeniem terminu "konsola do gier" może być dopiero to z czego właśnie kożystam: instalacja [u mnie] Fedory i emulacja WinXP (nie robię testów, bo badziew raz: chodzi wolno, dwa: wywala błąd przy próbie logowania :P ).

 

Takie małe pytanko.

Czy w DMC fabuła jest ściśle powiązana między częściami? Nie wiem, czy bardziej sie opłaci zbierać wszystkie po kolei, czy celować od razu w np.: 3-kę (może 4-kę).

Dla mnie to juz jest abstrakcja ;)

 

EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś się wywalało zbędne save'y z karty pamięci, a teraz zbędne filmy i MP3. Ja nie wiedzię w tym nic złego, zwłaszcza iż:

1. To jest opcja.

2. Średnia wielkość dysku w PS3 to 40GB - raczej starczy miejsca.

Ad 1. Nie, to jest przymus. Instalujesz albo nie grasz.

 

Ad 2. Zawsze można wymienić dysk (Sony nie zabrania) lub mieć dysk USB na filmy i MP3. Nie widzę problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad 1. Nie, to jest przymus. Instalujesz albo nie grasz.

...

gomen. Ktos pisal, iz opcja.

Jedyna faktyczna wada tego rozwiazania jest przymus czekania, az gra sie zainstaluje (jezeli ktos gra po sieci to jest przyzwyczajony przez ciagle update'y, reszte moze to bardzo wkurzyc).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest mnostwo plytek (juz w pudelkach) na allegro, a co mnie najbardziej zdziwilo:

http://allegro.pl/item301460083_devil_may_...ft_krakow_.html

Sklep, sprzedaje plytki z gra przed premiera. Czyli wychodzi na to, ze sklepy kradna plytki z tloczni? (tak mowiliscie w przypadku burnouta paradise ;P )

Swoja droga, cena 180zl nie jest zla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest mnostwo plytek (juz w pudelkach) na allegro, a co mnie najbardziej zdziwilo:

http://allegro.pl/item301460083_devil_may_...ft_krakow_.html

Sklep, sprzedaje plytki z gra przed premiera. Czyli wychodzi na to, ze sklepy kradna plytki z tloczni? (tak mowiliscie w przypadku burnouta paradise ;P )

Swoja droga, cena 180zl nie jest zla.

Nie. Dostaje od M$ aby specjalnie sprzedać 2 tygodnie przed premierą :mur: Nie wiem skąd ma, nie obchodzi mnie to, ale na pewno nie może być to full legalne źródło no bo jakim cudem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko już jest na xbl. :) 612.75 MB.

Bardzo przyjemne demko, wreszcie można zmierzyć się z tym ognistym przyjemniaczkiem znanym z trailer'ów :) Szkoda tylko, że w pierwszej misji dali ograniczenie czasowe, nie lubię takich manewrów...Ogólnie jednak wrażenia bardzo pozytywne, obowiązkowa pozycja w mojej kolekcji. Nie wiem tylko czy czekać do premiery, czy łykać już teraz te z allegro. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również przed chwilą pograłem w to demo i potwierdzam zdanie przedmówcy- jest bardzo fajnie. Graficznie też jest ciekawie- mimo ferii barw na ekranie animacja wydaje się być cały czas płynna. Będę raczej brał fulla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja pograłem w demko i niestety odpuszczam ten tytuł. Mimo ładnej grafiki i super płynnej animacji (chyba pierwsza gra stale utrzymująca 60FPS) jakoś dziwnie się grało. Nie wiem. W klimat chyba nie potrafię się wczuć. Idziesz, zabijasz potworki, idziesz dalej, wyskakują kolejne i tak w koło. Przypomina mi to Dooma3. ;) No i ta wkurzająca kamera. Czasami nie wie gdzie się ustawić. albo ustawia się na stałe i postać nagle się wraca i obraz zmienia się z jednego miejsca w drugie i tak w kółko aż gałkę puścimy. Ja odpuszczam. ;)

 

Pozdro

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kojak, za wyjątkiem Twoich problemów z opanowaniem kamery, to wypisz wymaluj opisałeś Heavenly Sword, który dziwnym trafem Ci się podobało... no ale ludzka natura zmienną jest i może już h&s nie lubisz? Ot, taka moja mała uwaga. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minimalnie lepsze mapowanie wypuklosci w wersji na x360, tak na moje oko. Wczoraj skonczylem kazdy z poziomow dema 2 razy i faktycznie jest ultraplynnie nonstop, moze podczas walki z tym ognistym bossem raz czy dwa spadlo z tych 60 ramek/sek. ale szczerze to nie zauwazylem tego- tak mocno naparzalem w pada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kojak, za wyjątkiem Twoich problemów z opanowaniem kamery, to wypisz wymaluj opisałeś Heavenly Sword, który dziwnym trafem Ci się podobało... no ale ludzka natura zmienną jest i może już h&s nie lubisz? Ot, taka moja mała uwaga. ;)

To mój pierwszy DMC i po tych wszystkich ahah nad tą serią spodziewałem się czegoś więcej. ;) Kamera jest bardzo wkurzająca i nie podąża tak jak bym chciał i czasami zmienia ujęcia 4 razy w ciągu sekundy. :) I nie mówię, że h&s nie lubie tylko wykonanie mi nie odpowiada. Tak samo jak Ninja Gaiden Sigma. Wszystko jakieś takie puste i sterylne. A w HS oprócz extra opowiedzianej historii są różne urozmaicenia, jak robisz sieke to wszystko lata w powietrzu, że czasami ciężko się znaleść. :) Powiem tak. Ten sam typ gry ale zupełnie inne wykonanie. Zresztą mamy inne gusta nie? ;) Wyraziłem tylko swoją opinie i rozumię Twoją i przecież jej nie neguję? ;]

 

PS. No i anizo wygląda gorzej na PS3.

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peace, wiem, ze mamy najczesciej rozne gusta :)

 

PS. No i niestety na PS3 slabsze jest AA (lub jego brak?), np patrzac na miecz ze screena 3ego od konca).

 

@mastah- tak to jest, jak sie przeglada forum z sluzbowego lapka, ktoremu przecierano matryce rok temu ;)

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

oblukalem demko na x360 -bardzo ostre teksturki i ladna grafika,przyjemnie sie dosyc gralo,a poniewaz nigdy nie bylem fanem DMC to chyba wrescie sie skusze na ta czesc serii,bo wczesniej zawsze mnie od niej odrzucalo .

 

ps.grafa na x360 ostrzejsza niz ps3 dlatego kupie na klocka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oblukalem demko na x360 -bardzo ostre teksturki i ladna grafika,przyjemnie sie dosyc gralo,a poniewaz nigdy nie bylem fanem DMC to chyba wrescie sie skusze na ta czesc serii,bo wczesniej zawsze mnie od niej odrzucalo .

 

ps.grafa na x360 ostrzejsza niz ps3 dlatego kupie na klocka ;)

A zpuściłeś demko na PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...