Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

MOglby Ktos Kumaty...

napisac czy na XP diablo 3 chodzi lepiej niz na 7 ?

Nie wiem co jest, sprzet wykrecony jak z podpisu

Jak jest sieka to spadki fpos kosmiczne dysk lezy odlogioem wiec to nie tego wina ...

Beta duzo lepiej chodzila

Edytowane przez Strongmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartosz.Sz

MOglby Ktos Kumaty...

napisac czy na XP diablo 3 chodzi lepiej niz na 7 ?

Nie wiem co jest, sprzet wykrecony jak z podpisu

Jak jest sieka to spadki fpos kosmiczne dysk lezy odlogioem wiec to nie tego wina ...

Beta duzo lepiej chodzila

 

Podpinam się do pytania. Jak chodzi gierka na geforce 8800 kiedy jest wiele obiektów na ekranie i jest hardcore? Czy spada np z 30 do 7 FPS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w open betę i finalna gra chodzi lepiej. Jedyne spadki jakie odnotowałem to w tych kanałach/ściekach w drugim akcie. Coś nie tak jest albo z woda, albo z tym efektem dymu/mgły.

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś przybliżyć jak działa cofanie się w zadaniach? Czy potem można bezproblemowo wrócić do miejsca sprzed cofnięcia? Czy szansa na wypadniecie dobrego przedmiotu jest taka sama? Sam na razie gram jedną postacią i nie chciałbym zaliczyć zonka jeżeli źle to sobie wyobrażam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra spoko, całkiem przyjemnie się gra, tylko jakoś mnie rozczarowało multi bo grałem z przypadkowymi ludkami ale wczoraj doszedłem do króla szkieletów w singlu zwiedzając każdą lokację dosyć dokładnie. Dziś stwierdziłem że popykam na multi przejście reszty aktu zajeło mi 1/2 tego co poświęciłem na singla jakiś taki dziwny owczy pęd.. Najlepsze jest to że jak mordowaliśmy butchera to jakoś podeszliśmy do tego z marszu i "wyklikany" został dosyć szybko. WD sympatyczna postać do gry jednak brakuje tych ze 30 szkieletów latających w kółko ja w D2 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guesta z chęcią przyjmę, co do gry, sesja, wiec miałem nie kupować, lecz gdy juz się zdecydowałem to nie moge znaleźć na stanie w Poznaniu... Ktoś ma jakies info gdzie są?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem w diablo 3 i wszystko było w porządku ale dzisiaj:

 

dzisiaj włączam grę i juz na ekranie startowym black screen i reset komputera, włączam ponownie i to samo , potem jeszcze raz i to samo (i tak pare razy)

postanowiłem zrobic update sterowników - to samo

postanowilem przeinstalowac grę - ten sam efekt

podniosłem partycję systemową z obrazu Acronisem i na nowo zainstalowalem grę na swiezej partycji - to samo

postanowilem zwyłączyć OC- procesora z 4,5 Ghz do standartowego (mam I7-2600K 3,4 Ghz do tej pory był stabilny jak skała na 4,5) - nic nie pomogło znowu zwiecha i reset

Gra resetuje komputer w roznym momencie, czasami juz podczas gry , czasami w menu.

 

Co moze być przyczyną? moze jakas cicha aktualizacja blizzarda cos sknociła, mieliscie podobne przypadki od wczoraj?

Edytowane przez ZATOICHI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś przybliżyć jak działa cofanie się w zadaniach? Czy potem można bezproblemowo wrócić do miejsca sprzed cofnięcia? Czy szansa na wypadniecie dobrego przedmiotu jest taka sama? Sam na razie gram jedną postacią i nie chciałbym zaliczyć zonka jeżeli źle to sobie wyobrażam.

 

Spokojnie możesz się cofnąć i powrócić. Co do dropu to ciężko stwierdzić - mi za drugim podejściem z Leorica wypadły same białe przedmioty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Otóż dzięki miłej osoby z forum, która podarowała mi guest passa miałem szanse zobaczyć czy D3 wpadnie w mój gust. Powiem wam, że gra mi się bardzo spodobała ;) Zabiłem tego króla, czy jakoś tam i wyskoczyło mi , że mój okres próbny właśnie się skończył ;/ Mam zamiar kupić klucz pełnej wersji. Czy jak dodam go na battle.net, to będe mógł dalej kontunuować rozgrywkę? Czy może jednak będe musiał grać od nowa? A i zdziwiłem się, że D3 chodzi mi na moim laptopie GT540M i 15-2430M. O dziwo wszystko śmiga na full w 1366x768 ;)

A i czy jest jakaś nadzieja, że nie zrobią pirata? Bardzo bym się ucieszył, jeśli piraci nie dostali by takiej gry ;) Słyszałem, że my mamy tylko tekstury, itp.. na dysku, a to na serwerach blizzarda jest "reszta" gry. Czy to prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze pojdzie to jutro bede mial do udostepnienia kilka sztuk pełnej gry, oczywiscie z jakas tam marżą za walkę o zakup ;)

 

a tak na dzisiaj.. jakby ktoś jeszcze posiadał guestpassa to chętnie wypróbuję gierkę bo nie miałem okazji puknac w bete.. praca praca :(

Edytowane przez dbq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, z podniecenia mielm USA, dalem Europe serwer...postac od nowa.... cos czytalem ze RMAH moze byc tylko na tym serwerze na ktorym zagralismy pierwszy raz

Czy cos namieszalem?

 

RMAH jest wg kraju na battle.net.

---

Lista battletagów (więcej nie znalazłem):

 

slavOK#2941

tymmej#2290

 

 

---

Lubię AH: kupiłem 10x nadkruszony rubin po 50 golda, sprzedałem za 5 minut po 700 golda. Wcześniej kupiłem kilka zółtych przedmiotów po 200-300 golda, sprzedałem po 600-1500 golda. Nie spekulowałem na EK, to tutaj się odkuwam ;).

Edytowane przez tymej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem w diablo 3 i wszystko było w porządku ale dzisiaj:

 

dzisiaj włączam grę i juz na ekranie startowym black screen i reset komputera, włączam ponownie i to samo , potem jeszcze raz i to samo (i tak pare razy)

postanowiłem zrobic update sterowników - to samo

postanowilem przeinstalowac grę - ten sam efekt

podniosłem partycję systemową z obrazu Acronisem i na nowo zainstalowalem grę na swiezej partycji - to samo

postanowilem zwyłączyć OC- procesora z 4,5 Ghz do standartowego (mam I7-2600K 3,4 Ghz do tej pory był stabilny jak skała na 4,5) - nic nie pomogło znowu zwiecha i reset

Gra resetuje komputer w roznym momencie, czasami juz podczas gry , czasami w menu.

 

Co moze być przyczyną? moze jakas cicha aktualizacja blizzarda cos sknociła, mieliscie podobne przypadki od wczoraj?

 

Ciąg dalszy:

 

Wlasnie zrobiłem (tzn próbowałem zrobić) test "POWER SUPPLY" za pomocą OCCT 4.2.0 , nie mineły nawet 3 minuty i dokładnie ten sam efekt (reset komputera)

 

Więc może zasilacz już do wymiany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. W pierwszym akcie ani jednego, w drugim kilka już wypadło. Można je wsadzić do itemków, w drugim akcie wypadają z miejscem na nie. Podobno można je wyciągać u jubilera, ale do tego jeszcze nie doszedłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...