Skocz do zawartości
fit

ECS Rulz !

Rekomendowane odpowiedzi

chlopie pospiesz sie bo zaraz popuszcze :lol:  :P  :lol:

Dokładnie...

Co jest = nie odpaliła ??

Napisz jak się na niej kręci ??

Trza mieć pewność, że wszystkie chodzą w miarę jednakowo (fsb 200 i takie tam)

Pisz !!!

Please - nie daj nam czekać ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yotomeczek

cos ci sie chyba opmieszało on juz nie morze sie doczekac recenzji

od uzurpatora .Kurde ja bym nawet na psa sie nie patrzył tylko testował aż do rana .Juz sie doczekac nieumiemy .Niech on kurde popedzi tego pieska bo nie wytrzymam z ciekawosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No - mam ją.

 

A więc moja agoia na +5% wystartowała na 156 mhz fsb. Nieźle, ale nie wspaniale :/. Jeżeli dobrze pójdzie to będę na dniach axp na B0 więc będę sprawdzać dalej.

Co do samej płytki. Ma fsb 133-200 mhz, kontrolę mnożnika (niestety tylko do 12.5 i tylko przez zworki) oraz kontrolę dzielnika fsb/mem. W teorii powinno się dac ustawić 200 fsb i 400 (!) ram (800 mhz ddr !). Niestety nie znalazłem kontroli parametrów ramu poza CL (spd, 2, 2.5 i 3) - trzeba się będzie dowiedzieć co dają ustawienia - dram configuration (norm do ultra).

agp/pci też wydają się być zablokowane (przynajmniej w podstawowej konfiguracji - zdaje się, że da się to wyłaczyć) gdyż nie miałem problemów z dyskiem/agp na fsb 147 mhz (tam gdzie wylatywało to na k7s5a).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAM tą płytę  :D  :D  

ZAJEFAJNA  :twisted:  :twisted:

 

 

 

 

 

nie denerwuj mnie !! :twisted: , chyba wiesz co masz zrobic :) ?

no pochwal sie na ile biega twoj AXP 1700+, masz FSB 200mhz???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jak z różnicą między K7S5A ??? Mi na k7s5a bez bólu wszystko teraz biega na FSB147 (bo na 150 sie czaasami wywala, a na 166 za chiny nie chce wstać nawe po Vmodzie). Więc bardzo jestem ciekawy różnicy.

 

A i jak myślicie na ile pójdzie AXDA 1700DLT3C ... AIWGA 02227MPM?

 

i jak na szybko(w sklepie) poznać że proc jest B0???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście ECS "lekko" zostaje w tyle z wydajnością. lepszym wyjściem okazuje się MSI, nie za drogi i dużo szybszy.

ale jak za ECS mam dać 280zł a za inne 380 to wybór ECS jest korzystniejszy cenowo, można dorzucić RAM-u lub proce lepszego zasadzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...