Skocz do zawartości
fit

ECS Rulz !

Rekomendowane odpowiedzi

a ja jak slysze SIS to jakos mi sie niedobrze robi i nigdy bym nie kupil tego chipsetu ale to moje odczucia pozdrw

firmy sie smieniają ;)

ja bym kiedyś nic ATI nie kupił ale sie nawróciłem ;)

ja mam K7S5A z sisem i tez nei uważam go za super udany.. ale ten ponoć lepszy od kt400 jest.. będą testy.. zobaczymy ;)

wiesz to dokladnie jak ja kiedys tylko nvidia i nvidia a teraz kocham ATI ale co do sisa to ups gorzej bedize zeby sie przestawic :) pozdrw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak że sławetny RDA+ spalił mi sie doszczętnie a w serwisie powiedzieli ze za 14 dni roboczych... musiałem cos nabyc natenczas

 

no to kupiłem nowy produkt ECS-a L7S7A2 i spotkało mnie miłe zaskoczenie....

 

PCI/AGP locked

podnoszenie napiecia na CPU (tylko 5% ale zawsze coś)

podnoszenie napiecia na DIIMach !!

FSB 133-200 !!!

regulacja mnoznika !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ...

POotestuj trochę asynchronicznie pamięć OK ? Dla tych co nie mają wypasionych ramów (np proc fsb 200, RAM 90% (?) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie ASROCK K7S8X

Jednak ECS ma lepsze możliwości OC

Asrock na dziurki wokół socketa, dla mnie to ważne  :roll: ale nie najwazniejsze

No na + ASROCK można zapisać U-COP zabezpieczenie przed przegrzaniem ...

No i zmianę FSB do 248MHz

Już mi przeszło - brak zablokowanego PCI na 33MHz, brak regulacji mnożnika ...

http://www.ocworkbench.com/2003/asrock/k7s...s8x/k7s8x-8.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak że sławetny RDA+ spalił mi sie doszczętnie a w serwisie powiedzieli ze za 14 dni roboczych... musiałem cos nabyc natenczas

 

no to kupiłem nowy produkt ECS-a L7S7A2 i spotkało mnie miłe zaskoczenie....

 

PCI/AGP locked

podnoszenie napiecia na CPU (tylko 5% ale zawsze coś)

podnoszenie napiecia na DIIMach !!

FSB 133-200 !!!

regulacja mnoznika !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ...

 

plyta bardzo dobrze obsluguje asynchroniczny tryb , z tego co widzialem w testach na www.ocworkbench.com

 

POotestuj trochę asynchronicznie pamięć OK ? Dla tych co nie mają wypasionych ramów (np proc fsb 200, RAM 90% (?) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na razie nic nie testuje bo rzuciłem mobo w kąt - przerabiam zasilacz na wc.... zajrzałem tylko do biosu i go upgrejdnałem - jest regulacja napięcia i mozna ustawiać ramy asynchronicznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja od siebie- ale pier.dolenie za przeproszeniem. Co jakiś czas pojawi się tego typu topic i zaraz zaczynają się wywody i teorie jaki to ESC jest <span style="color:red;">[ciach!]</span>iany sprzęt itp. Ludzie w rękach sprzetu nie mieli i pieprzą bzdury, że aż lamerstwem śmierdzi na kilomet. NIe mozecie zrozumieć, że nie każdego stać na wydanie 500- 800 zł na super markową płytę?! I że proporcjonalnie za te 5 % większej wydajności ( płyty na tym samym chipsecie) płaci się kilka krotnie więcej?! Dla większości ludzi potrafiących liczyć pieniądze jest to zrozumiałe, ale jak widać- niektórzy żyją we własnym świecie. A, że sprzet który kupują starzeje się tak samo jak tańszego producenta, w krótkim czasie tracą sumarycznie kupę kasy.....a nie ma nic głupszego niż trwonienie kasy na komputer.....już lepiej na panienki to wydać albo zbierać na motor.

 

PS- skoro uważacie, że płyty ECS-a są wydajnościowo gorsze od odpowiednmików np. Abit/ Asus/Gigabyte- poczytajcie sobie testy- różnica sięga błędu pomiarowego ( do 5%).

 

A co do mojego ECS-a- za 250 zł na serio nawet dzisiaj nie można kupić pod P4 nic leprzego ( 645 DX), choć stabilność, wydajność jest jak najbardziej zadawalająca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozatym zawsze mozna zrobic v-moda i juz wtedy zadna plyta na kt400 tego nie pobije :)

V-moda na co ?

Można L11 połączyć i jest do 1,85V, dodać 5% i robi się dużo ... 1,94 - jak na XP zasilanego 1,5V aż nadto ... (dla 1,6V też ok) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja od siebie- ale pier.dolenie za przeproszeniem. Co jakiś czas pojawi się tego typu topic i zaraz zaczynają się wywody i teorie jaki to ESC jest <font color="#FF0000">[ciach!]</font> sprzęt itp. Ludzie w rękach sprzetu nie mieli i pieprzą bzdury, że aż lamerstwem śmierdzi na kilomet. NIe mozecie zrozumieć, że nie każdego stać na wydanie 500- 800 zł na super markową płytę?! I że proporcjonalnie za te 5 % większej wydajności ( płyty na tym samym chipsecie) płaci się kilka krotnie więcej?! Dla większości ludzi potrafiących liczyć pieniądze jest to zrozumiałe, ale jak widać- niektórzy żyją we własnym świecie. A, że sprzet który kupują starzeje się tak samo jak tańszego producenta, w krótkim czasie tracą sumarycznie kupę kasy.....a nie ma nic głupszego niż trwonienie kasy na komputer.....już lepiej na panienki to wydać albo zbierać na motor.

 

PS- skoro uważacie, że płyty ECS-a są wydajnościowo gorsze od odpowiednmików np. Abit/ Asus/Gigabyte- poczytajcie sobie testy- różnica sięga błędu pomiarowego ( do 5%). 

 

A co do mojego ECS-a- za 250 zł na serio nawet dzisiaj nie można kupić pod P4 nic leprzego ( 645 DX), choć stabilność, wydajność jest jak najbardziej zadawalająca.

Szczera racja nic dodać nic ująś, Na motocykl to za dużo nie będzie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem- nie zapomnę tego, jak kolega wydał 2,5 roku temu ....18000 zł na kompa :D ....a za tyle to już pożądnego bike-a można kupić... Dodam, że wcale gość nie jest zamożny....po prostu jest głupi i ma jeszcze bardziej głupich rodziców :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem- nie zapomnę tego, jak kolega wydał 2,5 roku temu ....18000 tys. na kompa :D ....a za tyle to już pożądnego bike-a można kupić... Dodam, że wcale gość nie jest zamożny....po prostu jest głupi i ma jeszcze bardziej głupich rodziców :P

To on nieźle bogaty skoro 18 mln zł wydał na komputer (pewnikiem jednak zamożny musi być :wink: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaaa...mieszkanie 45 metrów w bloku z płyty....a raty wziął coś na 8-10 lat :P Ojciec jest ślepy ( dosłownie)......

 

I nie 18 milionów ,a 18 tysięcy ( 180 starych milionów) - my mistake :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak: jak za taką kase to ECS'y są fajne (jeżeli trafi sie taką płyte która nie pada co 3 tygodnie, ale po 5 wymianach w końcu sie na taką trafia :) Miałem już 3 ECS'ki i nie nażekam.

PS. Qmpel dziś albo jutro dostaje taką płytę z Komputroniku, więc spodziewajcie się testoof na forum "romanum"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez juz zamowilem w komputroniku heheh LOL i tez sie nie moge doczekac :) :)

Chyba się już skończyły ... Nie ma ich nigdzie indziej ??

nie wiem czy sie skonczyly byc moze ale ja mam zanjomego ktory ma sklep mkomputerowy i zamawia sprzet tylko w komputroniku i juz mi zamowil te plytke juz jutro moze bedze ja mial :) :) a nie wiem gdzie jeszce maja te plytki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...