Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Omg, równie dobrze mogłeś go wysłać na przeszkolenie do czarodziejki, bo mój kowal nie potrafi robić rękawiczek :D dzisiaj poszło kolejne 81 par i po ~300 próbach pierwsza marna trifecta się trafiła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu nic nie pisze a tymczasem dzisiaj poszło info, że D3 trafi niebawem na konsole.Ciekawe czy będzie można grać postacią z pc na wersji konsolowej (czy konto będzie sparowane)

http://eu.battle.net/d3/pl/blog/7340980/diablo-iii-nadchodzi-na-playstation%C2%AE3-i-playstation%C2%AE4-21-02-2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, dziś kkNd! napisał mi że D3 wychodzi na Playstation3 i 4, pomyślałem że żart, niestety prawda...

Nie mam nic przeciwko migracji jeśli D3 byłoby dopracowane - no może za dużo chcę - ale przynajmniej takie jak zapowiadano w 2010(balans postaci, pvp w prawdziwego zdarzenia(duele między drużynami) itp, itp... )...

Zacytuję fragment jednego z komentarzy(wg. mojego angielskiego to tak) który dziś czytałem na BT: "czuję się jak beta tester, -niestety płatny a nie opłacany-, 9 miesięcy testowałem grę dla firmy, dla jej zarobku... Dużo wcześniej wiedzieli że wypuszczą grę na konsole i siedzieli cicho... Trudno, nie przestanę grać pomimo to, jednak duży niesmak pozostaje."

Podpisuję się pod tą opinią w 100%.

Edytowane przez xavier78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nie pisal bo malo kogo to obchodzi. Nikt chyba nie jest zaskoczony, bo Blizzard wspominal o pracach na wersja na PS jeszcze przed premiera gry. Osobiscie obstawiam ze wersja na PS bedzie miala oddzielne serwery i brak mozliwosci przenoszenia postaci. W ogole sa jakies gry, ktore umozliwiaja to? Wspolczuje komus kto bedzie chcial grac WW albo CM na padzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontrowersja polega na tym, że całe to odrzucanie usprawnień UI gry, brak chatów, wszystko jest wynikiem robienia gry pod konsole. Tak samo uproszczony system skilli, ilość skilli które mamy do dyspozycji, ilość graczy w grze, wszystko było planowane pod konsole. Wiele z tych rzeczy jest kierowane pod adresem blizzarda jako zarzuty. Zamiast zrobić dobrą grę, po czym przerobić (uprościć) ją pod wydanie na konsole, oni od początku wprowadzili rozwiązania pod konsole, żeby potem port był łatwiejszy.

 

Sprzed 8 miesięcy:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez aerial
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja osobiscie znam wielu posiadaczy konsol ktorzy byli napalenie jak dowiedzieli sie ze diablo bedzie na konsole (te pierwsze plotki) potem wyszlo tylko na pc i byli bardzo zawiedzeni... mysle ze i tak kupiliby wersje na ps3

 

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż...pamiętam doskonale czasy gdy na wspólnym ekranie grałem z kumplem w Diablo 1 na PSX! Zabawa przednia! Nie mam nic do wrzucenia gry na konsole, pod jednym warunkiem! Gra na PC projektowana, a na konsole port z potrzebnymi uproszeniami! Tak jak było z D1! Niestety z D3 jest inaczej, od dnia premiery miałem wrażenie że gra jest uproszczona pod konsole (inferfejs, 4 osobowy team i masa innych rzeczy)...Blizz oczywiście stwierdził że gra nie jest planowana na konsole...zapomniał dodać że chodziło mu o aktualną generację...;/ teraz sprawa jasna. Zrobili konsolowego gniota (w którego zagrywam się jak głupi:D) a mogli przecież zrobić tak jak z Baldurs Gate:D Na pc porządna cRPG, na konsole action RPG i każdy zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw, a propos samej gry, ja dalej gram dość intensywnie.

Przerzucenie większości geara na wizarda, daje ciekawy efekt. Wolny gear z dużym base damage - idealny pod blizzard.

 

Mały run na mp5 (to jest z kiepskim offhandam, i helmemm za 50k :P), teraz mam wersję z 300k unbuffed, i blizzardem przedłużonym o 8s. Steel storm dodatkowo resetuje frost nove, i można trzymać elity spokojnie tak na 3-4 zamrożenia, jakby ktoś chciał robić mp7+. Tutaj jest to mniej potrzebne.

 

 

Ray of the frost, steel storm, dość unikalny skill, najlepiej działający na elity z wszystkiego co testowałem, z niskim aps. 300k buffed @ 1.5 aps. Blizzard jest w stanie zabić każdego nie elita, w ciągu 1 trwania nawet na mp7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z Xarvenem wczoraj tez spoko pt mielismy z Rezo i KKnd.2x Cm ,dh i monk.

Podobno monk ma skila/pasywke do daje +dps.

Mowie podobno bo nie wiem czy mnie chlopaki nie bujaja Dołączona grafika

Sprobuje blizarda dzisiaj wyglada niezle ten spec Aerial, daje rade w pt czy tylko solo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daje raczej, zależy od obrażeń.

Osobiście nie przepadam grać w party z cm wizem, bo granie ogranicza się do robienia jak największej ilości dps, unieuruchomionym bezbronnym elitom. Można przerobić każdego builda wtedy na glass cannon i tylko skupić się na dostarczaniu obrażeń, i tak nas nic nie zabije bo jest permanentnie zamrożone. Trochę nudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to wydaje się że obecnie hardcore jest najciekawszym sposobem rozgrywki. Gdyby nie utraty postaci z powodu DC to ludzie by chyba chętniej grali.

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie mogę się zebrać żeby dokończyć piekło Dołączona grafika ale to chyba dlatego, że monk jest strasznie drętwy... wyjątkowo mi nie leży ta klasa, zwyczajnie wieje nudą. A jeżeli chcecie żeby było ambitnie to zawsze można popykać mp9-10 Dołączona grafika mało komu nie przydarzają się jakies zgony...

 

btw mam 1.35kk złota z hc do zamiany jakby ktoś chciał.

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od patcha tez mam lagi, tylko takie ze okno "not responding" na 2-3sec, nie wiem czy to serwer czy moj komp.

Wszystko inne smiga oprocz d3.

Ja nawet nie mogę się zebrać żeby dokończyć piekło Dołączona grafika ale to chyba dlatego, że monk jest strasznie drętwy... wyjątkowo mi nie leży ta klasa, zwyczajnie wieje nudą Dołączona grafika A jeżeli chcecie żeby było ambitnie to zawsze można popykać mp9-10 Dołączona grafika mało komu nie przydarzają się jakies zgony Dołączona grafika

 

btw mam 1.35kk złota z hc do zamiany jakby ktoś chciał.

 

Wczoraj na 10 gralismy chwile zanim przyszedles i tez byl taki rozpizdziel. Edytowane przez JaffVeyda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do mojego pytania o zgłaszania scammera. Musi to być opłacalny biznes. Dzisiaj zobaczyłem ile jest warta rzecz, którą wyrzucił na ziemię, aby zachęcić mnie do tego samego - kilka milionów. Widocznie ma niezłą skuteczność, jeżeli stać go na taką stratę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadnicza różnica między trybem hardcore a softcore jest taka, że w tym pierwszym nie ma aż tylu przedmiotów na rynku, znaczy na AH. Nie można sobie kupić sprzętu za realną kasę, ceny na AH są bardziej przyzwoite, a gdy postać ginie, to gear przepada. Poza tym na hardcore są inne priorytety, właściwie jest jeden - przeżyć. Na softcore gra się bardziej na luzie, zginiesz? Trudno, trzeba zapłacić więcej za naprawę sprzętu, ale oprócz tego dalej się gra bez stresu.

 

Już kilka postaci straciłem na hardcorze, a to DC, a to brak skupienia i zbyt śmiałe szarżowanie. Trudno. Postać ginie, ekran robi się czerwony i... I człowiek tworzy następną postać. Wadą jest to, że trzeba znowu zaczynać od poziomu pierwszego, przechodzić normal, nightmare, te same akty, te same mapy. To potrafi wynudzić. Dobrze jest mieć kilka postaci na mniej więcej tym samym poziomie, wtedy strata jednej tak mocno nie boli. ;)

 

Once you go hardcore, normal is no more.

 

Aczkolwiek na softcore też gram moim monkiem, casualowo co prawda, mp3 głównie i to przede wszystkim w celu wbicia achievementów (szukanie rare skull sword w battlefield stores... fun fun).

 

Diablo III ma wady (itemizacja, uproszczenia, kiepski endgame, RMAH...), ale nadal mnie bawi. Nie żałuje zakupu tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadnicza różnica między trybem hardcore a softcore jest taka, że w tym pierwszym nie ma aż tylu przedmiotów na rynku, znaczy na AH. Nie można sobie kupić sprzętu za realną kasę, ceny na AH są bardziej przyzwoite, a gdy postać ginie, to gear przepada. Poza tym na hardcore są inne priorytety, właściwie jest jeden - przeżyć. Na softcore gra się bardziej na luzie, zginiesz? Trudno, trzeba zapłacić więcej za naprawę sprzętu, ale oprócz tego dalej się gra bez stresu.

 

Już kilka postaci straciłem na hardcorze, a to DC, a to brak skupienia i zbyt śmiałe szarżowanie. Trudno. Postać ginie, ekran robi się czerwony i... I człowiek tworzy następną postać. Wadą jest to, że trzeba znowu zaczynać od poziomu pierwszego, przechodzić normal, nightmare, te same akty, te same mapy. To potrafi wynudzić. Dobrze jest mieć kilka postaci na mniej więcej tym samym poziomie, wtedy strata jednej tak mocno nie boli. Dołączona grafika

 

Once you go hardcore, normal is no more.

 

Aczkolwiek na softcore też gram moim monkiem, casualowo co prawda, mp3 głównie i to przede wszystkim w celu wbicia achievementów (szukanie rare skull sword w battlefield stores... fun fun).

 

Diablo III ma wady (itemizacja, uproszczenia, kiepski endgame, RMAH...), ale nadal mnie bawi. Nie żałuje zakupu tej gry.

 

Na hardcore są emocje to fakt, na soft było też nieźle na początku jak trudno było nawet pokonać azmo a diablo się opierał jeszcze bardziej, teraz gold za grosze na allegro coraz więcej na HC

 

To dopiero hardcorowcy jak sobie kupią złoto :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, ja tam po kupnie ze 2 miliardów miałbym game over Dołączona grafika bo co dalej robić... dzięki, wygrałem, przeszedłem diablo Dołączona grafika A tak jeszcze mnie coś ciągnie żeby zbierać na to mempo z krytem Dołączona grafika

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...