Skocz do zawartości
sideband

Forceware XP/Vista

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma na co czekać , h.. poprawili , nadal graw 2 się wysypuje , także nie wiem czy wogóle te nowe stery physix coś poprawiają. Pewnie nawet nie dodali obsługi jakiejkolwiek nowej gry :lol2:

No to lipa.Coś czuje że ten cały physx najwcześniej za rok tak naprawdę zadomowi się w grach.nie ma się co denerwować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety physix póki co to popierdółka , a nie fizyka :lol2:. Wole już fizyke z crysisa :wink:

 

Update:

 

Czemu wcześniej na viscie nie sprawdzałem :wink: , na viscie graw 2 się nie wysypuje i wydajność jest extremalnie wyższa względem xp-eka , bez problemu można grać na 1680*1050 bez oc karty :lol2:

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety physix póki co to popierdółka , a nie fizyka :lol2:. Wole już fizyke z crysisa :wink:

 

Update:

 

Czemu wcześniej na viscie nie sprawdzałem :wink: , na viscie graw 2 się nie wysypuje i wydajność jest extremalnie wyższa względem xp-eka , bez problemu można grać na 1680*1050 bez oc karty :lol2:

No to bardzo fajnie.może niedługo faktycznie coś ruszy do przodu z tym physx :razz:

 

Słuchaj @Side jakie są w tej chwili najlepsze(nie sprawiające problemów) stery Twojej roboty?W tej chwili mam 175.95 mod,ale może warto spróbować coś z 177.xx?Pytam się bo od paru dni mam dopiero nv a wcześniej nie byłem na bieżąco jeśli chodzi o stery nvidii(ze zrozumiałych przyczyn=>ati)...Głównie chodzi mi o Grid-a i może dirt-a.czytałem ten temacik i polecałeś te co mam ale one już nie są najnowsze...chodzi o oczywiście o stery do xp.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego wychodzi, że nic nie ruszyło się z PhysX. Te ostatnie stery co instalowałem (177.39) powodowały mi takie krótkie ścinki w grach. Dlatego wczoraj wgrałem ponownie 175.80 i jak rękął odjął. Na razie nie wracam do serii 177.xx

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak te nowe stery 177.83?Ktoś to w ogóle instalował...?Jakoś na forum guru3d nie specjalnie się o nich wypowiadają,niby lepsze są już poprzednie 177.79.Coś mam takie przeczucie że teraz co chwilę będą wychodziły jakieś nowe ze względu na ten nieokiełznany physx :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czym kasujecie poprzednie sterowniki?

 

Jakie stery w tym momencie najlepsze? :] PhysX czy 177.83?

Do czyszczenia oczywiście driver cleaner w trybie awaryjnym.

 

Nie można porównywać physx do sterów grafiki.physx to akcelerator(w tej chwili obsługujący parę gier i benchmarków).do xp w tej chwili z tego co wiem najlepsze są 175.80, 175.95 i 177.26.a najnowszy physx 8.08 obsługuje nv 177.83...

 

 

A ja mam koledzy pytanie o stery do visty.z tego co wiem podobno całkiem niezłe są te najnowsze(177.xx)?nie mylę się?

Edytowane przez crystal84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie cały czas próbuje zainstalować 177.83 na viscie 32bit pl i instalacja w połowie staje > dysk cos mieli ale pasek sie nie rusza... przegladnalem ALT+CTRL+DEL i jest tam proces o nazwie PhysX_8.08.01_SystemSoftware.exe , jak go wyłączę instalacja momentalnie idzie do końca i niby zakańcza się sukcesem...

 

Aha, sterowniki sciagane z guru3d bo strona side.pl.pl nie działa.

 

 

EDIT:

 

Długo czekałem i poszło samo, ale kicha bo w CS mi fps spadly do 60 max :/ Nie wiem czy to przez to czy przez aktualizacje visty ktore mialem miedzy czasie...

Edytowane przez $kubi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jakich sterownikach piszesz??

 

Po podobno w tym demku nie działa fraps i riva tuner w tle , pojawia się czarny ekran.

177.83(lipa) . NVIDIADisplayWinVista(177_89)Int na tych fluidy chodzą jak powinny ;). Mogliby już zrobić jakąś konkretną grę z fluidami , albo chociaż cellfactora odblokować.

@skubi

Co do csa to chyba vsync załączony miałeś.

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...