Skocz do zawartości
blood_brother

Just Cause 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość shoxeh

Takie pytanko.. Jak to jest, ze gra obsluguje podobno tylko DX10, a na youtube patrzac na gameplay natrafiłem na kolesia, który rzekomo uruchomił JC2 na 9500GT?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na średnich detalach w 1280/1024 pograsz z przyzwoitym frameratem. Pograłem z 20 min w demko - gra się dość przyjemnie, rozwałka dość niezła. Razi mnie trochę głupia fizyka i dziwaczne ruchy. Kupię tą grę jak znajdzie się w jakieś taniej serii, bo za 120 zł można dostać lepsze gry ;).

Edytowane przez oldskul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że gierka mało popularna na forum. Od 13 lat przed żadną inną nie spędziłem tyle czasu. Po 69h grania, skończony główny wątek i tylko 69,1% całej gry, ale dokończyć nieodkryte miejsca już się nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 13 lat ?? woow to chyba nie wiesz co straciles ... nie mowie ze just cause jest kiepskie- tez mialem 40h zabawy :) ale przez 13 ostatnich lat duuuzo ciekawszych gierek sie pokazalo :)

ja ukonczylem watek fabularny i tylko 36 % :P pobawie sie jeszcze w achiewmenty i pozegnam sie z gra ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uprzedzic trzeba ze fabula kiepsciutka , najwieksza frajda to wolnosc i zwiedzanie swiata (jest kilka miejsc ze dech zapiera), a fabula daje tylko jakis cel w tym wszystkim. jest tez pare ciekawych "smaczkow" , ale tego zdradzal nie bede.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tyle co latanie śmigłowcami/samolotami jest naprawdę OK w porównaniu do np. GTA IV o tyle jazda samochodem/motorem to jakaś kpina, fabuła mega kiepawa, zadania nie wciągają w ogóle tak naprawdę to głównych misji jest może z 6-8 gdyby nie to że są one zablokowane, a odblokowanie polega na nabijaniu punktów chaosu to przejście gry zajęłoby z 2-3 godziny. Wracając do punktów chaosu o na początku fajne rozwal to rozwal tamto, ale ileż można w kółko te same wsie, miasto wygląda jak polska wieś z paroma wieżowcami. Nie wiem jak można porównywać tą grę do GTA IV, jedyne co w JC2 jest fajne to widoki, zróżnicowanie terenu (oprócz wiosek i miast) oraz sterowanie pojazdami latającymi i pływającymi, no i komiczny/kosmiczny harpun ala Scorpion z Mortal Kombat (dziwny zbieg okoliczności z tą ksywką w JC2). Gra jest fajna, ale na pierwsze parę godzin, później coraz większa nuda, nabijanie punktów chaosu tylko do odblokowania głównych misji i oby to jakoś skończyć.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 13 lat ?? woow to chyba nie wiesz co straciles ... nie mowie ze just cause jest kiepskie- tez mialem 40h zabawy :) ale przez 13 ostatnich lat duuuzo ciekawszych gierek sie pokazalo :)

ja ukonczylem watek fabularny i tylko 36 % :P pobawie sie jeszcze w achiewmenty i pozegnam sie z gra ;p

 

To jakie to gry mnie ominęły, coby można było w nie grać aż tak długo i po 20h nie znudzą?

Z Just Cause 2 wytrzymałem rekordowa ilość czasu, a odnosząc się także do GTA , to nie skończyłem ani jednej części z czego pewnie w GTA 1 grałem najwięcej, bo kiedyś bez neta to się grało co się akurat miało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciezko powiedziec, bo 13 lat to kupa czasu i to czasu w ktorym rynek gier rozkwital. zalezy jakie gry brac pod uwage , czy rpg czy fps czy chociazby jakies mmo. nie wiem co lubisz i jakie tytuly CI podac wiec powiem na swoim przykladzie.

fallout 1-2 , gothic 1-2 , (tytulow duzo wiecej by sie znalazlo) mysle ze spokojnie 200h peklo

quake 1-2 , ut , nie sposob zliczyc ile godzin rozgrywki sieciowej

starcraft , c&c generals , jak wyzej

TDU , trackmania nations , jak wyzej

lineage 2 , hehe tutaj to w tysiacach mozna liczyc :)

znajdzie sie jeszcze kilka konsolowych pozycji ale ich wymienial nie bede

Edytowane przez Macias666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gier sieciowych nie brałem pod uwagę (bo grałem tylko w Q III i CS) porównując je do jednorazowego przejścia kampanii w JC2.

Jedyne do czego wstyd się przyznać, to do tego, że nie przeszedłem Gothica I, tylko dlatego, że wpierw przeszedłem G II i do jedynki nie dałem rady się przyzwyczaić.

JC2 na pewno drugi raz nie będę przechodził, ale jeśli brać pod uwagę gry które przechodziło się kilka razy i nie były sieciowymi to GII wraz z NK po 8 albo 9 przejściach faktycznie bije rekord spędzony przed grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...