Skocz do zawartości
fit

ECS Rulz !

Rekomendowane odpowiedzi

wiecie co, macie racje. ECS ZAWSZE robil swietne plyty. 

stabilne, wysmienite do o/c, bezawaryjne, a to wszystko za smieszne pieniadze.

nie wiem tylko dlaczego tak malo osob na tym forum ma te plyty? jestescie chorzy czy co?

 

przepraszam za swoje wczesniejsze wypowiedzi.

the end

masz kompleksy ze masz abita czy co .. ecs miał wpadki jak niejdena firma ale pokaz mi jakis model płyty jakiejkolwiek firmy ktory by sie tak dobrze i długo sprzedawał jak niesmiertelna k7s5a ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja ti widzę, że Tacticalowcy rządzą na tym forum... Heh.

A tego ECS właśnie zmaówiłem dla kumpla pod A1700+ itd... zobaczymy za parę dni co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja ti widzę, że Tacticalowcy rządzą na tym forum... Heh.

A tego ECS właśnie zmaówiłem dla kumpla pod A1700+ itd... zobaczymy za parę dni co i jak.

czekam na recenzje 8)

oby wszystko co pisza o tej plycie bylo prawda ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma zmiane mnoznika na zworkach , napiecie na vcore tez sie da latwo podbic do 1,8 przy domyslnym 1.6 ,trza tylko zlaczyc dwie pierwsze nozki na scalaku odpowiedzialnym za kontrole tego napiecia (mozna jeszcze w biosie ustawic te 5 % i mamy 1.9 v :) ).Napiecie na ram tez mozna zwiekszyc tu jest ladnie wszystko opisane:

 

http://www.amdforums.com/showthread.php?th...threadid=208006[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widac na zdjeciach to sie nie da, bo luty sa potrzebne.

 

chociaz, jak ktos sprawnie posluguje sie lutownica, to mozna pieknie zatuszowac ingerencje z zewnatrz na i na pierwszy rzut oka nic nie bedzie widac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widac na zdjeciach to sie nie da, bo luty sa potrzebne.

 

chociaz, jak ktos sprawnie posluguje sie lutownica, to mozna pieknie zatuszowac ingerencje z zewnatrz na i na pierwszy rzut oka nic nie bedzie widac.

jak dobrze przylutujesz to nie widać różnicy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widac na zdjeciach to sie nie da, bo luty sa potrzebne.

 

chociaz, jak ktos sprawnie posluguje sie lutownica, to mozna pieknie zatuszowac ingerencje z zewnatrz na i na pierwszy rzut oka nic nie bedzie widac.

jak dobrze przylutujesz to nie widać różnicy :)
nie kumam :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lutowałęś coś kedyś  :?: Kiedykoliek :?: jeśli tak to nie rozumiem pytania

oj lutowalem uwierz mi.

 

"jak dobrze przylutujesz to nie widac roznicy"??? chcesz dolutowac do plyty potencjometr, tak zeby go widac nie bylo?:)

 

chyba ze masz na mysli tylko polaczenie tych nozek, no to wtedy sie zgodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś się sfajczy :oops: na MOBO, to wylutujesz :twisted: i do serwisu :mrgreen:

mam taką zawodową desoldering station (lutownnica z odsysaczem z lutownic to polecam Whellera i grot kropelka do lutowania SMD)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem wam jedno :D czekam jeszcze na jakies inne testy tej plytki i chyba sprzedaje mojego miesiecznego solteka sl-75drv5-c :D i kupuje ten shit !! :D w sumie do ecsa nic nie mam, sam mialem k7vta3 i nie narzekalem.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jak slysze SIS to jakos mi sie niedobrze robi i nigdy bym nie kupil tego chipsetu ale to moje odczucia pozdrw

firmy sie smieniają ;)

ja bym kiedyś nic ATI nie kupił ale sie nawróciłem ;)

ja mam K7S5A z sisem i tez nei uważam go za super udany.. ale ten ponoć lepszy od kt400 jest.. będą testy.. zobaczymy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie L7K7A ma rozmiar Full ATX natomiast L7K7A2 jest o 40 mn węższa co za sobą pociągneło brak kontrolera sATA. A kupić można w Komputertroniku niestety tylko tam to widziałem :( nie moge się już doczekać kiedy to MOBO do mnie zawita. A co do ludzi którzy kierują się tylko firmą no cóż ich strata. A pozatym nie rozumie takiego podejścia do SiS przecież robi ekstra układy dla P4 SiS 655 i teraz dla AMD 746FX to już nie ten sam SiS co w czasach PII.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...