Skocz do zawartości
duke48

Lcd Panorama 22"/24" ~ Max 1.500 Zł!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje dla siebie monitorka. MAXYMALNA, NIEPRZEKRACZALNA CENA to 1.500 Monitor do WWW, gierek, filmów, pracy z tekstem, sporadycznie z grafiką.

 

Panorama

22" lub 24"

HDMI (do podłączenia X360)

mogą być komponenty

HD Ready/Full HD - może być :)

BEZ Tunera

Obracany ekran do WWW/grafiki

Lepsza matryca niż TN - będzie bajką

 

Pod 9800XXX.

 

W miarę jasny i kontrastowy.

 

Nowy, gwara, ew. powystawowy na gwarze itd.

 

Allegro, dobre sklepy komputerowe.

 

Nie chcę: HP , ASUSA , ACERA

 

Proszę o pomoc!

 

(Sorry za takie wyznaczniki, ale będzie lepiej do czytania :rolleyes: )

 

Proszę także o podawanie propozycji LCD za 1200-1300 :)

Edytowane przez duke48

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się fajny, ale w każdym teście jaki na jego temat znalazłem podane jest, że to matryca TN i ma kąty 160/160. Radzę się w sklepie dopytać jak to jest z tą matrycą w tym konkretnym modelu. Jeśli jest na matrycy xVA to wygląda dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się fajny, ale w każdym teście jaki na jego temat znalazłem podane jest, że to matryca TN i ma kąty 160/160. Radzę się w sklepie dopytać jak to jest z tą matrycą w tym konkretnym modelu. Jeśli jest na matrycy xVA to wygląda dobrze.

 

kiedyś, jak jeszcze rozważałem kupno 24" na TN, to przewinął mi się ten monitor właśnie jako TN; na S-PVA jest WNX.

 

Osobiście podzielam zdanie kilku forumowiczów, że przy takiej przekątnej wady technologii TN (małe kąty) mocno przeszkadzają, ale niektórzy kupują i są zadowoleni... sam musisz obejrzeć i zdecydować, czy jest to dla Ciebie akceptowalne.

Edytowane przez rambo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten WNX do dostania ? Pewnie po niżej 2,5k nie schodzą :E

 

a co z IIYAMAMI ? źle wypadają kontrastowo, jasnościowo i na badpxl ?

Edytowane przez duke48

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sadzicie o nowym Samsungu T220 ? Parametry calkiem przyjemne, ciekwe jak w praktyce sie spisuje http://www.fotoexpert.pl/samsung-monitor-s...dukt-14327.html

Parametry ma identyczne jak większość LCD 22" TN z dopalaczem produkowanych od 2007 roku.

 

Przepraszam - obraziłem starego Samsunga 206BW na matrycy samsunga (wiem że to 20" ale idę o zakład że porównanie modelu 226BW z T220 będzie wyglądać bliźniaczo.

http://www.digitalversus.com/duels.php?ty=...=3135&ph=12

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Simply put, if you're looking for a relatively cheap 1,920 x 1,200 monitor with lots of inputs to use for gaming, movie playback, Internet browsing and a bit of light image editing, the NEC AccuSync LCD24WMCX is definitely a tempting option. What it isn't though is a screen targeted at those looking for a very colour-accurate display and, if you fall into that camp, there are better PVA or MVA units on the market that will suit your needs.

comments: .... it has more inputs than a French prostitute....

 

 

hehe i co teraz ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

comments: .... it has more inputs than a French prostitute....

hehe i co teraz ? :D

a o co chodzi? masz tanią TNke nadającą się bardzo dobrze do gier, ogromna ilość wejść powiększa koszt całego monitora, potrzebujesz RCA? to po co przepłacać, jest tani benq z HDMI albo samsungi z pivotem i reg wysokości - po co upierać się przy marnym neku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mój przyjaciel zakupił NEC 24" LCD AccuSync LCD24WMCX. Muszę przyznać, że monitorek bardzo ciekawy, prosto zrobiony, ładnie wykończony, wszystkie wtyki jakie potrzebne :) Zobaczę jak rozruch z Xbox'em bedzie wyglądał, ale myślę że LCD warte tej kasy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Chce kupic komputer do gier (65%) filmow (30%), inne 5%. ma to byc 22 cale panorama

Moj wybor juz na 90% padl na http://proline.pl/sklep.php?prodid=LG+22+L227WT-PF

LG L227WT

Co o nim sadzicie?

Nie ma byc laga, kolory maja byc dobre(jak na TN) no i czy efekt ciemniej u gory, jasniej na dole w TN jest idoczny podczas normalnej pracy/grania?

Mam aktualnie NEC 1970NX na S-IPS i kolory sa bajka, rowno podswietlona matryca, lag widoczny. Boje sie, ze po przesiadce na TN odebnie mnie jakos ekranu albo moze tez tak byc, ze jako zwykly zjadacz chelba nie zobacze roznicy ;)

Widzalem tez LG 226 - lepsza, gorsza do gier?

Moze cos innego Samsung, asus, hp? Jesli cos innego to co jest zlego w tym LG?

Pozdrawiam

Edytowane przez ŻuRu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...