Skocz do zawartości
nrl

Crysis: Warhead

Rekomendowane odpowiedzi

Od czasu do czasu wracam sobie do Crysisa i Warhead'a. Fajna zabawa jak dla mnie. Ostatnio jednak odpalam sobie na w/w gierkach różne mody - głównie od grafiki. Teraz mam akurat na tapecie moda - Real Life Crysis. Modzik pod Crysisa. Spróbowałem jednak wrzucić go do Warhead'a, a dokładniej plik autoexec.cfg, który tworzy się w katalogu z grą Crysis. Ot skopiowałem go do katalogu z Crysis Warhead. W autoexecu jest dużo ustawień odnośnie grafiki. Ja od razu zmieniłem parametr r_depthoffield 1 na wartość 0 by mieć super ostry obraz w oddali. Do czego jednak zmierzam. Konfig po przerzuceniu do Warhead'a działa! I nie było by w tym może nic dziwnego (pomijając fakt, że sam mod zmienia jeszcze mapy - ale tylko te z Crysisa), gdyby nie to, że znikła mi jedna przypadłość. Mianowicie "słynne" i meczące wielu z Was doczytywanie tekstur z bliska (skałki w pierwszej mapie na drodze do kurortu)! Jeżeli gracie albo zamierzacie grać w Warhead'a to polecam zainstalować moda do podstawki - Crysisa - Real Life Crysis, a później przekopiujcie autoexec.cfg do katalogu z Crysis Warhead. Powinno Wam pomóc tak jak mi. Przy okazji polepszycie sobie ogólnie wygląd gierki bo jest tam nie z mała ilość innych parametrów.

 

Nie zapomnijcie zmienić parametru "r_depthoffield".

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Ja parę dni temu też wgrałem Crysisa ( ale jedynkę). Rzeczywiście sandboxoa zabaw się nie nudzi tak jak większość do bólu liniowych FPSów. Jak ten mod wpływa na FPS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja parę dni temu też wgrałem Crysisa ( ale jedynkę). Rzeczywiście sandboxoa zabaw się nie nudzi tak jak większość do bólu liniowych FPSów. Jak ten mod wpływa na FPS?

 

 

Troszeczkę zżera, z 5fps jak u mnie przy braku rozmycia oddali. Jak pobawisz się wspomnianym parametrem i ustawisz rozmycie w oddali to nawet nie jest tak źle. Wkurza mnie trochę tylko to, że w Crysisie pora dnia się szybciej zmienia, ale można to również uznać za urozmaicenie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...