Skocz do zawartości
DDR2

Oc Pamięci 2x2gb

Rekomendowane odpowiedzi

Tych kości już nie ma były na micronach cena około 2200zł

TNX za info ;], cena kosmos ;]

 

I jeszcze jedno mam pytanko, z kości Value najtańsze 2 gb moduły, co szukać tzn. kingstony na elpida'ch czy na powerchip'ach. I na których chipach będzie lepsze oc. Ktoś tu o kościach kingmakxe wspominał że tani i dobre oc.

Edytowane przez VIRU$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie się przymierzam do zakupu pamiątek, i myślałem o Mushkinach. Co polecacie do OC: Mushkin Redline, XP2 - czarne, XP2-białe, co lepsze? Widzę ze DDR2.pl poleca XP2- białe, ale jak one się mają w stosunku do XP2- czarnych i do Redline'ów ??

Edytowane przez Croatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zestawem RAMu 2x2GB. Mam na oku OCZ REAPERX tylko nie wiem które lepiej kupić DDR 1000 z większymi timingami czy DDR 800 z mniejszymi. Oczywiście pamięci będę podkręcał, dobrze gdyby udawało się na nich uzyskać 1100MHz 24/7. Z drugiej strony nie jestem pewien czy brać te OCZ czy może lepiej G.Skill F2-8000CL5D-4GBPQ http://newgskill.web-bi.net/bbs/view.php?i...ddr2&no=105 te ostatnie mają nieco lepsze timingi niż OCZ i są nieco tańsze, ale jak u nich jest z OC?

Edytowane przez m40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad zestawem RAMu 2x2GB. Mam na oku OCZ REAPERX tylko nie wiem które lepiej kupić DDR 1000 z większymi timingami czy DDR 800 z mniejszymi. Oczywiście pamięci będę podkręcał, dobrze gdyby udawało się na nich uzyskać 1100MHz 24/7. Z drugiej strony nie jestem pewien czy brać te OCZ czy może lepiej G.Skill F2-8000CL5D-4GBPQ http://newgskill.web-bi.net/bbs/view.php?i...ddr2&no=105 te ostatnie mają nieco lepsze timingi niż OCZ i są nieco tańsze, ale jak u nich jest z OC?

Co 10 parka u gskill leci na 1100 cl 5 u ocz gdzieś co 20 parka

trzeba robić selekty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam te muszki redline i foxconna p35a-s i tam w biosie jak sie kreci proca to leca i pamieci. Pliska pomozcie mi to uniezaleznic i powiedzcie jak po podkreceniu przetestowac czy wszystko dobrze dziala. AA I jak robic testy tym memtestem??

Edytowane przez Kuroslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sa APOGEE DDR2-800 R2-800-4GDH4 czy APOGEE DDR2-800 R2-800-4GDHS ?

 

EDIT:

Po SPD domyslam sie ze niestety te drozsze ;)

Edytowane przez Mane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sa APOGEE DDR2-800 R2-800-4GDH4 czy APOGEE DDR2-800 R2-800-4GDHS ?

 

EDIT:

Po SPD domyslam sie ze niestety te drozsze ;)

APOGEE DDR2-800 R2-800-4GDH4 2x2gb

w przyszłym tygodniu zrobię tańsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Mam wkoncu mobo i te 2x2gb Ballistix 6400 4-4-4-12 tylko powiedzcie co was interesuje,co mam sprawdzic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...