Skocz do zawartości
racegrid

Call Of Duty: Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie... mnie to już niezbyt rajcuje, będzie to już 3cia odsłona serii CoD na tym samym engine, CoD4, WaW, MW2. Wszystkie mechaniką bardzo do siebie podobne. Twórcy gry zbyt wiele wysilać się nie muszą, jak narazie bazują na tym samym.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie... mnie to już niezbyt rajcuje, będzie to już 3cia odsłona serii CoD na tym samym engine, CoD4, WaW, MW2. Wszystkie mechaniką bardzo do siebie podobne. Twórcy gry zbyt wiele wysilać się nie muszą, jak narazie bazują na tym samym.

Po co zmieniać coś co było dobre ? - mowa o MW nie o WaW'ie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chciałbym żeby w jakiś sposób zmienili multi (choć pewnie tego nie zrobią), bo to w CoD4 i WaW to dno. Dobre do grania może na konsoli, a na PC bardziej noskillowej gry to ze świecą szukać. Mam nadzieję, że taki Bad Company 2 nie zawiedzie i zmiecie multi z MW2... co raczej trudne nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co zmieniać coś co było dobre ? - mowa o MW nie o WaW'ie...

Jasne że niech zostaną przy tym co sprawdzone i dobre, ale trochę za dużo wtórności w tym jest. Oczywiście w fulla zagram z chęcią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

99% fpsów jest wtórnych ;) mnie osobiście uszczęśliwi jeśli zaserwują jakąś ciekawą fabułę i ewentualnie poprawią oskryptowanie... multi, grafika i cała reszta jest tak dobra, że nie ma czego poprawiać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

80 dolarów to mało jak na kolekcjonerską edycję konsolowej wersji gry, a tych cena dotyczy. Edycja PC pewnie będzie tańsza, zarówno ze względu na platformę jak i na fakt że nie będzie dołączonego kodu do ściągnięcia gry Call of Duty Classic, która pojawi się na konsolach.

 

A za te gogle sobie pewnie policzą mocno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

99% fpsów jest wtórnych ;) mnie osobiście uszczęśliwi jeśli zaserwują jakąś ciekawą fabułę i ewentualnie poprawią oskryptowanie... multi, grafika i cała reszta jest tak dobra, że nie ma czego poprawiać...

Z grafika tak moze i by bylo, gdyby nie istnial Crysis :razz:

Co do calej reszty mogli by popracowac nad realizmem np. branie poprawki na wiatr i odleglosc przy celowaniu, brak licznika amunicji(tylko ilosc posiadanych magazynklow oraz to czy magazynek jest ciezki czy lekki).

Edytowane przez Xan02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niczego takiego raczej nie będzie to nie ArmA czy OFP.

cytat z CDA (relacja z E3)

To filozofia studia Infinity Ward: opracować interaktywną wersję wojennego filmu (a więc coś z definicji przesadzonego i bardziej efektownego niż w rzeczywistości)...

-----------------------------------

 

cytując dalej...

Mają się pojawić cywile i ''neutralne zwierzęta

Oczywiście wszystkich będzie można wyrżnąć wedle uznania.

 

Co do wymagań;

Mają pojawić się " techniczne nowinki wprowadzone w silniku, m.in. lepsze efekty cząsteczkowe oraz technologię tzw. "streamowania" tekstur, która doczytuje je na bieżąco, co zwalnia sporą część zasobów systemowych i pozwala na dodanie większej liczby najróżniejszych bajerów. Zbliżenia na twarze (np. w momencie, gdy "Soap" ratuje Sandersona spadającego z przepaści ) demonstrują również większe wykorzystanie tzw. normal maps, tekstur sprawiających wrażenie pofałdowanych i wypukłych, które zastąpią tradycyjne, co pozwala na użycie mniejszej liczby polygonów i jeszcze bardziej zwiększa wydajność silnika.

Dzięki tym rozwiązaniom wymagania pecetowej wersji MW2 będą zbliżone do tych z COD4 - Gracze zapewne będą potrzebowali nieco mocniejszego komputera - powiedział nam Zampella - ale zawsze staramy się utrzymać "zasobożerność" naszych gier na jak najniższym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do calej reszty mogli by popracowac nad realizmem np. branie poprawki na wiatr i odleglosc przy celowaniu, brak licznika amunicji(tylko ilosc posiadanych magazynklow oraz to czy magazynek jest ciezki czy lekki).

Mhm, czy ty grales w ogole kiedys w cod'a?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chciałbym żeby w jakiś sposób zmienili multi (choć pewnie tego nie zrobią), bo to w CoD4 i WaW to dno. Dobre do grania może na konsoli, a na PC bardziej noskillowej gry to ze świecą szukać. Mam nadzieję, że taki Bad Company 2 nie zawiedzie i zmiecie multi z MW2... co raczej trudne nie będzie.

skoro nie umiesz i nie lubisz grać w multi to po prostu nie graj a o "noskillowości" dowolnej gry zawsze mówią wyłącznie sfrustrowane cieniaki, po sesji na serwie gdy zjadą ich jak pastuch owce jeszcze większe cieniaki... śmiech waść śmiech i wstyd takie rzeczy wypisywać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy warto tyle płacić za atrapę noktowizora, już lepiej jakby dali fajny plecak.

A to jest atrapa ?:P ja wiem ze normalnie działajace gogle (bez lasera) są bardzo drogie ale może IW chce dopłacić do MW2:PE skoro ich i tak ma być mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywalić na stałe Naloty i Heli. Mnie to psuje zabawę, a serwerów bez heli to ze świecą szukać. Dobry TDM na max 16 osób, bez heli bez nalotów i granatnika. Ja jednak głównie nastawiam się na Single, gdyż nie spodziewam się niczego nowego poza nową bronią, parę perków i kilka map. Po za tym COD4 mi się już przejadło trochę.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a od kiedy edycje kolekcjonerskie są praktyczne? w 90% przypadków wszystkie te bonusy zostają w pudełku no chyba, że mowa o smyczy ew. koszulce bo np noszenie po ulicy kapelusza z logo gry, czy innych bajerów to śmiech na sali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można z tym wejść do Biedronki jak ktoś Cie będzie nagrywał i wrzucić to na Youtube. Innych zastosowań nie znam. Gość mówi, że to działą z tego co zrozumiałem. Więc to nie jest atrapa tylko jakaś imitacja. Pewnie zwykła lornetka z zielonym szkiełkiem i lampką do podświetlania. Prawdziwy noktowizor to raczej droga zabawka ;) Na allegro tak od 700 ceny się zaczynają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie taki bajer jest dla totalnych zapaleńców, którzy nie patrzą ani na cenę ani na rzeczywiste przeznaczenie stąd nie zdziwi mnie jak np wyjdzie 500-1000 egz takiej wersji. Ważny jest chwyt marketingowy bo właśnie to w tej chwili przecież robimy. Gadamy o drogim bajerze, który prawie nikomu się nie przyda ale kojarzymy to jednocześnie z tą grą. Daję głowę, że info o tej zabawce obiegnie w ciągu najbliższych godzin wszystkie ważniejsze serwisy branżowe i nie tylko podobnie jak czasopisma i tak interes się nakręca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Sugerowana cena konsolowej edycji z goglami to 149$, więc nieźle, ciekawe tylko jaka jakość tej zabawki. Pewnie rozejdą się natychmiast.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O fuck zapomnialem ze w Crysis bylo tyle realizmu ...

Skoro tak uwazasz to musi tak byc :rolleyes:

To skoro w CoD wszystko jest takie ok i cacy i nie ma nic do poprawienia to super.

Edytowane przez Xan02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak uwazasz to musi tak byc :rolleyes:

To skoro w CoD wszystko jest takie ok i cacy i nie ma nic do poprawienia to super.

Po prostu takie jest założenie twórców, gracz ma jak najrzadziej spowalniać swoje działania w grze dlatego gameplay jest w wielu kwestiach uproszczony. A to o czym piszesz wpisuje się w gry stawiające na symulację a nie akcję niczym z filmu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...