Skocz do zawartości
Davi

Najtansze Sklepy Intenetowe Ze Sprzetem Do Kompa.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jakie waszym zdaniem sa najtansze sklepy z calym osprzetem do kompa , oraz firmy ktore skladaja w miare tanie i dobre kompy.

 

 

//Jesli mozna to prosze o przyklejenie tego tematu.

 

//Jezeli zly dzial to przepraszam i prosze o przeniesienie do odpowiedniego.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość spec-kom

Witam,

Jakie waszym zdaniem sa najtansze sklepy z calym osprzetem do kompa , oraz firmy ktore skladaja w miare tanie i dobre kompy.

 

 

//Jesli mozna to prosze o przyklejenie tego tematu.

 

//Jezeli zly dzial to przepraszam i prosze o przeniesienie do odpowiedniego.

 

 

Pozdrawiam

 

Ja polecam :

Proline.pl

lub komputronik.pl

jest jeszcze agito.pl

 

a na twoim miejscu sam se kup jakięs rzeczy i poskładaj dobrego kompa,to banalnie proste, ja sie na tym nie znałem , kupiłem częsci i sam se złożyłem a teraz już id tego czasu mineły 3 lata i ludziom składam kompy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Agito.pl dobre ceny poza tym szybko i sprawnie. Co do wyszukiwarek cen to nie zawsze najtańszy sklep to najlepsza opcja. Lepiej zawsze sprawdzać opinie o sklepie. Szczególnie jak się na konto wpłaca, bo słyszy się historie że ludzie wpłacają kasę a potem "zamówienie w realizacji" przez kilka tygodni na przykład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrym sklepem jest NOTEO.pl

 

co do komputronika, to jeszcze ktos z was moze sie zdziwic. mam w planach kupienie nagrywarki do laptopa.

na alledrogo, czy niektorych sklepach netowych stoi po 190-195 a w komputronie 165 wiec nie maja zawsze najdrozej. zazwyczaj ich ceny sa bardzo porownywalne do innyh sklepow. a do tego jak zlozysz pelnego kompa, to zawsze jakis rabacik sie dostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre komputronik tani :blink: :lol2:

 

Ja polecam

agito.pl, apollo.pl

nie polecam agito, gwarancja to rzeźnia, znajomy się bił z nimi 3 miesiące o głupia płytę główna, miał rację bo w końcu wygrał

nie polecam emarket, - to samo, nie uznają słusznej gwarancji, ja się nie biłem z nimi bo szkoda fatygi, dałem sobie spokój i wliczyłem w straty, ale należała mi się gwarancja ( i tak jeździłem do nich kilka razy)

Polecam www.sirius.pl - co prawda trzeba się uzbroić w cierpliwość, ale za to jest tanio i jest sporo punktów odbioru osobistego, mają duże nowoczesne magazyny, też czasem ciężko się dodzwonić

Polecam www.esc.pl - gwarancja jest respektowana, sklep jest trochę droższy od sirius, ale obsługa jest na poziomie super + choć czasem trudno się dodzwonić

Polecam też profnet24 tak tanio to nigdzie nie widziałem, na prawdę biją rekordy, ale słaby trochę wybór, sprzęt tylko na dobrym poziomie czasem do przesady, bo kupić tańszej grafiki się nie da etc.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam www.sirius.pl - co prawda trzeba się uzbroić w cierpliwość, ale za to jest tanio i jest sporo punktów odbioru osobistego, mają duże nowoczesne magazyny, też czasem ciężko się dodzwonić

Zamówiłem w siriusie towar i już 11 dni czekam na realizację ( dziś podobno ma być ). Fakt ciężko się dodzwonić ale na maile szybko odpisują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...