Skocz do zawartości
Michaelius

Empire: Total War

Rekomendowane odpowiedzi

Coś dla wszystkich miłośników serii TW.

 

Tym razem autorzy zabrali się za bitwy morskie z okresu 1700-18xx , wiec oprocz typowego tluczenia na ladzie znanego z poprzednich czesci poplywamy tez statkami :)

 

http://www.gram.pl/art_8QPjHe1_Empire_Tota..._zapowiedz.html

 

 

Premiera w Europie: 4 marzec 2009

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O TAK!! TAK TAK TAK!! :banana:

No to powstaje nam gra, jak dla mnie idealna. Z Total War jestem od początku, a wiadomo, że każda kolejna cześć lepsza od poprzedniej. Tak się właśnie zastanawiałem o czym będzie następna część po premierze MII, stawiałem na epokę napoleońską a tu niespodzianka. I dodatkowo jeszcze te bitwy morskie, już nie mogę się doczekać aż z Indii zrobię Polską kolonie :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada zacnie, jednak mam do nich pewien zal o zrobienie dziury w chronologii. Medieval 2 konczyl sie w wieku XVI, nowy zaczyna sie w XVIII. A ja sie pytam: gdzie jest wiek XVII, kiedy to Rzeczpospolita byla najwiekszym badassem w Europie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada zacnie, jednak mam do nich pewien zal o zrobienie dziury w chronologii. Medieval 2 konczyl sie w wieku XVI, nowy zaczyna sie w XVIII. A ja sie pytam: gdzie jest wiek XVII, kiedy to Rzeczpospolita byla najwiekszym badassem w Europie? ;)

Nie da rady polaczyc tych okresow bo to zupelnie inna epoka w wojskowosci pomiedzy szarzami husarii a dziarsko maszerujacymi na siebie kolumnami piechorow z okresu napoleonskiego :)

 

Chociaz jakby zrobili nastepna gre oparta na Polakach, Wegrach, Turkach , Szwedach, Rosjanach, Niemcach w okolicach 1600-1750 to byloby ciekawie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady polaczyc tych okresow bo to zupelnie inna epoka w wojskowosci pomiedzy szarzami husarii a dziarsko maszerujacymi na siebie kolumnami piechorow z okresu napoleonskiego :)

 

Chociaz jakby zrobili nastepna gre oparta na Polakach, Wegrach, Turkach , Szwedach, Rosjanach, Niemcach w okolicach 1600-1750 to byloby ciekawie :D

Ja wiem, ze sie nie da - stekam tylko, ze pomineli najciekawszy IMHO okres ;)

 

Teaser w sumie nie pokazuje kompletnie nic, rowniez dobrze moglby reklamowac np. Piratow z Karaibow :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy trailer :)

http://www.eurogamer.net/tv_video.php?playlist_id=12045

 

Na razie tylko pokazujacy mozliwosci enginu w kwestii wyswietlania bitew , ale jak to bedzie tak wygladac to miodzio :)

Trailer pokazuje możliwości enginu? Tylko tam chyba nie ma ani jednej klatki z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer pokazuje możliwości enginu? Tylko tam chyba nie ma ani jednej klatki z gry.

Dokladnie - co nie zmienia faktu, ze jast bardzo fajny :)

 

No i znamy date premiery - 6. lutego 2009.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie - co nie zmienia faktu, ze jast bardzo fajny :)

 

No i znamy date premiery - 6. lutego 2009.

Nawet jesli tamten nie pokazywal to ten juz owszem i nie widac zbyt duzej roznicy :)

 

http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=212569

 

Bitwy morskie zapowiadaja sie smakowicie. Czekam w takim razie na 4 pozostale trailery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie sie to zapowiada :)

 

Ciekawe, z ilu szeregow bedzie mozna strzelac muszkieterami, mam nadzieje, ze z wiecej niz jednego-dwoch (Szwedzi juz w XVIIw. opracowali sposob strzelania salwa z szesciu szeregow naraz) i czy beda manewry w stylu kontrmarszu (jeden lub dwa szeregi strzelaja, kolejne laduja - po strzale, zaleznie czy regiment ma isc w przod czy w tyl, albo tylne szeregi przechodza na przod, albo pierwsze wycofuja sie na tyl).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Empire robi wrazenie, juz sie nie moge doczekac, choc jeszcze trzeba dlugo poczekac, bo do marca. Zobaczymy kiedy w Polsce bedzie, ale mam nadzieje, ze wkoncu bedziemy mogli zagrac Rzeczypospolita i nie pomina Naszego kraju jak zwykle. No i bitwy morskie to smaczny kasek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez wiekszosc tego okresu to Rzeczpospolita byla pod obcym wladaniem ;)

Nie prawda, do 1764 Rzeczypospolita odgrywala wazna role np. w Wojnie Polnocnej, czy w Wojnach Saskich jak i w drugiej Wojnie Tureckiej z Rosja, takze rowniez podczas rozbiorow nadal sie liczyla jako panstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Empire robi wrazenie, juz sie nie moge doczekac, choc jeszcze trzeba dlugo poczekac, bo do marca. Zobaczymy kiedy w Polsce bedzie, ale mam nadzieje, ze wkoncu bedziemy mogli zagrac Rzeczypospolita i nie pomina Naszego kraju jak zwykle. No i bitwy morskie to smaczny kasek ;)

Poland-Lithuania have been confirmed as playable in our latest Faction Feature!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz nikt nie podawal:

 

The minimum system specifications for Empire: Total War are:

Operating System: Windows XP 32(service pack 2), Windows Vista 32 OS.

Processor: 2.4 GHz Single Core Intel or AMD equivalent processor.

System Memory: 1GB RAM (XP) 2GB RAM (Vista).

Graphics Card: 256MB DirectX 9.0c compatible video card (shader 2.0 or higher).

Sound Card: Directx9.0c compatible sound card.

Windows compatible mouse & keyboard.

15 GB free uncompressed hard drive space.

Please note that all retail and digital download copies require activation via STEAM, the leading online platform for PC games and digital entertainment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...