Skocz do zawartości
MacOSek

Lost Planet

Rekomendowane odpowiedzi


Dołączona grafikaDołączona grafika


  • Oficjalna strona: LINK
  • Developer: Capcom
  • Wydawca: Capcom
  • Engine: MT Framework
  • Gatunek: Action, TPS
  • Data wydania:
    • X360: JPN - 22 Grudnia 2006, USA & Europa - 12 Stycznia 2007
    • Windows: USA - 26 Czerwca 2007, Europa - 29 Czerwca 2007
    • PS3: JPN - 21 Lutego 2008, USA & Europa - TBA 2008
  • Platformy: Xbox 360, PS3, PC

-------------

Wersja PS3:
Dołączona grafika Dołączona grafika
więcej screenów...

no pięknie ;) dziwne, że ten sam silnik w DMC4 na PS3 daje sobie świetnie radę, a tu takie coś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz, że żartujesz, albo, że oglądasz te screeny na palmtopie... wersja ps3 wygląda gorzej niż wersja pc z detalami na low, dodatkowo w oczy rzuca się coś na kształt 8bitowej palety barw. Jasne, może znów pisać, że sama gra to nie jakiś mega killer i posiadacze ps3 mogą zawsze zagrać na swoich pecetach lub x360 kolegi (własnych), ale gdzie tu sens i logika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka bardzo fajna i przyjemna. Podobno w lutym (?) ma wyjść kolejna cześć?

Powiedz, że żartujesz, albo, że oglądasz te screeny na palmtopie... wersja ps3 wygląda gorzej niż wersja pc z detalami na low, dodatkowo w oczy rzuca się coś na kształt 8bitowej palety barw. Jasne, może znów pisać, że sama gra to nie jakiś mega killer i posiadacze ps3 mogą zawsze zagrać na swoich pecetach lub x360 kolegi (własnych), ale gdzie tu sens i logika?

Jemu nie wytłumaczysz. PS3 jest najlepsze przecież...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

@nuras_en

Nie troluj! Twój XBOX jest najlepszy? LOL Przeczytaj co napisałem wcześniej to może dotrze do Ciebie o co chodzi! ;|

 

Idiotyczny komentarz!

przeciez pisales wczesniej do wszystkich: " bez nerwow panowie" -a teraz sam w nerwach odpisujesz i jeszcze jedziesz z idiotyzmami :lol:

 

ja popieram przedmowcow-wersja ps3 poki co jest kaszaniasta jesli chodzi o grafe ,to ze ktos ja krytykuje nie znaczy ze to z milosci do swojego xboxa ,tylko poprostu golym okiem widac roznice,moze jeszcze dopracuja ta kwestie,jesli nie- no coz,grac sie pewnie da ale lepiej aby grajacy nie widzial wczesniej pierwowzoru ;)

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nuras_en

Nie troluj! Twój XBOX jest najlepszy? LOL Przeczytaj co napisałem wcześniej to może dotrze do Ciebie o co chodzi! ;|

 

Idiotyczny komentarz!

Poznaj dobrze najpierw znaczenie słów, których używasz. Czy napisałem gdzieś, że Xbox (a tym bardziej mój) jest najlepszy? Jeżeli tak to pokaż mi gdzie bo może pisałem przez sen i nie pamiętam... Twoje fanboy'stwo w stosunku do Sony to już chyba zaczyna się w religię zmieniać. Bądz chodz troche obiektywny bo tego co piszesz już powoli nie da się czytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dragonlore

No a jak można zachować się po przeczytaniu: "Jemu nie wytłumaczysz. PS3 jest najlepsze przecież..."??? Czy gdzieś zaprzeczyłem temu, że na PS3 wygląda gorzej? Przecież napisałem, że praktycznie nie widziałem tej gry, stąd grzecznie zapytałem co jest nie tak w tych screenach? Równie dobrze tak mógł wyglądać oryginał.

 

@nuras_en

To przeczytaj 100 razy posta numer #5 i powiedz w którym miejscu napisałem, że ver. na PS3 nie jest gorsza? A jak nie doszukałeś się albo nie możesz zrozumieć 5 posta to wytłumaczenie masz powyżej. Boże. Już nie można się odezwać bo od razu lecą bluzgi. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Lost Planet na x360. Grafika super, grywalność super, do sterowania przywykłem po 10 minutach. Jak Capcom coś wypuszcza to musi być dobre, Lost planet jest. Choć upłyneło już sporo czasu od wydania na x360 to wracam do niej z przyjemnościa, jak tylko konsolkę pożyczę od kuzyna ;]. Szkoda tylko że krótka jest ;/. Ale efekt śnieżycy wspaniały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grywalność super,

Choć upłyneło już sporo czasu od wydania na x360 to wracam do niej z przyjemnościa,

Jeny, to ja jakis inny bo ta gra dla mnie to padaka totalna. Nudna strasznie i system save powalony. Doszedlem chyba do 6 misji i dalem sobie spokoj. Gra nie warta moim zdaniem 50 zetow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu.

W lost planet grałem z przyjemnością, w gearsy bardziej "z obowiązku".

Do mnie bardziej przemawiały mechy i śliczne cut-scenki z Lost planet niż burakowaty brat Pudzianowskiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy to wina Capcomu czy bardzo wolnego transferu. Stawiam na to pierwsze. Chociaz przyznaje ze wolalbym gre zainstalowac Mass Effect niz miec te wnerwiajace loadingi na 360.

Sony chyba dlatego wydaje wersje z wiekszym hadekiem. Stawiam jednak ze to wina Capcomu.

 

BTW kupilem znowu wczoraj Lost Planet i chce dokonczyc lecz ... ta gra poprostu jest nudna. Zrobilem jedna misje i mam jej dosyc... Ciezko sie zmobilizowac do tej gry. System save jak to bywa u Capcomu poprostu ssie.

Edytowane przez Przemol^N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Who cares, czy LP trzeba na ps3 instalować i ile po tej instalacji zajmie sama gra na hdd, jak i tak pewnie sprzedaż tego tytułu na konsolę Sony będzie śladowa (vide tak późna premiera/ problemy z enginem 3D).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po chwili grania w demko na multi (nie ma dema single :? ).

Sterowanie jak zachwalałem w wersji iksowej, tak zachwalam i tu. A gra się przyjemnie, pod warunkiem, iż gralismy co dopiero w pierwsze gry na PSX'a. R:FoM ma o niebo lepszą grafikę.

Choć szczerze bym chciał - nie polecam, wręcz odradzam. Może wersja na komórkę nie zrobi takiego negatywnego wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

bez kitu,najpierw DMC trzeba instalowac na hdd teraz Lost Planet,czy Capcom umie wogole sobie radzic z ps3 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez kitu,najpierw DMC trzeba instalowac na hdd teraz Lost Planet,czy Capcom umie wogole sobie radzic z ps3 :lol:

Tez się zaczynam zastanawiać nad tym. Zakładając że robią to przez wolny transfer z BD to zastanawiam się o ile dłuższe byłyby loadingi bez instalacji. Już nie wiem co lepsze, poczekać raz z instalką (nuda jak na PC) czy poczekać nieco dłużej przy wgrywaniu levelu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie, że system sejwowania jest do kitu, czyli jak to wygląda? Bo w demku jak zginąłem przy bossie to musiałem zacząć misje od samego początku :blink:

 

Odkopuje ten temat bo dopiero teraz kupiłem Xa i trzeba nadrobić zaległości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...