Jump to content
Sign in to follow this  
cavarr

Diablo 3

Recommended Posts

Ja zaczynam obowiązkowo S6 dzisiaj. Planuje barbem bo w sumie jeszcze nim nie gralem :)

Mam pytanie.

Skończyłem grać na sezonie trzecim, trzy postacie (paragon 300). Teraz jest sezon szósty tak? Nie chcę mi się zaczynać od nowa, znowu przechodzić kolejnych 60 poziomów itd. Co stracę jeśli zacznę grać postacią niesezonową? W sensie dostanę jakiś i inne rzeczy, które były we wcześniejszych sezonach?

Edited by shaker_0101

Cały czas tracisz bo grasz tylko w podstawkę jak zrozumiałem (robisz tylko 60 poziomów). Kup RoS i gra zmieni się diametralnie.

Jak nie będziesz grał na sezonie to stracisz tylko tyle że nie zdobędziesz dodatkowej zakładki do skrzyni bo reszta zalet sezonu to kosmetyczne <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>ły typu ramki do portretów. Dla mnie osobiście sezon zwykle trwa około tygodnia do momentu zdobycia osiągnięcia sezonowego Zdobywca za którego jest owa zakładka.

Nawet nie zauważyłem, że S6 się skończył :) Ja pewnie jak zwykle pobiegam WD HC, ale już z coraz mniejszym zapałem, zmian z tego co widzę w nowym sezonie jak na lekarstwo.

Jakby co, początek S7 za tydzień, 5.08.

Nie zupełnie. Z d1 są tylko dźwięki. Został nałożony filtr na d3 który postarza grafikę ale lokacje są z d3. Ogólnie gry na jakieś 30 minut.

W przyszłym roku będzie nekromanta ale oczywiście nie wiadomo jeszcze kiedy. Jak będzie gotowy.

Kilka usprawnień w styczniu w nowym patchu.

No i najważniejsze. Nowa postać będzie płatna.

Z technicznych spraw nastepny patch (2.4.3) dodaje nowe opcje graficzne, obsluge dx11 i x64.

Edited by kelcior

Z technicznych spraw nastepny patch (2.4.3) dodaje nowe opcje graficzne, obsluge dx11 i x64.

hehe szkoda ze oryginalne diablo nie ma takich rarytasow. pamietam ze ostatni patch to 1.09 sprzed 1000 lat.

Moze mu chodzilo o Diablo, a nie D2, w ktore nadal gra masa osob, tyle ze serwery blizz wystawil jakies kijowe, bo czesto spory lag idzie :/

Blizzard nie patchuje 20 letniej gry, skandal.  :biggrin:

Btw. jesli ktos jeszcze rzeczywiscie gra w 1, to jest nieoficjalny patch - https://www.reddit.com/r/Diablo/comments/4kdh3u/diablo_1_deserves_some_love_introducing/

Download and usage

Edited by kelcior

I się skusiłem na Necro ;)

Ja też i gra się całkiem nieźle, trochę odmiany za cenę kilku piw. Jeżeli zacznę S11 to pewnie pobiegam jak zwykle WD i spróbuję jak drugi Necro.

PS oczywiście serwery nie wyrabiają z logowaniem, co za patałachy :mur:

Bardzo sobie chwalę Diablo 3 i nowego Nekromantę, przy czym to chyba normalne iż nowo dodane postacie są bardziej wyboostowane. Pewnie po to, by przyciągnąć graczy czymś przyjemnym. Czasami sprzedaję (sell) a czasami kupuje (buy) Diablo 3 legendaries i Power leveling https://odealo.com/games/diablo-3/europe-softcore

Edited by sejf
  • Downvote 3