Skocz do zawartości
Gość Kaaban

Długi Weekend I Inne "święta"

Rekomendowane odpowiedzi

GLS raczej tak, dostałem zapewnienie, że dostanę w piątek paczkę...

ale w który piątek? :lol: :D

 

co za brednie, od kiedy to w pracy dozwolona jest taka samowolka? jakbym miał strzelać takie fochy to pewnie nigdy bym już nie pracował... bo zawsze coś się znajdzie, a to brak wolnego, trzeba dłużej zostawać, szef ma fochy itp itd

pojawia się pytanie, czy to szef jest dla pracowników czy pracownicy dla szefa :). zostać dłużej raz czy dwa, ok, ale ciągle... Jesli umowa tego nie uwzględniała no to sory. Dasz się robić w balona to wyssają z Ciebie wszystko. Kolega z pracy np, wychodzi o 16, bo odbiera dzieci z przedszkola. I nie ma takiej siły, nie ważne czy się wali coś, on wychodzi o 16 i nie ma gadania :) I tak powinno być. Trzeba jasno określić zasady współpracy.

Jak nieraz ludzie pracują a im pracodawca kasy nie wypłaca, a Ci dalej chodzą do pracy.. ja bym dał 2 tygodnie tolerancji a potem krótka piłka. Nie ma pieniędzy, nie idę do pracy. A nie jak niektórzy, 3 miesiące chodzą do pracy i nie dostają wypłaty

 

dobra ale miało być o długim łikendzie :D.

 

Wiecie może czy autostrada A4 z wrocka na zachód zapchana jurto? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he,,, u mnie zorganizowali sobie pod domem jakiś wyścig rowerowy,, cąły dzień w tę i z powrotem sygnały i 20 rowerów,, co za kicha ;p

 

poskarżę się jeszcze na pogodę,, nic skuteczniej nie rozwala majówki jak 10*c w cieniu i instant deszcz od rana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem w miniony czwartek w kinie i klamki nie pocałowałem :P . Swoją drogą niech mi ktoś wyjaśni różnice między kasjerem/sprzątaczem w kinie i np. w sklepie...

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze w kinie mogę kupić masę różnych rzeczy (napoje, jedzenie), a po drugie pytałem o różnicę z punktu widzenia pracownika - w czym kasjer w sklepie jest lepszy od kasjera w kinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z punktu widzenia pracownika róznica jest taka ze kino nie jest placówką handlową a tym samym pracownika nie dotyczy Zakaz pracy w placówkach handlowych w dni świąteczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

To mi wytłumacz w czym pracownik kina z Arkadii, które było zamknięte (tam chyba nie ma bocznego wyjścia?) jest lepszy od pracownika kina w którym byłeś, jedna wielka paranoja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat do kina w Arkadii bocznego wejścia być nie może, ze względu na jego lokalizację (a w każdym razie nie widziałem, żeby dało się tam wejść inaczej niż ze środka galerii) - musieliby całą galerię otworzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Akurat do kina w Arkadii bocznego wejścia być nie może, ze względu na jego lokalizację (a w każdym razie nie widziałem, żeby dało się tam wejść inaczej niż ze środka galerii) - musieliby całą galerię otworzyć.

Czyli tak jak przewidywałem i w tamtym kinie mieli wolne a w tym, w którym ty byłeś (nie wiem jakim) musieli pracować, to dopiero świetne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak przewidywałem i w tamtym kinie mieli wolne a w tym, w którym ty byłeś (nie wiem jakim) musieli pracować, to dopiero świetne...

I w czym masz problem? W tym ze jakies kino postanowiło wszystkim dac wolne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaję, że decyzja owego kina była spowodowana brakiem oddzielnego wejścia do galerii ;) . No chyba, że wszystkie CC były nieczynne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Coś mi się wydaję, że decyzja owego kina była spowodowana brakiem oddzielnego wejścia do galerii ;) . No chyba, że wszystkie CC były nieczynne.

Tego nie wiem, ale właśnie do tego piałem, że to raczej nie była decyzja kina... No i ktoś kto pracuje w kinie X miał wolne, a w kinie Y już nie, a przecież główny argument zwolenników wolnego w święta, to "żeby ludzie mogli odpocząć" wić ten który pracuje w kinie w Arkadii odpoczywa, a ten który pracuje w kinie gdzieś tam już nie :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dwaIP

Tego nie wiem, ale właśnie do tego piałem, że to raczej nie była decyzja kina... No i ktoś kto pracuje w kinie X miał wolne, a w kinie Y już nie, a przecież główny argument zwolenników wolnego w święta, to "żeby ludzie mogli odpocząć" wić ten który pracuje w kinie w Arkadii odpoczywa, a ten który pracuje w kinie gdzieś tam już nie :x

Nie ma co marudzić bo u nas i tak jest mało ograniczeń na otwieranie sklepów (zwłaszcza dużych) w dni wolne od pracy w stosunku do krajów wysoko rozwiniętych UE. Kina to coś innego bo ich działanie w takie dni ma największy sens. Ciesz się że duże sklepy mogą być otwarte

w sobotę skoro tak lubisz w wolne dni robić zakupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...