Skocz do zawartości
nrl

Crysis: Warhead

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

spotkał się ktoś z was z wychodzeniem gry do pulpitu. Po kilku sekundach gra wywala crasha. Nie mam tak z żadną inną grą. Sterowniki najnowsze 181.22(sprawdzałem też na innych). Karta nie kręcona 8800gt.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie właśnie pojawił się pierwszy patch do Crysis Warhead. Oznaczono go numerkiem 1.1.1.710.

Pobrać można go m.in. stąd: http://www.mycrysis.com/filebase.php?fileid=9411

Oto kilka najważniejszych zmian:

- dodano obsługę systemów 64x zarówno Windows XP i Vista

- poprawiono samoczynne przełączanie się gry w tryb okna

- poprawiono wydajność tekstur dla ustawień entuzjasty

- poprawiono błędy z kursorem myszy

- naprawiono błędy z wyrzucaniem gry do Windowsa

- patch nie ma wpływu na zainstalowane ustawienia gry i nie powoduje konfliktów pomiędzy wersją 32 i 64 bitowową.

 

Najwyższy czas, zważywszy, iż do Crysis Wars ukazały się już 3 patche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Panie i panowie właśnie pojawił się pierwszy patch do Crysis Warhead. Oznaczono go numerkiem 1.1.1.710.

Pobrać można go m.in. stąd: http://www.mycrysis.com/filebase.php?fileid=9411

Oto kilka najważniejszych zmian:

- dodano obsługę systemów 64x zarówno Windows XP i Vista

- poprawiono samoczynne przełączanie się gry w tryb okna

- poprawiono wydajność tekstur dla ustawień entuzjasty

- poprawiono błędy z kursorem myszy

- naprawiono błędy z wyrzucaniem gry do Windowsa

- patch nie ma wpływu na zainstalowane ustawienia gry i nie powoduje konfliktów pomiędzy wersją 32 i 64 bitowową.

 

Najwyższy czas, zważywszy, iż do Crysis Wars ukazały się już 3 patche.

Dodam od siebie , ze ten pacz to lekka chamowa. Jesli ktos wyczerpal limit aktywacji , a revoke tools nie dziala tak nie instalujcie tego , bo gry nie odpalicie. Szczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zaległej lekturce Crysis uwag kilka...

 

In plus: grafika, projekty lokacji i swoboda działania...In minus: schematyczność i nuda, całkowita alogiczność wielu sytuacji, bardzo słabe AI, słabe przedstawienie walki w skali "makro".

 

Ogólnie - ręką machnąć. Nie jest najgorzej.

 

Kto się wacha niech jednak sięgnie po Call of Cuty 4, który jest o niebo lepszy pod kązdym względem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto się wacha niech jednak sięgnie po Call of Cuty 4, który jest o niebo lepszy pod kązdym względem.

Z tego co wymieniłeś CoD 4 ma gorszą grafikę, gorsze A.I. (brak A.I.), schematyczność, mega oskryptowanie wszystkiego, lokalizacje pt. przyj do przodu po wyznaczonej ścieżce, a tak poza tym to dwie dobre gry. Jeszcze w gwoli ścisłości piszesz o Crysis czy Crysis: Warhead ?? Bo jednak dodatek jest dużo, dużo lepszy od podstawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto się wacha niech jednak sięgnie po Call of Cuty 4, który jest o niebo lepszy pod kązdym względem.

W życiu się z tobą nie zgodzę!! :E jak dla mnie Call nie startuje w ogóle do obu "Crysisów"! Grafika, misje! JEdyne co ma na plus Call to wymagania!! I zalezy dla kogo bo dla jednych jest Crysis swietny a dla innych wspomniany przec ciebie Call :] Nie ma co porównywać> całkiem inne realia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę już wiele osób przeszło po kilka razy, a oni dopiero patcha wypuszczają... Ile to już czasu od premiery minęło? I dopiero w patchu dodają obsługę x64 gdy ta domyślnie była w pierwszej części gry, nawet w demie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Pacz - ok , ale nie na takich serwerach. Czekalem 30 minut w kolejce by sie dowiedziec , ze serwer jest zajety. Zastanawiam sie kto tego pacza wydal skoro nie mozna go pobrac z EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po sesji więc człowiek wreszcie może w coś w spokoju pograć :) Chciałem niewymagającą myślenia strzelankę i tak oto zrobiłem drugie podejście do warhead'a, którego wcześniej ledwo co zacząłem. Gra bardzo fajna szkoda tylko, że trochę krótka grałem w to może 3 wieczory. Akcja, akcja i jeszcze raz akcja.

 

Grafiki nie ma co specjalnie komentować bo to poziom Crysisa ale jeden nowy element wgniótł mnie w Ziemię - lód,mistrzostwo świata i fotorealizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero dziś skończyłem warhead'a. Krótka w miarę spokojna. Pod górkę zaczyna się w momencie gdy atakują nas latające jednostki obcych, no i na końcu uff zabicie egzoskafandra było ciężko, wcześniej przeprawa z wieżyczki w stronę egzoskafandra też nie ciekawa ;)

 

ulubiona broń to chyba karabin gaussa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak to nazwać ?

Pająk krzyżak - zwyczajowa nazwa niektórych gatunków pająków z rodziny krzyżakowatych (Araneidae), zwłaszcza pająków z rodzaju Araneus[1] (krzyżak ogrodowy, krzyżak łąkowy, krzyżak dwubarwny), charakteryzujących się często wyraźnym wzorem krzyża na odwłoku. Są one - podobnie jak wszyscy przedstawiciele rzędu pająków - jadowite, jednak niegroźne dla człowieka

 

//obrazków nie cytujemy

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pająk krzyżak - zwyczajowa nazwa niektórych gatunków pająków z rodziny krzyżakowatych (Araneidae), zwłaszcza pająków z rodzaju Araneus[1] (krzyżak ogrodowy, krzyżak łąkowy, krzyżak dwubarwny), charakteryzujących się często wyraźnym wzorem krzyża na odwłoku. Są one - podobnie jak wszyscy przedstawiciele rzędu pająków - jadowite, jednak niegroźne dla człowieka

:lol2: Grat za poczucie humoru.... :wink:

 

 

A tak na serio to mowa tu o Hunterze (ang. hunter) bo tak zwie się ta machineria obcych, a z wypowiedzi wynikało dla mnie, że walczysz z nanoskafandrem, w który sierżant Sykes jest odziany.

 

Teraz jednak już wiem, iż to krzyżaki..... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś podobny problem ? W dx9 gra się wywala (w ogóle wyłącza) a w dx10 działa ok, identycznie jak u tego gościa - http://www.sevenforums.com/gaming/3377-cry...rashes-dx9.html

 

Wywala komunikat z błędem MSVCR80.dll

Z tego co czytałem na necie to sporo os. ma taki problem i powstało wiele teorii na ten temat. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy są jakieś MODy do cysisa warhead, mam na myśli mody poprawiające grafikę, bo z tego cow iem da się wycisnąc jeszcze więcej z niej. Czy testowaliście jakieś? Co możecie o nich powiedzieć?

Edytowane przez michuuu92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i zwracam sie do was z pytaniem. Zakupiłem kawałek czasu temu oryginalnego Crysisa Warheada. jakie było moje zdziwenie kiedy po kilku zmianach sprzętu dowiedziałem się że gre mozna aktywować tylko 5 razy. udałem sie po pomocdo EA wcześniej odinstalowywując grę. Pobrałem narzędzie deaktywujące grę i odpaliłem je. Wkładam płytę z grą do napędu i tu zaczynaja się schody. Nie mam wogóle opcji instalacji gry. Tylko od razu graj. Jakim cudem mam grać skoro gra nie jest zainstalowana??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...