Skocz do zawartości
sideband

Forceware XP/Vista

Rekomendowane odpowiedzi

177.83(lipa) . NVIDIADisplayWinVista(177_89)Int na tych fluidy chodzą jak powinny ;). Mogliby już zrobić jakąś konkretną grę z fluidami , albo chociaż cellfactora odblokować.

@skubi

Co do csa to chyba vsync załączony miałeś.

Testowal ktos najnowsze 177.83 na 8600 m gt w lapkach fl90 i pochodnych?

Poki co mam wersje oryginalna z jedynie zmienionym inf dla wlasnie dla mobilnych gf.

Edytowane przez Piet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie dosyć ogólne - mam panoramę z zainstalowanymi do niej sterami + 177.70 by side. Chciałbym w 3dm06 ustawić do testu 1280x1024 ale nie mam ten rozdziałki na liście tylko panoramiczne. Jest sposób na to?

Przed chwilą sprawdzałem na viście i tam mogę ją wybrać ale nie ma tam zainstalowanych sterów do monitora. Aha jeszcze jedno - jakie odświeżanie lepiej ustwić 60 czy 75 Hz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Elviso26

dodaj sobie w sterownikach nvidii custom resolution i ustaw tak jak trza...na razie nie masz do wyboru bo twój lcd i jego inf nie ma zapisanych takich rozdziałek w sobie

 

co do drugiej sprawy, nie ma znaczenia odsw. w LCD moze być 60 Hz róznicy nie zauważysz...

Edytowane przez Elviso26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toc kazdy chyba wie skad je moze sciagnac ^^ a i tak wiekszosc czeka na modda by side w tym ja ;]

 

i po co niemiecka jak nasza rodzima tez jest :) - http://www.nvidia.pl/object/winxp_177.92_beta_pl.html

Edytowane przez CzArNy`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Elviso26

toc kazdy chyba wie skad je moze sciagnac ^^ a i tak wiekszosc czeka na modda by side w tym ja ;]

 

nie no ja nie krzycże przecież hehehe... ale było by wygodniej.. też czekam na modowane z niecierpliwoscią...SIDEBAND KAMAAAN ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez jakiś czas nie będzie sterów , 9600gt sprzedana. Teraz ślęcze nad sterami od ati :wink:

 

Zdrajca ! ;)

 

Co do nowych sterów to nie zauważyłem ogólne żadnym zmian pod XP. Dalej blokuje mam przycięcia w niektórych grach. Pisałem o tym wcześniej. Zwłaszcza w COD4 to widać. Na 175.xx tego nie mam. Nie wiem co jest grane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrajca ! ;)

 

Co do nowych sterów to nie zauważyłem ogólne żadnym zmian pod XP. Dalej blokuje mam przycięcia w niektórych grach. Pisałem o tym wcześniej. Zwłaszcza w COD4 to widać. Na 175.xx tego nie mam. Nie wiem co jest grane.

Może coś u Ciebie jest nie halo, CoD4 śmiga bez przycięć. Stery 177.83 XP od Side.

Narazie nowych nie instaluje, przymierzam się do zmiany grafiki i dopiero po zmianie zapodam nowsze. I mam nadzieję że do tego czasu Side wróci do zielonych :wink:

Edytowane przez centy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, które w sumie nie wiem gdzie umieścić.

Dotyczy regulacji obrotów 8800GT, sterowników oraz rivatuner .....

 

Z poziomu riva tuner mogę regulować prędkość obrotową wentyla w 8800GT. Mogę ustawić na stałe ("fixed") np. 27% i wszystko hula.

 

Max temp. przy tym ustawieniu to 80* - nie jest to chyba jakoś bardzo wysoko, a chłodzenie wtedy jest b.ciche, praktycznie bezgłośne - > wentyl kręci się ~ 900obr.

 

Pytanie jak RT zmienia obroty wentyla i gdzie zapisuje te ustawienia. Jeśli robi to poprzez sterownik karty graficznej i poprzez rejestr - byłoby super.

Pytanie - czy możliwe jest, że regulacja następuje z poziomu sterowników / rejestru i że wcale RT nie jest do tego potrzebny ??

Nie potrzebuję zmieniać niczego poza obrotami wentyla, niby można to ustawić poprzez bios, ale jeśli byłoby możliwe ustawienie z poziomu sterowników / rejestru to nie musiałbym ani zmieniać biosu ani instalować rivatunera.

Wychodzę z założenia, że im mniej niepotrzebnych rzeczy siedzi w systemie, tym lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie specjalisci , gdzie indziej bym mógł spytać jak nie tu,jakie najlepsze stery do dziadka 7300gt ddr3, 91.37,93.71,94.24 odpadają nie ciągną nowych gier.jakie byście polecili z tych 163,169,17x.xx

sporo tego.bardzo bede wdzięczny,bom sie już pogubił :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krótka relacja na temat strów od sidea.175.95 do 7300gt

no to instalnołem odpalam bioshocka .no i i i troche lepiej 28 fps stabilnie bez spadku.

ale mówie podbije troche opcji bo miałem może ze 2 w ustawieniach grafiki z (1 miesiac temu grałem w bio)

i tu qrwa szok wsio na high i 28 fps :blink:

co ty stary tam ładujesz że one mają takiego kopa,aż crysisa przyinstaluje z ciekawości.

jedyny minus to rozjasnianie overlay można dać tylko na 120, zawsze miałem na 160 w panelu.(retropanelu)

da sie co z tym zrobić, czy e tam

Wielkie Dzieki :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod viste i viste 64bit 177.72 , pod xp 32bit 177.26 , 177.70 , 177.83 w sumie te ostatnie były najbardziej zabugowane po modyfikacji dużo lepiej.

Side, w jakim sensie zabugowane? Mogące sprawiać problemy w grach typu crash/freez czy nieoferujące zadowalającej wydajności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...