Skocz do zawartości
Sheep

Słuchawki

Rekomendowane odpowiedzi

no cóż - poziom dyskusji bardzo niski...

 

do uzyskania dzwięku 3D starczą zwykłe słuchawki - bądz co bądź mamy tylko dwoje uszu ?

 

oczywiście z epoxa rda i audigy na słuchawkach nie będziesz miał 3D - one potrafią generować dzwięk przestrzenny tylko w układzie co najmniej 4 głośnikowym

 

do 3D na słuchawkach potrzebujesz Vortexa2 i A3D 2.0

 

i zapewniam was że na zwykłych stereofonicznych słuchawkach słychać że źródło dźwięku jest np Z TYŁU U GÓRY - a na demku aureala helikopter lata wokół głowy....

 

no ale Creative zniszczyło te technologie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam Philips Studio Reference SBC 3386  i w polaczeniu z SoundStorm'em wymiataja w grach ze hej:)

Też mam Philips Studio Reference tyle że SBC HP605 + SoundStorm... man, niezapomniane BEEPy jak się wciśnie wszystkie klawisze naraz...:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to mowi Fit wystarcza sluchawki i A3D by uzyskac dzwiek przestrzenny i jest to 100% prawdy.

 

Najlepsze w tym wszystkim jest to ze tak naprawde za pomoca sluchawek mozna uzyskac dzwiek przestrzenny wylacznie przy zastosowaniu A3D a dla EAX'a czy innych 5.1 potrzeba kompletu glosnikow.

 

Takze A3D jest jedynym systemem ktory pozycjonuje w 6 kierunkach czyli dodatkowo gora-dol i to wszystko na zwyklych sluchawkach mozna osiagnac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cóż - poziom dyskusji bardzo niski...

 

do uzyskania dzwięku 3D starczą zwykłe słuchawki - bądz co bądź mamy tylko dwoje uszu ?

 

oczywiście z epoxa rda i audigy na słuchawkach nie będziesz miał 3D - one potrafią generować dzwięk przestrzenny tylko w układzie co najmniej 4 głośnikowym

 

do 3D na słuchawkach potrzebujesz Vortexa2 i A3D 2.0

 

i zapewniam was że na zwykłych stereofonicznych słuchawkach słychać że źródło dźwięku jest np Z TYŁU U GÓRY - a na demku aureala helikopter lata wokół głowy....

 

 

 

no ale Creative zniszczyło te technologie....

no comment...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem może chodzi ci oto...  

Krotko mowiac chodzi tu o budowe malzowiny i ogolnie aparatu sluchowego. Dokladniej mowiac wykorzystuje sie to ze soprany sa krotsze i odbieramy je znacznie szybciej niz basy dlatego tez mowi sie o sopranach jako o dziwekach "kierunkowych". W A3D wykorzystano odpowiednie filtry ktore pozwalaja w taki sposob manipulowac sopranami by stworzyc efekt wypozycjonowanego dzwieku ktory trafia do malzowiny usznej, wlasnie dzieki temu ze tak dokladnie poznalismy budowe malzowiny, bo przeciez jej ksztalt nie jest taki przypadkowy i nasz aparat sluchow ydoskonale to wykorzystuje i do tego dobrze zaprogramowany mozg by to wykorzystywal.

Czyli krotko mowiac chodzi tu o czestotliwsci dzwieku i roznice w fazie. Dzieki temu mozna uzyskac pozycjonowanie gora-dol na zwyklych sluchawkach.

Najlepszym dowodem na zaleznosc czestotliwosci dzwieku jest chocby klopot ze zlokalizowaniem niskich tonacji - sprobujcie zlokalizowac syrene alarmowa ktora wydaje wysokie tonacje (o czym za chwile) a sprubujcie np zlokalizowac glosnik niskotonowy ktory nawet jak postawimy na podlodze czy gdzies pod nogami wydaje taki sam dzwiek jak by stal odwrocony w dowolnym innym kierunku.

 

Wracajac do tej syreny to nie wiem czy wiecie ale 2 lata temu stwierdzono ze sygnal ktory wydaje syrena karetki jest o nieodpowiedniej czestotliwosci co powodowalo ze bylo go co prawda slychac z bardzo duzej odleglosci ale niestety nie pozwalal okreslic kierunku z ktoreg odochodzi, nie wiem czy pamietacie ale zmieniono ten sygnal w nowych ambulansach :)

 

To by bylo na tyle jesli chodzi o pozycjonowanie z wykorzystaniem czestotliwosci i to ejst zasadnicza roznica jesli chodzi o pozycjonowanie z wykorzystaniem wielu zrodel dzwieku takich jak zestawy wielu glosnikow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe czas mija a dyskusja dalej goraca. Zastanawiam sie tylko co to ten naped kwarcowy jest:P

Zajzyj do dokumentacji technics'a - szczerze mówiąc po tym co dzisiaj przezyłem naprawde niechce mi się odpisywać.Prawdopodobnie rypsłem się, ale musisz mi wybaczyć bo kiedy pisałem tego posta myślałem o 10 innych rzeczach.

 

Sheep : jeśli niejesteś keine wyczynowcem to jęsli kupisz zestawik 5.1 myśle , ze Ci styknie.Bo i tak tutaj chodzi o granie w q3 i wykorzystanie potencjału Epoxa 8RDA+.

 

Jazizm - po tych naszych wymianach zdań Ciesze się, że doszliśmy do porozumienia i w 100% zgodze się z twoją wypowiedzią. Może Kretynowi rypsło coś, albo nieprzemyślał posta wkońcu jesteśmy tylko ludźmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za jaiś czas uruchomie 2 strony WWW : jedna od strony estradowej 2 od strony dyskotekowej.

 

W chwili obecnej (coś dla Rotha) polecam www.klubpiramida.pl - strona poświęcona teoretycznie klubowi Piramida, ale na jej forum w dziale technokracja można popytać o jakiś sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wbrew pozorom w Q3 dźwięk jest świetny, ale z włączonym A3D 2.0 ( tylko karta na układzie Vortex2) i dobre słuchawki

( w Q3 na vortexie także działa EAX)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak kupie sobie inpire 5,1........

dobrze to ustawie i bedzie git.....

Czy koniecznie chcesz mieć ten "dźwiek 3D"? czy DOBRY (w kategoriach wierności przekazu muzycznego) dźwięk. Jeżeli to drugie

i wgrę wchodzi suma 300zł to zapoznaj się z Sennheiserami HD-570. Nie mają ograniczen w paśmie. Bas jest szybki i dosyc nisko schodzi.

Zdaje się mefi o nich wspominał. Drugim kandydatem może być Beyerdynamic DT-331. W/W słuchawki Ci się nie znudzą po miesiącu a dźwiekz nich nie rozczaruje (co najwyżej rozczaruje karta muzyczna:).

A o marketingowych efektach 3D i 5.1 zapomnij jeszcze przed zakuem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem na tym forum i bida az piszczy:( Nic tam nie ma. A pytac to za bardzo nie mam sie o co. Chyba bede musial kupic nowe (poczekam miesiac dluzej)

Niemówiłem, ze będzie odrazu odpowiedź - musiałbyś sie zalogować i zapytać. Prawdopodobnie dostałbyś odpowiedź od Tomka Dyrkacza - jednego z organizatorów Mayday Polska, a głowny LJ na Mayday wszystkich edycji (niemiecka,polska,ruska itd.). Jest to człowiek z szerokim zasoem wiedzy. Wprawdzie niema tam takiego zagęszczenia jak na tweak.pl , ale w ciagu tyg. otrzymałbyś odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem na tym forum i bida az piszczy:( Nic tam nie ma. A pytac to za bardzo nie mam sie o co. Chyba bede musial kupic nowe (poczekam miesiac dluzej)

Pamiętaj, ze ze sprzętem dyskotekowym jak i estradowym ceny niezmieniają sie tak szybko jak ceny części komputerowych.

 

Aha i jeszcze jedno : Chciałbyś kupić gramofon tylko wmiare tani?

No to nic niezostaje jak Reloopa i Stanton. Wmiare tanie, a Vestax kosztuje tyle samo co Technics, a nawet czasem drożej.

Tylko jeśli chcesz uzywać do turntable'izmu to Vestax jest idealny, ale to nieznaczy że Technics od niego odstępuje.

Technics 1200 MK II to legenda która przetrwała do dzisiaj (musi coś mieć w sobie bo mnie przyciągnął do tego stopnia, że nieuznaje żadnego innego gramofonu :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to jest 3 d? to niby uproszczony modekl otaczajacej nas przestrzeni tyle , ze to też bzdura, przestrzeń jest napewno conajmniej 4d jesłi nie więcej ... wiec żaden system mniej lub bardziej pseudo 3 d nie bedzie pozycjonował dobrze dżwieku w przestrzeni bo zawsze mu któregoś z wymiarów zabraknie ... takie jest moje zdanie

 

cytat - jaizm

 

"tu sie wiedza nie popisales, a na fizyce chyba w statki grales."

 

cytat - jaizm

 

"kazdy punkt w przestrzeni mozna opisac za pomoca trzech wspolzednych!!!

czwartym wymiarem jest czas."

 

ODPOWIEDŹ:

 

i ten czas to właśnie jest czwarte - d

 

w bardzo uproszczonym modelu przestrzeni masz racje i popreciew dalszej częsci mojej wypowiedzi, ale są pewne wyjatki ... dżwiek to nie są punkty w przestrzeni, tak to mozesz opisać lot piłeczki pingpongowej podczas meczy Wałesa - Macierewicz, nic wiecej ... jeszcze gorzej jest ze zjawiskami kwantowymi ...

 

zrób załozenie, ze elektron krazący wokół jądra wodoru jest punktem, czy potrafisz jego połozenie opisac za pomocą tylko 3 współrzędnych i określic dzięki temu dokładnie gdzie w danym momencie sięon znajduje? tak jak można to zrobic z piłeczka pingpongową? zawsze mi sięzdawało, ze mozna co najwyzej określic prawdopodobieństwo z jakim znajduje sie on na pewnym orbitalu a okreslenie dokładnego położenia za pomocą 3 współrzędnych jest nie mozliwe, nawet jesli mówimy o nieskończenie małym, hipotetycznym momencie w czasie

 

 

nie ma czegoś takiego jak 3d, poza wymiarami X, Y, Z, w układzie współrzędnych jest jeszcze (jak zauważyłeś) zmiennosc w czasie jako taka ... przestrzeń jest pojeciem wzglednym i do jej matematycznego opisu nie wystarcza 3 wymiary, a Twoja wiedza na temat fizyki i na temat jej matematycznych podstaw zatrzymała sie jak widac na poziomie wczesnego liceum gdzie uczy się śmiesznie prostej i konwencjonalnej geometrii euklidesowej i rozumowania typowo newtonowskiego ... z tak waskim podejsciem do tematy to mozna sobie co najwyzej całe życie lutować kabelki i zmieniac wodę w WC. jesłi sięuzywa pojecia 3d to jakby się twierdziło ze dżwiek jest czymś niezmiennym, zawieszonym w przestrzeni ciągle w tym samym miejscu, zeby go dokładnie opisac potrzebny jest jak powiedziałem czas (sam t ozauważyłeś)tak jak do opisu kazdej dynamicznej charakterystyki otaczajacej nas rzeczywistosci, szczególnie tego co ma charakter falowy.

 

rozumienie przestrzeni jako 3 wymiarowego układu współrzędnych prowadzi do wielu błędnych wniosków i mozna tak opisywać tylko układy statyczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maq ty masz jakies doswiadczenia organoleptyczne ze sprzetem? Czy grales kiedys na Vesaxie albo mk2? (ja tylko vestax). A wezme chyba 2Xreelopa 2000 albo 4000 i zacznie sie zabawa:) A mk2 technicsa tluka od 18 lat tak apropo

P.S. W kwietniu sie wybieram do tej piramidy. Co tam graja?(interesuje mnie house) i kiedy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kretynem jestes i kretynem pozostaniesz.

 

z czym ty w morde wyskakujesz?

 

w pozycjonowaniu dzwieku liczy sie polozenie zrodla a nie polozenia rozchodzacej sie fali w danej chwili!?!.

 

czy zastosujesz uklad kartezjanski, sferyczny czy cylindryczny zawsze do opisu wystarcza trzy wspolrzedne.

jezeli ty do opisu polozenia zrodla dzwieku chcesz stosowac teorie wzglednosci to juz twoja chora sprawa!!

 

jeszcze powiedz cos o ukladach nieinercyjnych i juz bedzie kompletny wyklad o twojej glupocie.

 

k..a czlowiek pisze o glosniku, a ten wyskakuje z jadrem i elektronem?!?

 

ZAJEBISTE FORUM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nawet przez chwilę nie miałem na mysli głośnika, ani pozycjonowania dźwieku, ten temat skończyliśmy już dawno ... mówiłem o opisywaniu przestrzeni ... w końcu zarzuciłeś mi ze każda przestrzeń jest tylko 3d ... to ci powiedzialem że żadna nie jest 3d, kazdy model jest conajmniej 4d - tylko to miałem na myśli ... pojęcie 3d to moze słuzyc co najwyzej do opisywania grafiki komputerowej, mniej lub bardziej fantastycznych funkcji tanich kart dxwiekowych i innych takich pierdół ... rzeczywistosci to pojęcie to napewno nie opisuje.... i to nie ja zaczałem pieprzyc na temat pojecia przestrzeni tylko Ty, wiec mówie Ci ze róznie tą przestrzeń mozna rozumieć ...

 

a co do pozycjonowania dxwieku- spróbuj swojego pozycjonowania dzwieku używać w pomieszczeniu wypełnionym helem albo woda i zobaczymy co z tego wyjdzie ... Twoje pojecie o pozycjonowaniu, czym kolwiek by nie było nie jest zbyt uniwersalne i mozna je rozbic o kant [gluteus maximus] ... wymysl 1000 systemów opartych na mniejszych lub wiekszych oszustwach a i tak <span style="color:red;">[ciach!]</span>o znaczą bo to zamo mozna uzyskać obstawiajac siedokoła 50 głośnikami, efekt jest nawet lepszy

 

poza tym nie ma czegoś takiego jak połozenie rozchodzacej się fali w danej chwili ... dana chwila to pojęcie umowne ... dla jednego trwa sekunde dla innego mniej, dla psychologa ok 3 sek.

 

co do położenie zródła - też <span style="color:red;">[ciach!]</span>o prawda, ustaw zródło gdzie chcesz, starczy ze znienią się warunki to i zmieni sięcharakterystyka dzwięku, czlowiek tego nie zauwazy bo ma ograniczone zdolnosci percepcji ale maszyny szybko wykryja ... starczy że między zródłem dżwieku a tobąumieści się odpowiedni ekran i już wszystkie twoje zabiegi z pozycjonowaniem rozbijają sieo kant [gluteus maximus], parametry sie zmienia - także uwierz mi nie ma sposobu na trwałe i statyczne umieszczenie żródła dzwieku, zeby parametry były w 100% niezmienne musiałbyś załozyc sytuacjęidealną albo zastosować system dynamiczny, aktywnie pozycjonujacy dzwiek w zależności od warunków, np. przeszkód czy umiejscowienia słuchajacego ... uwierz mi, jeśli słucham jakichkolwiek dzwięków płynących z jakiegos tam zródła to jeśli dla pełnego komfortu musze ciagle stać w jednym miejscu i nie mog się przesunać wiecej niż 20 cm w zadnastronę to taki system pozycjonowania dzwięku mozna rozbić o kant [gluteus maximus], a jak gram sobie w jakąś strzelankę uzywajac okularów i rękawicy to nie wyobrazam sobie zabawy na bacznosc ciagle tylko w jednym miejscu ... rozumując tak jak rozumują producenci sprzętu generujacego dzwiek pseudo przestrzenny musiałbym zmieniać położenie głosników 30 razy dziennie, bo gdzie indziej stoi fotel na którym siedzę grając w gierkę,gdzie indziej sofa na której wyciągam siesłuchajac muzyki a jeszcze gdzie indziej wyro na którym lezę ogladajac filmy ... takze fizyku typowo klasycznie-mechaniczny twoje pomysłu na pozycjonowanie dżwieku to dla mnie za mało

 

aha - co do tych układów które wymieniłeś - to każdy z nich jest elementem tej samej geometrii klasycznej

 

napewno znasz przykłady dzieł malarzy nowoczesnych bawiacych siez gometriąi uzyskujacych bardzo ciekawe efekty np. niemożnosć określenia i zaznaczenia w swych pracach dokładnego przebiegu osi zadnego z 3 wymiarów mimo ze na 1 rzut oka wszystko siezgadza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jednak wspomniales o ukladach nieinercyjnych. hehe

 

jak ty wszystko potrafisz skomplokowac.

 

i w dalszym ciagu potwierdzasz, ze do opisania polozenia wystarcza 4 wymiary.

wszystko co wymieniasz oprucz 3D wymaga dolozenia czasu i tyle.

daj przyklad na zastosowanie wiekszej liczby wymiarow, chociaz to juz i tak nie ma sensu.

ide spac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... w końcu zarzuciłeś mi ze każda przestrzeń jest tylko 3d ... 

acha tego nie napisalem,

 

a bylo to tak: "kazdy punkt w przestrzeni mozna opisac za pomoca trzech wspolzednych,

czwartym wymiarem jest czas."

jak widzisz wspominam o 4 wymiarach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja was nadal nie rozumiem o co wy sie klocicie.

Przeciez model przestrzeni opisuje sie 3 wymiarami i czas nie ma tu nic d ogadania a mowiac o dziweku przestrzennym nie mowimy o wielu wymiarach.

Jesli chodzi o opis dzwieku to opisuje sie polozenie zrodla dzwieku jako punktu oddalonego od sluchacza i to jest gotowy model 3d ktory przedstawia dzwiek przestrzenny.

 

Nastepstwa dzieki ktorym potrafimy za pomoca narzadu sluchu ocenic odleglosc od nas zrodla dzwieku to nie tylko czas. to takze naterzenie i czestotoliwosc. Jednak o takowych aspektach nie mowi sie jako dodatkowych wymiarach. W koncu ktos nazwal by dzwiek wielowymiarowym i to duzo wczesniej przed nami doszedl by do takiego wniosku ze skoro opisuje sie czas jako 4 wymiar to dzwiek nie moze byc 3d tylko 4d.

 

Dlatego powtarzam , nazwa dzwieku 3d ma zwiazek z jego opisem w srodowisku a nie ze sposobem jego realizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"

ps. Sam mam jakieś słuchawki studyjne, nie wiem jakie, podłaczane do sprzętu za pomocą światłowodu i wiem co mówię

kretyn nie mysl, ze sie czepiam, ale zaciekawil mnie ten swiatlowod??

mozesz cos o nim powiedziec blizej?? jak to jest zrealizowane gdzie to kupiles??

moze po prostu cos ci sie pomylilo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maq ty masz jakies doswiadczenia organoleptyczne ze sprzetem? Czy grales kiedys na Vesaxie albo mk2? (ja tylko vestax). A wezme chyba 2Xreelopa 2000 albo 4000 i zacznie sie zabawa:) A mk2 technicsa tluka od 18 lat tak apropo

P.S. W kwietniu sie wybieram do tej piramidy. Co tam graja?(interesuje mnie house) i kiedy

Grałem na gramofonacgh takich jak: Stanton,Reloop,Technics (od legendy po nowsze) i mój pierwszy gramofon do treningu UNITRA.

 

Na Mayday'u i Electrick Kingdom przeważnie gra sie na Technics'ach dlatego więcej czasu spędziłem z technics'em.

 

Standartowy zestaw na tego typu imprezach to: 3decki Technicsa + Pioneer CDJ 1000 + Pioneer DJM 600, ale dla mnie niema zbytnio większej różnicy między 500.

 

W piramidzie grają: na duzej sali - przedewszystkim muzyka techniczna i tylko muzyka techniczna (jeden z jedynych klubów w Polsce, gdzie gra się konkretny rodzaj muzyki bo niektózy mieszają techno z łotem czyt. z ich troje). Czasem grają komerche czasem jej niegrają.

 

Na małej sali grają: House,Hop siup :), Dance. Czasem graja w starsych klimatach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwietniu sie wybieram do tej piramidy. Co tam graja?(interesuje mnie house) i kiedy

Jeśli chcesz w kwietniu tam wybierać się to 22 bo wtedy gra Westbam i jakbyś podpatrzył go to moze być sie czegoś nauczył (body tricks ruls :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kretyn nie mysl, ze sie czepiam, ale zaciekawil mnie ten swiatlowod??

mozesz cos o nim powiedziec blizej?? jak to jest zrealizowane gdzie to kupiles??

moze po prostu cos ci sie pomylilo?

 

nic się nie pomyliło, a moze jednak, moze byłem nieprecyzyjny poprostuto jest tak , ze nie wiem co to za słuchawki wiem tylko, że pochodzą z jakiegoś studia nagraniowego które było licytowane przez pewnego komornika (pewnie mojego przyszłego teścia - :D ) maja taka małą skrzyneczkę wielkości duzego walkmana - no trochę wiekszą - do noszenia przy pasku, są tam podobno jakies filtry i stabilizatory i rozgałęzienia sygnału, z jednego zródła można uzyskiwać sygnał na wielu odbiornikach i wyswietlaczach - z różnymi wejsciami, mozna do niej miedzy innymi podłączyc swiatłowód, rózne złącza video i audio ... a od skrzynki wychodzą rózne wyjscia, wyjscie optyczne tez (to chyba na światłowód - ale nie zamierzam za niego płacić jak z zboze), i audio i video ...

sam podłączam słuchawki do skrzyneczki kablem podobno na srebrze, nie wiem czy to prawda bo ma około metra, jest sporo gruby i sztywny, całkiem inny niż zwykłe kable połączeniowe, (tez z egzekucji komornichej), ja sobie poprostu jeden wziąłem bo duzo się ich walało....

kabel optyczny - czyli chyba swiatłowód łączy mi kartedżwiekowa z ową skrzyneczką albo poprostu sprzęt muzyczny ze skrzyneczką, (poprostu zeby podłączyc słuchawki nie korzystam z typowego wyjscia słuchawkowe zainstalowanego w sprzęcie grajacym ale z wyjscia optycznego) też jest zajebiscie sztywny i nieporeczny wiec się zastanawiam czy nie zmienic tego wszystkiego na zwykłe kable ze sklepu, niestety ma tylko 3 metry ledwo siega do łóżka - :D

 

aha, słychawki, 3 metrowy swiatłowodzik i owa skrzyneczka-centralka - łączny koszt - 1600 zł - kupione zamim zaczeła sietotalna wyprzedaz, takie same słuchawki bez zadnych dodatków poszły o wiele drożej, chyba 2700 zł ale pewien nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh proponuje przenieść do oślej łączki pod hasłem "realizacja dxwięku i dźwięk przestrzenny".

Zaczeło się od %$&^%# słuchawek, ale Sheep chciał tylko odpowiedź na temat słuchawek.

Teoretycznie i praktycznie mówicie o dźwięku 3d,4d ale to sie mija z celem. Niemówie, że wasze teorie są nieprawdziwe, ale waszych poglądów na tym forum nikt nieoceni bo rozmowa wygląda mniewięcej tak (moja z jazim'em też tak wyglądała :) ) :

"Ty ciach!u za<span style="color:red;">[ciach!]</span>y to jest tak (...)"

"Nieprwada bo włanie, ze <span style="color:red;">[ciach!]</span>a tak!"

 

Porównując to do innego tematu:

 

AMD jest lepsze bo ...

<span style="color:red;">[ciach!]</span>o prawda bo Intel jest lepszy.

 

Musielibyśmy posadzić tutaj na forum kogoś kto ma styczność z dźwiękiem od zapoczątkowania czegoś takiego jak głośnik.

 

Proponuje dać sobie na zgode podać modele słuchawek które wy uważacie za dobre i koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh proponuje przenieść do oślej łączki pod hasłem "realizacja dxwięku i dźwięk przestrzenny". 

Zaczeło się od %$&^%# słuchawek, ale Sheep chciał tylko odpowiedź na temat słuchawek. 

Teoretycznie i praktycznie mówicie o dźwięku 3d,4d ale to sie mija z celem. Niemówie, że wasze teorie są nieprawdziwe, ale waszych poglądów na tym forum nikt nieoceni bo rozmowa wygląda mniewięcej tak (moja z jazim'em też tak wyglądała :) ) :

"Ty <font color="#FF0000">[ciach!]</font> <font color="#FF0000">[ciach!]</font> to jest tak (...)"

"Nieprwada bo włanie, ze <font color="#FF0000">[ciach!]</font> tak!" 

 

Porównując to do innego tematu: 

 

AMD jest lepsze bo ...

<font color="#FF0000">[ciach!]</font> prawda bo Intel jest lepszy. 

 

Musielibyśmy posadzić tutaj na forum kogoś kto ma styczność z dźwiękiem od zapoczątkowania czegoś takiego jak głośnik.

 

Proponuje dać sobie na zgode podać modele słuchawek które wy uważacie za  dobre i koniec.

ja proponuje jakos przykleic ;P ten topic bo juz widzialem cos o glosnikach. wywalic niepotrzebne posty i wrzucic nowe ( z waszymi pochwalami co do konkretnych : sluchawek , głośnikow ).......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...