Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A czy zniknęły wam z Cydii informacje o zrzuconych SHSH ?

Jestem jeszcze na 5.1.1, po tym boomie z przed 2 dni, wyleciały mi te wpisy.

 

Przez nowy JB Cydia ma olbrzymie problemy "z sobą" póki ludzie nie skończą masowo wgrywać paczek na nowo takie cyrki będą :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dziś juz normalnie possalem paczki z Cydii. Czaje sie tez teraz na update iOS bo wciąż latam na 5.0.1

Skoro 6.1 jest juz unterhered to chyba sie skusze

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dziś juz normalnie possalem paczki z Cydii. Czaje sie tez teraz na update iOS bo wciąż latam na 5.0.1

Skoro 6.1 jest juz unterhered to chyba sie skusze

 

6.1 dla Polski nie ma wiele do zaoferowania i gdyby nie zmiana telefonu pewnie dalej bym siedział na 5.1.1 - problemem natomiast może być coraz większa ilość aplikacji które wymagają iOS6 do instalacji ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dziś juz normalnie possalem paczki z Cydii. Czaje sie tez teraz na update iOS bo wciąż latam na 5.0.1

Skoro 6.1 jest juz unterhered to chyba sie skusze

 

U mnie podobnie dalej na 5.0.1 w weekend poleci 6.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mardok Miłego! Dołączona grafika

@Chaos Żadne, wszystko gra i buczy. Tylko jeszcze niektóre źródła z cydii są pozapychane, więc czasem potrzeba trochę cierpliwości, żeby ściągnąć paczkę. (Najczęściej z tych standardowych, jak BigBoss itp.)

 

Ogólnie zmiany pozytywne. Sam system ma dopracowane drobne detale i gdzie-niegdzie odświeżony wygląd i choć zmiany są najczęściej pomijalne, to zawsze pozytywne (poza mapami). Ale co ważniejsze, nie wiem czego to zasługa, ale mój ip4 na 6.1 postawionym od zera, naprawdę dostał skrzydeł w porównaniu z tym co było wcześniej przy 5.1.1 postawionym z backupu 5.0.1. Myślałem, że to wina jb i wgranych tweaków ale teraz mam te same (poza clockify, bo jeszcze nie jest kompatybilny) i działa o wiele lepiej. Już narzekałem wcześniej, że płynność iphone'a to jakiś mit, ale jednak to był jakiś problem u mnie. Zobaczymy za parę miesięcy, ale jak na razie jestem bardzo zadowolony.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Mardok dostal nowa zabawke.

 

Baw się dobrze.

 

Ja muszę sie wziąć za swojego. Ale zawsze mam lenia jak już przyjdzie co do czego. Tym bardziej że backup muszę zrobić wszystkich bajek mojej córy ściągniętych przez mxtube.

 

Do tego nie mam swojego kompa ze sobą a nie da rady iPhone'a skonfigurować z iTunes w drugą stronę bez pomocy dodatkowych aplikacji.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Edytowane przez Chaos
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie Dołączona grafika

 

Pierwsza różnica między 4s a 5 (nie licząc oczywistego wyświetlacza) to waga którą od razu czuć w ręce, no 5 to piórko jest Dołączona grafika Natomiast sam iOS 6.1 + JB od wczoraj i wszystko śmiga jak należny - zero problemów Dołączona grafika

 

BTW: Heh przedłużony żywot kary ;)

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurna .. najbardziej mi sie nie chce robic backupu tego wszystkiego co mam na iP4

plus komp z ktorym synchronizowalem go mam w polsce a ze soba mam tylko lapka... zainstalowalem na nim itunes ale muzy i zdjec nie chce wciagnac spowrotem do itunes :(

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jestem już po operacji. 6.1 na pokladzie.

JB poszedl gladko. Aczkolwiek bylem leniwy i nie zrobiłem sobie backupu rzeczy z cydii. Także wszystko z cydii muszę szukać od nowa. Dołączona grafika

Ale że iPhone teraz będzie należał do mojej kobiety i tak trzeba go na nowo postawić.

 

edit:

WeatherIcon nie dziala :(

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Edytowane przez Chaos
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe u mnie przez update pogoda działała a po update który ją naprawia już nie ... Chyba coś nie wyszło, eh trzeba na necie poszukać Dołączona grafika

 

EDIT:

 

Ups ... Masz AppSync nie masz pogody - Czyli AppSync powoduje niedziałanie aplikacji pogoda, albo ktoś to specjalnie tak zaplanował Dołączona grafika

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ups ... Masz AppSync nie masz pogody - Czyli AppSync powoduje niedziałanie aplikacji pogoda, albo ktoś to specjalnie tak zaplanował Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Było być legalnym. Ja teraz nawet springtomize'a na cydii kupiłem, bo używam tego tweaka non-stop już od 5.0.1 i postanowiłem, że czas uhonorować twórcę, moim £1.49, bo zrobił kawał dobrej roboty. A tak na serio, to nie martwiłbym się, na bank to poprawią w miarę szybko.

 

kwscore, restore na czysto i jazda. Na pewno jakiś stary syf to powoduje.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kwscore, restore na czysto i jazda. Na pewno jakiś stary syf to powoduje.

Ja mam restore czystego 6.1 i mam dokladnie to samo. Safemode przy instalacji weather icon. Wywalam go i SYS wstaje normalnie

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś mi powie czemu w Sbsetting v5.2.2 N center nie mam opcji trybu samolotu ? w ustawieniach też nic nie mogę wygrzebać,wszystko inne jest

 

Edit

 

trzeba dograć paczek z cydi teraz bangal Dołączona grafika

Edytowane przez kwscore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miały być w domu dwa iP 4S a będzie iP5 + iP4S :)

 

polecacie jakieś etui ? do tej pory na 4S używałem switcheasy vulcan i byłem umiarkowanie zadowolony... teraz wolałbym coś co jest cieńsze, zastanawiam się nad folią wraspol lub bumperem neo hybrid ex slim pokazanym przez Mardoka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robiles jb evasi0n 1.1? u mnie na pierwszej wersji nie działało, potem zrobiłem restore, zrobiłem wersją 1.1 i działa

JB robilem przez snowbreeze 2.9.9.

Zawsze sobie zostawiam stary baseband na wszelki wypadek

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wita, opłaca się przesiadać na os 6 z 5.1.1 ? Chodzi mi o iPada 2 3G - powiem szczerze że bez cydi tablet jako tablet według mnie nie nadaje się "zbytnio" do niczego (moje wymagania są specyficzne) ale tweaki z cydii sprawiają że potrafi całkiem wiele w i końcu można używać całej pamięci tabletu jako dysk twardy i itunes jest w końcu całkowicie zbędny :)

 

chodzi mi o to że na 5.1.1 działa mi w sumie wszystko czego potrzebuje i upgrade chcę wykonać na zasadzie = "nowszy system lepsza praca i stabilniejsza praca" ale czy odczuję jakąś różnice ? czy lepiej pozostać na starym OS ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś mi powie czemu w Sbsetting v5.2.2 N center nie mam opcji trybu samolotu ? w ustawieniach też nic nie mogę wygrzebać,wszystko inne jest

 

Edit

 

trzeba dograć paczek z cydi teraz bangal Dołączona grafika

 

co trzeba dograc ? bo też tego niemam

@mardok

u mnie pogoda działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to że na 5.1.1 działa mi w sumie wszystko czego potrzebuje i upgrade chcę wykonać na zasadzie = "nowszy system lepsza praca i stabilniejsza praca" ale czy odczuję jakąś różnice ? czy lepiej pozostać na starym OS ?

Jesteś w takiej sytuacji jak ja z iP4.

Ja zrobiłem upgrade tylko dla tego że niektóre aplikacje wymagają ios 6

 

Sent using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż moje próba naprawy pogody skończyła się uwaleniem iOS'a tak więc w niedzielę poszło restore i najnowsze evasi0n v1.2 i teraz wszystko śmiga nawet z AppSync (który oczywiście tło i dzieło szatana! - nie instalować!) ;) I jednak zmieniłem kolorystykę mojego iPhone na Infinity White:

 

Dołączona grafika

 

* Sorry za mocnego flasha ale mój bidny aparat nie potrafi lepiej.

 

@Chaos: snowbreeze w wersji na iOS6 korzysta z evasi0n, w readme pisze konkretnie którego.

@E52: bardzo sobie chwaliłem ten bumper i dodaną do niego folię, z tego samego korzystam na iP5 - bogata kolorystyka do wyboru.

@Blue: Konkretnie to: Airplane SBsettings Toggle - za darmo z BigBoss repo.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co trzeba poinstalować ,żeby na zablkowanym ekranie miałeś z boku zegar i pogode?

 

Jak mówisz o zdjęciu to Forecast.

 

No wypadało by kiedy zmienić Dołączona grafika

 

Fotograf ze mnie marny to i wydatki na sprzęt do fotek sobie podarowałem. Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...