Skocz do zawartości
elpresspl

:(

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczow. Niestety zmienilem na stale aders zamieszkania i juz nie mieszkam w naszym pieknym kraju zwanym Polska.

Sytuacja zmusila do przeprowadzki do U.S.A.

ale sercem jestem z Polska i Polskim overclockingiem :)

3mcie sie

Teraz bede tu czesciej

 

-el' P.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musz powiedzieec ze sprzet to wcale taki tani tu nie jest. przynajmnije nie wsystko. Ramy maja tanie XMS`y i Corsairy (256 MB PC3200) z radiatorkami miedzianymi chodza po 60$ takze to akurat tanie.

ale ogolnie to podobne ceny niektore jak w polsce. trzeba trafic na dobry sklep. jak bede cos wiecej wiedzial to dam znac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie uzywam AOL i mam 2 miechy za darmo przez telefon.

Stalke (DSL) podlaczam mi w polowie kwietnia gdzies.

Ale na modemie nawet niezle transfery z kazzy 12kb/s a z ww 8-9kb/s

Jutro sobota to zrobie sobie wycieczke po sklepach

3mcie sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie zalowal wyjkazdu ale wolalbym Kanade/Chiny/Japan... zrobcie rekonesans i pokazcie raport, Sztyrlic ;>

A czemu do kanady?

PS:-el' Presidente- a moglbys cos wiecej powiedziec o tym wyjezdzie? Co i jak dokladnie jak dlogo juz jestes? Poptrostu all jak i co, dlaczego :), jezeli ci to klopotu nie zrobi :].

Pozdrawiam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow, internet za darmo przez MODEM, i te Corsair za 60$, może jak wejdziemy do unii to troche sprzęt potanieje, ale ja sie w tym  dobrze nie orientuje.

michalak... hyhy tez kiedys w to wierzylem ;)

 

ale stracilem juz wiare ;) tak samo jak w to, ze tpsa potanieje hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ze wyciagam topic ale tak sie natknalem akurat :)

 

 

Zdjec nie porobie bo nie mam cyfraka jeszcze. Siedze tu od 14 marca i ogolnie nie jest zle. DSL'u nie mam :( i najprawdopodobniej nie bede mial, bo moj dom znajduje sie jak to ladnie nazwali w "white spot" i sygnal dla DSL'a jest za slaby, no coz...

 

Rekonesans po sklepach zrobiony i ceny czasem zaskakuja.

Np. w jednym sklepie AthlonXP 1700+ 53.48$ (juz z podatkiem), a w nastepnym juz 59$ (bez podatku). Ale w wiekszosci wypadkow jak juz w sklepie jedna czesc jest tania to reszta tez :).

 

Z komunikacja nie mam problemu. Aktualnie zasuwam w wakacje do szkoly, bo musze odrobic rok angielksiego, poniewaz w gimnazjum nie mialem.

Aktualnie zbieram kasiorke zeby sprzeta zmienic, ale jakos mi nie wychodzi, bo co uzbieram to albo na fajki pojdzie albo sie przepije :)

 

Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam zamiar zbudowac most nad atlantykiem, zeby mozna sie bylo szybko przemieszczac miedzy kontynentami :)

 

To bylby dobry patent, jak chcesz to ja zaczne budowac most z wybrzeza atlantyku i spotkamy sie w polowie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam zamiar zbudowac most nad atlantykiem, zeby mozna sie bylo szybko przemieszczac miedzy kontynentami :)

 

To bylby dobry patent, jak chcesz to ja zaczne budowac most z wybrzeza atlantyku i spotkamy sie w polowie ;)

ok to czekam w 1/2 :)) nara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam zamiar zbudowac most nad atlantykiem, zeby mozna sie bylo szybko przemieszczac miedzy kontynentami :)

 

To bylby dobry patent, jak chcesz to ja zaczne budowac most z wybrzeza atlantyku i spotkamy sie w polowie ;)

ok to czekam w 1/2 :)) nara

...i poszedł deski zbierać :P :D ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...