Skocz do zawartości
fit

ECS Rulz !

Rekomendowane odpowiedzi

kurde chopie co ty gadasz .Norrmalnie mnie powaliles płyta kosztuje o połowe taniej od innych najlepszych płyt a wydajnośc powalajaca w stosunku cena/wydajność kurde a by ci zależało na tych 2 fps jak wts miał płyte do wyboru za 600 zeta i za 250 a na tej za 600 zł  miał 202 fps a na tej za 250,200 fps .No to którą byś kupił

czy ja mowilem o cenie? tylko stwierdzam fakt, ze dotej pory ECS robil plyty ktore pyly wydajnosciowo gorsze od innych w swojej klasie, i tyle.

nie wiem jak jest z ta plyta.

 

cena plyt na SIS 746 u innych producentow tez pewnie nie bedzie wysoka, w granicach 300-400zl, bo SIS zawsze byl tani.

 

ciekawe co ty bys kupil, ASUSa, MSI, itp. za 350, czy ECS za 280??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie mozliwosci tej plyty sa niesamowite. ciekawe co bedzie jak porzadne firmy zabiora sie za SIS 746!

nForce2 zdetronizowany??? to moze byc calkiem mozliwe biorac pod uwage cene i zasob portfela przecietnego czytelnika tego forum.

 

co o tym myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że SIS 746 na pokładzie ECS`a może sporo namieszać

cena jest szczególnie atrakcyjna :D

Stosunek możliwości/cena jest nie do pobicia

Za epoxa 8rda+ trzeba zapłacić prawie sześć stówek

a za tego ECS L7S7A2 niecałe 300 :twistwd:

Ceny innych płyt na nForce2 są raczej zaporowe za wyjątkiem Solteka 75 frn i Epoxa 8RDA(bez plusa) ale wyposażenie uboższe niż ECS L7S7A2 :twisted:

 

Zamierzam właśnie zmienić MOBO i rozważam zakup tej płyty poważnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedlugo jak ktos nie bedzie mial w podpisie ECS'a na SIS'ie, to nie bedzie sie liczyl w o/c. hahaha

BAHAHHAHA :D :lol:

tak jak tera kto nie ma Epoxa na nForce2 lub czegoś innego na nForce2

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karwa a jak tydzien temu kupiłem albatrona na tk 400 i teraz powoli zaczynam załowac tz płytka jest tez spoko ( wydajnosc na poziomie gogabyte na kt400) a dałm 350 zł hmmm a tu ecs taki numer wycił

 

moja ma wszystko ok tylko jednego jej brakuje locked pci i agp a przydało by sie to tp bym na fsb 200 latał a tak mi dysk nie wytrzymuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja jestem nastepny w kolejce po ECS'ika :)

Od rana przegladam testy, opinie, fotki plyt i mam(mialem) cztery typy:

1.Epox 8K9A na Via KT400

2.Albatron KX400 8x na Via KT400

3.Chaintech 7NIL1 na n-Force2 SPP ale mATX :(

4.ECS L7S7A2 na SIS746

Cenowo najtanszy jest ecs ok 290zl najdrozszy chaintech ok 369zl moje fundusze to ok 350zl.

W sumie chcialem ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> Epoxa ale ma zasilanie tylko na 4 mosfetach podobnie Albatron i Chaintech ktory w dodatku jest microATX.

Na placu boju zostal ECS, jezeli dogadam sie ze znajomym na ew. wymiany klopotliwych ver. ecs'a to kupie ta plyte na 100% :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaizm , no nie wiem troche glupoty piszesz bo sis 746 bije wszystkie KT 333,400 , w niektorych testach jest lepszy niz nf2.

wiadomo ze z testy pamieci beda na korszysc nf2 , to chyba jasne.

 

 

pozatym np sis 735 kiedy wychodzil byl kt266 , a jest lepszy to ja nie wiem o co ci chodzi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glupoty, w ktorym miejscu?

 

troche zle zrozumiales. chodzi ci chyba o ta zanizona wydajnosc.

pisalem o plytach tej samej klasy i mialem na mysli plyty oparte na tym samym chipsecie.

zawsze z takiego porownania ECS wychodzi na ostatnim miejscu.

poszukaj jakiegokolwiek porownania, jest tego multum.

 

jak inne firmy wypuszcza plyty na SIS'ie, wtedy bedzie mozna porownac wydajnosc pomiedzy nimi i sprawdzic jak wypada ECS na ich tle.

 

porownywanie plyt na roznych chipsetach, to juz troche inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeECS zawsze mial zanizona wydajnosc w porownaniu do innych, podobnych plyt. niby mozliwosci dobre, a jednak te 2 klatki mniej w grze wyswietli.

i nie chodzi tu o stabilnosc, czy awaryjnosc, ani o wyposazenie, ktore sa takie same jak w innych plytach, tylko o ta wydajnosc.

Czlowieku!!! :wink:

Jestem strasznie przerazony bo na moim ECSie mam tylko 9999 zamiast 1000 punktow. Wprost mnie to dobila.

Pomysl troche wiecej. ECS jest gorszy od najlepszych o 1-3%. Tanszy o polowe. Za te kase mozesz dolozyc do procka i przy tej samej kasie bedziesz mial w sumie lepsze rezultaty :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ECS wypuiszcza takie produkty żeby były tanie. Ludzie którzy kupują swój pierwszy komputer mają przeważnie sprzęt na bazie ECS. To jest posunięcie marketingowe mniejsza cena=więcej sprzedają. ECS chce zawładnąć rynkiem low-end. Ale związła się z Abitem podpatrzył troche rozwiązań i tesh zaczyna coś kombinować. Myśle że ta płyta będzie miała dużo grupe użytkowników...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taka sama jak ten ECS płyta Asrocka który jakoby ma coś wspólnego z ASUSem...

Wie ktoś coś o niej?

Aha czy Fit to gość od TActicalOps de_CiH?

Poszukaj ;) Pisałem o tej płytce troszku - bo mam ją od 2 tygodni ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taka sama jak ten ECS płyta Asrocka który jakoby ma coś wspólnego z ASUSem...

Wie ktoś coś o niej?

Aha czy Fit to gość od TActicalOps de_CiH?

no ciotka a co myslales - czemu gram teraz na obcym kompie :D ?

epox suxx

 

a czy asrock ma jakies mozliwosci regulacji o/c to sie okaze jak ktos te mobo kupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku!!! :wink:  

Jestem strasznie przerazony bo na moim ECSie mam tylko 9999 zamiast 1000 punktow. Wprost mnie to dobila.

Pomysl troche wiecej. ECS jest gorszy od najlepszych o 1-3%. Tanszy o polowe. Za te kase mozesz dolozyc do procka i przy tej samej kasie bedziesz mial w sumie lepsze rezultaty :!:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

LOL z ciebie lukas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zamknąć ten topic i nie mówić ,że jest to "dobra" płyta :) bo za miesiąc forum będzie zawalone topicami "Problem z L7S7A2" 8O jak z Epoxem czy poprzedniczką k7s5a

 

Czyżbym pozostał przy ECS :idea: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec wniosek z tych wykresikow jest - 300punktow - 300zlotych :D

 

Napewno w kategorii "budget" ta plytka znajdzie swoich fanow.

Przydaloby sie zeby kilka osob ja zakupilo i ocenilo - ciekawi mnie na ile starczy te +5% dla Vcore czy na tym ECS, 1700+ gladko zakreci na ~2400+..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mi nawet nie chodzilo o ceny, tylko zgodnie z prawda stwierdzilem, ze ECS jako firma mial zawsze zanizona wydajnosc i tyle.

a tym ciolkom odrazu cos sie nie podoba.

 

nie neguje, ze ECS jest najtanszy. wielu moich kumpli ma te plyty i sa bardzo zadowoleni.

 

jak kolejny baran wyskoczy z tym, ze ECS ma najlepszy stosunek jakosc/cena, to niech go kupi i sp.....la.

 

a wracajac do plyty o ktorej rozmawiamy, jest swietna w porownaniu nawet do epoxa na NF2 i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)pisalem o plytach tej samej klasy i mialem na mysli plyty oparte na tym samym chipsecie. zawsze z takiego porownania ECS wychodzi na ostatnim miejscu. poszukaj jakiegokolwiek porownania, jest tego multum.

Zawsze, czyźby???

 

To patrz np. tu (tylko czytaj całość): http://www.anandtech.com/mb/showdoc.html?i=1636&p=14

 

A do tych wykresów z benchmark.pl dlaczego nie pokazałeś wszystkich np:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Nie są to może najwyższe wyniki ale też nie najniższe :twisted: Więc nie pisz zawsze :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To patrz np. tu (tylko czytaj całość):http://www.anandtech.com/mb/showdoc.html?i=1636&p=14

to w ktorym miejscu ECS jest taki wspanialy? w wydajnosci audio?

 

jak napisze: "zajmuje jedno z ostatnich miejsc", to bedzie lepiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem 2 płyty ecs i obie były bezproblemowe i w wydajnosci nie ustepowały np. abitowi ktory jest drogi i gowniany.. gdyby nie fakt ze 2 tygodnie temu kupiłem albatrona to teraz na 100% miałbym tego ecs o ktorym mowa na pokładzie i na bank bym bardziej na nim procka wykrecił niz 11x172 a cena jest wprost smieszna za taka wydajnosc i mozliwosci oc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...