Skocz do zawartości
case

Rainbow Six 3: Raven Shield

Rekomendowane odpowiedzi

Już Ci mówię.

 

Jak stawiasz serwer na LAN, to zaznacz LAN a nie Internet serwer. Wtedy nie musisz się na ubi.com logować. Ale cd-key będzie chciało sprawdzić. I teraz, jeżeli nie masz cd-key to są 2 możliwości:

 

1. stawiasz serwer na kompie podłaczonym do netu - blokujesz w firewallu 216.98.52.30 oraz 216.98.50.30 co Ci da to, że weryfikacja klucza nieprzebiegnie (timedout) i puści Tobie dalej stawianie serwa.

2. stawiasz serwer na kompie niepodłączonym do netu - przeczekujesz weryfikacje klucza aż do timedouta po czym ładnie Twój serwer wystartuje.

 

Problemy z cdkey są tylko dla picu jeżeli chodzi o gre w LAN. Natomiast, jeżeli zpaczujesz gre do 1.1 to już zamiast przepuścić Cię dalej po timedout weryfikacji klucza wywala błąd, że się z ubi.com połaczyć nie może. Więce lepiej grać na niespaczowanej wersji.

 

A jak masz dobry cd-key to nie ma problemów :)

 

Wdepnij na KALI, może się tam spodkamy i pogiercujemy :P

 

http://home.attbi.com/~dcowles/rvsonkali.htm <- opis jak na KALI w RvS pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory ale mam problem moze ktos wie co zrobic - instaluje gre i podczas instalacji wyskakuja jakies 2 bledy o plikach .... moge dac ignoruj. Po zakonczeniu instalki i odpaleniu gry wyskakuje blad OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)

CPU: AuthenticAMD PentiumPro-class processor @ 1475 MHz with 255MB RAM

Video: NVIDIA GeForce4 Ti 4200 (4282)

 

Bad name index -277/280

 

History: ULinkerLoad<<FName <- (LinkerLoad Transient.LinkerLoad32 119395971)) <- FObjectImport<< <- LoadImportMap <- ULinkerLoad::ULinkerLoad <- UObject::GetPackageLinker <- ULinkerLoad::VerifyImport <- ULinkerLoad::VerifyImport <- ValidateImports <- ULinkerLoad::Verify <- ULinkerLoad::ULinkerLoad <- UObject::GetPackageLinker <- ULinkerLoad::VerifyImport <- ValidateImports <- ULinkerLoad::Verify <- ULinkerLoad::ULinkerLoad <- UObject::GetPackageLinker <- ULinkerLoad::VerifyImport <- ValidateImports <- ULinkerLoad::Verify <- ULinkerLoad::ULinkerLoad <- UObject::GetPackageLinker <- UObject::StaticLoadObject <- (Core.Class R6Engine.R6InteractiveObject R6Engine) <- UGameEngine::LoadMap <- UGameEngine::Init <- InitEngine

 

watpie ze to wina sprzetu bo na innych sprzetach jest to samo.

Mial moze ktos podobny problem, czy to poprostu jest zle sciagniety (DC) CD1 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam maly problem z ta gra.. wszystko ladnie.. gierka super, ale... w grze czestoooo fpsy spadaja do 20 !!! :evil: , moj config to: Barton 2500+, Radeon 9700, 512 ram.. :!: :!: wie ktos moze dlaczego?? ff i anizo wylaczone, w tle nie mam zadnych programow ... do 3 mapy jakos sie gralo z tym ale teraz staje sie to denerwuajce :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dość prosta, trzeba uważać raptem na dwóch strażników. Jeśli załadujesz plan standardowy to początek rób tak jak jest, po wejściu do apartamentu używaj sensora "serca" :wink: przy punkcie Alfa (schodki) będzie jeden gość poczekaj jak przejdzie (on sprawdza korytarz prowadzący do pomieszczenia z kompem, a później skręca w prawo [patrząc od Alfa]). Zajmij się kompem, a następnie znów poczekaj aż ten gość przejdzie (schowaj się w kącie), dalej na górę i tu jest trochę trudniej bo mieszają się sygnały w czujniku, ale też trzeba "zgrać się" z jednym strażnikiem patrolującym piętro, włazimy do sypialni i zakładamy "pluskwę" w telefonie. Teraz sugeruję powrót tą samą drogą bo wyłazić na taras nie ma sensu, czyli robimy to samo w odwrotnej kolejności. Voila :)

 

PS. ten apartament jest zapupisty, sam bym taki chciał mieć :P :plum:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HELP!

Czy ktos wie czy CDKEY z wersji PL działa z wersja US lub ENG? Chodzi o to ze PL-ka straciła wsparcie dystrybutora (oryginalnie jest w 1.2 i koniec)! Natomiast wersja US jest juz podciagnieta do 1.6, a jest to niezbedne do grania w multiplayera.

Bede wdzieczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HELP!

Czy ktos wie czy CDKEY z wersji PL działa z wersja US lub ENG? Chodzi o to ze PL-ka straciła wsparcie dystrybutora (oryginalnie jest w 1.2 i koniec)! Natomiast wersja US jest juz podciagnieta do 1.6, a jest to niezbedne do grania w multiplayera.

Bede wdzieczny za pomoc.

Będzie. Nie straciła - zmienił się. Athene Sword i reedycje Raven Shielda cenega wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne maje problemy ja mam 1023 x 768 detale na max no AA i AF i chodziny płynnie ale nie wiem ile fpsów

Hehehe czitujesz o jeden pixel :P

 

CD key działa, sam kupiłem RvS w ubiegłym tygodniu w M1 za ... 29.90, klucz jest i można na legalu śmigać po necie na wersji EN.

 

A PL wersja ma pacz do 1.54 z tego co mi wiadomo, ale nie ma żadnych serków aby pograć, trzeba z EN kombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość white_nigga

spróbować mozna :P wiem że na początku odpadnę bo jakoś zajefajnie nie gram, ale będzie hahaśnie ;]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku chciałbym wszystkich przywitać, bo jakby nie patrzeć to mój pierwszy post tutaj :rolleyes:

 

Zapisy trwają jeszcze tylko do dzis, do godziny 16:00. Pare minut później poznamy grupy i od poniedziałku ruszamy. Gl&hf!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...