Skocz do zawartości
racegrid

Call Of Duty: Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli to wersja pudełkowa to 10 można grać.

12.11 tyczy się możliwości kupna poprzez steam.

Wow wracam po 2 tygodniach to tematu i co widze? Znowu ciebie wypisujacego bzdury. Widac ze nigdy nie miales gry ktora wymaga aktywacji przez Steama. Niewazne kiedy kto gre bedzie mial i tak dopiero odblokuje sie 12'go dla wszystkich. Ponoc niektore sklepy w tym MM maja juz gre od piatku. Zaraz sprzedazy mieli ponoc do dzisiaj ale jeden koles tam pracujacy nie wytrzymal i udalo mu sie kupic dla siebie. I jakie bylo jego zdziwienie ze nie odpali ani singla ani multi przed premiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow wracam po 2 tygodniach to tematu i co widze? Znowu ciebie wypisujacego bzdury. Widac ze nigdy nie miales gry ktora wymaga aktywacji przez Steama. Niewazne kiedy kto gre bedzie mial i tak dopiero odblokuje sie 12'go dla wszystkich. Ponoc niektore sklepy w tym MM maja juz gre od piatku. Zaraz sprzedazy mieli ponoc do dzisiaj ale jeden koles tam pracujacy nie wytrzymal i udalo mu sie kupic dla siebie. I jakie bylo jego zdziwienie ze nie odpali ani singla ani multi przed premiera.

Trollu jeden... od 10 można grę aktywować na steam, od 12 kupić via steam.

 

http://www.esports.pl/news/Patch-dla-WaW-i...41/strona/1/kom

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Hundreds of thousands of people have pirated Modern Warfare 2 on Xbox 360, stores are breaking the street date left, right and centre, and yet you, the PC gamer, gets screwed once more - acquiring the PC version early will do you no good, what with the game's release locked by Steam. That's retail copies, remember, because Modern Warfare 2 installs through Steam straight from the DVD. At least, for once, the release is global. Yup! The Steam PC version unlocks at the same time all across the globe. A new, exciting experience for those of us in Europe.

Lubie czasem poczytać szczerą "prasę", polecam. http://ve3d.ign.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj spędziłem z tą grą 3h na konsoli i powiem szczerze, ze się zawiodłem. Gra jest totalnie nierealistyczna, głupia do bólu.

Nie oczekiwałem symulatora, ale to już jest totalna przesada. Zapewniam was, że Rambo został zawstydzony na 150% ;). Lokacje są nudne, misja na lotnisku z zabijaniem cywilów to jakiś śmiech na sali, widać, że została zrobiona tylko w celu marketingowym. Te brazylijskie wioski powtarzające się co 4 misje są irytujące, tak samo jak przeciwnicy wylatujący znikąd tak długo, aż nie zaliczymy kolejnego checkpointu.

Skrypty, skrypty, skrypty, skrypty, do tego, przez cały czas panuje totalny chaos. Partyzantów do wykoszenia i całego zamieszania, gdzieś w środku brazylijskiego zadupia jest więcej, niż germancow podczas lądowania w Normandii w Medal of Honor. Jak dla mnie Infinity powinno dać sobie już na wstrzymanie z produkcja kolejnych części, zwłaszcza, ze nie za bardzo im się chce, widząc jak osikali moczem tryb multi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Co do tej misji na lotnisku to podobno w Niemieckiej wersji jak strzelisz do cywila to jest gameover i wychodzi na to, że jesteś terrorystą broniącym biednych cywili przed Policją :lol2:

 

Potwierdziłeś moje przypuszczenia o tym jak ta gra będzie wyglądać. Już w CoD4 skrypty mnie doprowadzały do szału ( np. jak jakiś terrorysta wszedł nie tam gdzie trzeba ale mój cały oddział twardo szedł dalej nawet gdy ten im w plecy strzelał :x). No nic 120zł na lepsze wydatki. Komercja i odcinanie kuponów, nowy CoD w przyszłym roku już zapowiedziany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj spędziłem z tą grą 3h..

Znaczy skończyłeś singla ? :lol:

 

Po cichu się spodziewałem, że tak to się może skończyć, z dużej chmury..(wiem wiem, to dopiero pierwsza opinia)..IW obiecuje coś zrobić ze skryptami od czasów jedynki a na dobrą sprawę z każdą kolejną częścią jest gorzej bo coraz bardziej to razi w oczy <_<

 

nowy CoD w przyszłym roku już zapowiedziany

By Treyarch, toż to dzieło na dziełami będzie Oo Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest 6 tak? Zapowiedzieli 7 na przyszły rok...

Czyli witamy w gronie seriali brazylijskich.

Z bardziej znanych udział wzięli: NFS, FIFA, Tomb Rider, Final Fantazy... Lista jest całkiem spora.

Niestety nawet oczekiwany przeze mnie Dragon Rising nie zawstydził ani turbodymomena ani COD'a. Też jest oskryptowany, a AI naszej załogi razem wziętej nie może konkurować z upośledzoną larwą motylicy wątrobowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy skończyłeś singla ? :lol:

Jeszcze nie, choć wiem, że zostały jeszcze z 2-3h maks ;)

Po prostu wczoraj jak załadowała się kolejna misja z brazylijską wioską to wyłączyłem konsole i chyba prędko do tej gry nie wrócę...

 

Co do skryptów - zaufaj mi, nie zrobiono nic. Za każdym razem gdy nie posuniesz się do przodu, przeciwnicy wylatują z tylko im znanej czarnej [gluteus maximus], a twoi kompani w ciągu jednej chwili zamieniają się w totalnych przygłupów i nie ruszą się do przodu dopóki nie zestrzelisz jednego, konkretnego przeciwnika, w tym jednym konkretnym miejscu :)

 

Kilka razy się na to złapałem - mówię sobie o co ku*** kaman, czego nie idziecie do przodu, po czym zestrzeliłem jakiegoś jednego żołnierzyka i nagle moja ekipa zmartwychwstała, mimo tego, że dwa metry za plecami tego żołnierzyka było 50 innych...

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z tymi skryptami to jest aż tak wielki problem nie do przejścia ? Nie mogą umieścić na mapie określoną ilość przeciwnika i tyle ? Jeszcze nawet w COD2 bywały momenty, gdzie wystarczyło wybić kilku germańców by zaliczyć jakiś punkt misji. Np. ta misja w Kampanii Sowietów, gdzie były 3 punkty (a,b,c) zaraz przed stacją kolejową. Po kilku żołnierzy w okopie i punkt zaliczony. I nie mówię tu o konieczności dobiegnięcia do któregoś punktu. Można było spokojnie wybić ich z drugiego końca mapy i punkt był zaliczony. Po prostu była ich określona liczba.

 

Potem wraz z COD4 było już tylko gorzej. Ekipa z Treyarch też zresztą nie popisała się. Chociaż wbrew niektórym mi np. COD3 bardziej się podobał niż COD5. No przynajmniej 2 lub 3 misje z COD3 były dla mnie ciekawe. No i byli Polacy ;)

 

 

Może problem z tymi skryptami leży w samym silniku gry ? Z tego co czytałem to COD2 to mocno zmodyfikowany silnik Q3. Nie wiem jak to jest w COD4,6. Może powinni pomyśleć nad nowym silnikiem i ograniczyć do minimum te skrypty.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dodatek "pojazdy" to kolejna dobitka, jazda skuterem śnieżnym przypominała mi przewijanie kasety do przodu na podglądzie. Tragedia po prostu. Nie wiem jakie pojazdy występują później w grze, ale miewam ogromne wątpliwości czy chciałbym je prowadzić.

 

Dzisiaj obejrzałem trailer Battlefield Bad Company 2 i wiem, że to będzie gra jakiej szukam.

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Devil - jeśli to problem silnika to czemu jeszcze go nie zmienili ?..imho to bardziej problem chęci - wrzucają trylion skryptów a później ekipa od PR zamienia to w kampanii reklamowej na "filmową akcję".

@kucyk - ufam Ci ;), znaczy wyobrażam sobie.. Przed oczami staje mi misja z MW1 w budynku stacji tv - można było tam się klepać z terro cały dzień, a wystarczyło jeden szybki bieg zrobić i strzelanina trwała 15s.. i tu zapewne tak samo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pozamiatane ;]. Jakoś teraz kompletnie nie bedzie mi się chciało w tograć .. Jest Dragon Age,Torchlight i potem BC2. Wydaje się ze SP katastrofa, Mp spłycone... i to dostajemy za 60$ (czyli 10$ wiecej jak cod4) ekstra. MW2 to powinien być co najwyżej dodatek do MW1 za góra 19$. Ostateczny werdykt oddam jak zagram (ofc preordera anulowałem ;] ale zagram bo kumpel paczkę przyśle (SP i MP)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Coś takiego nie powinno mieć miejsca w 21 wieku.

 

Grał ktoś w Project IGI? Wchodzę do "domku", sprawdzam każdy kąt, mówię "clear", wychodzę i po chwili co kilkanaście sekund wybiegają z niego wrogowie. To była ostatnia rzecz jaką w tej grze zrobiłem, zresztą tam nawet checkpointów nie było. Zabili cie na końcu misji i od nowa. Owszem, realizm, ale jak chcemy takiego realizmu to powinna się płyta dematerializować żebym nie mógł więcej zagrać.

 

Tak było 9 lat temu. Jak jest dziś? No jest postęp bo są checkpointy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę się wstrzymam ale coś mi się wydaje,że za jakiś czas mogę założyć temat pt. na jaką grę wydać kasę zamiast marnować ją na CoDMWII.

Zdecydowanie popieram. Kumpel w 6h na xbox360 przeszedł mw2. Jak na gre, która na kompa kosztuje w pre-orderze 120zł to troche mało grania. Widziałem początek i powiem, że grafa całkiem całkiem, ale misje nie były jakoś szczególnie ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie popieram. Kumpel w 6h na xbox360 przeszedł mw2. Jak na gre, która na kompa kosztuje w pre-orderze 120zł to troche mało grania. Widziałem początek i powiem, że grafa całkiem całkiem, ale misje nie były jakoś szczególnie ciekawe.

Bullshit oczywiście :razz:, za przeproszeniem, mw1 ukończyłem w 7 godzin, widzę że ludzie już na siłę zniechęcają się do tej gry a nawet jeszcze nie grali (chodzi o SP). Gra wyjdzie, zagramy wszyscy i wtedy będziemy oceniać.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bool shit za przeproszeniem, mw1 ukończyłem w 7 godzin, widzę że ludzie już na siłę zniechęcają się do tej gry a nawet jeszcze nie grali (chodzi o SP). Gra wyjdzie, zagramy wszyscy i wtedy będziemy oceniać.

Jak juz klniesz po amerykansku, to rob to dobrze - bullshit ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bool shit za przeproszeniem, mw1 ukończyłem w 7 godzin, widzę że ludzie już na siłę zniechęcają się do tej gry a nawet jeszcze nie grali (chodzi o SP). Gra wyjdzie, zagramy wszyscy i wtedy będziemy oceniać.

Nie wiem czy to taki "bool shit", bo dla mnie też trochę dziwne, choćby nie wiem co ta gra miałaby oferować to i tak cena za wysoka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Bullshit oczywiście :razz:, za przeproszeniem, mw1 ukończyłem w 7 godzin, widzę że ludzie już na siłę zniechęcają się do tej gry a nawet jeszcze nie grali (chodzi o SP). Gra wyjdzie, zagramy wszyscy i wtedy będziemy oceniać.

Mnie to nie dziwi o ile placi sie za gry. Jesli MW1 przeszedlem w 9h majac swietny gameplay za soba, a przy MW2 widze, ze kolo na X360 przeszedl to w 4h to gra kosztujaca okolo 120 zl jest juz 2x krotsza, a z tego co sie czyta od osob, ktore to przeszly dodatkowo wynika, ze i tak nie warto przy czym multi tez odpada. Nie bawi mnie wywalenie takiej kasy na 4h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ta gre mozna grac nawet i do konca swiata, wystarczy nie posuwac sie do przodu, a przeciwnicy beda wybiegac do usranej smierci :D

 

Z drugiej strony mysle, ze mozna by ja przebiec i ukonczyc w godzine, moze dwie. Ciekawe czy by sie skrypty nadarzaly wczytywac ;)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak tak słucham utworów Zimmera z MW2 to uważam że ścieżka dźwiękowa to jednak kawał porządnej roboty. Odnośnie samej gry to nastawiam się na powtórkę z MW1, czyli jak SP pierwszej części wgniótł mnie w fotel to oby podobnie było z MW2.

 

Tuż po ukończeniu SP napiszę jak ja to widzę, póki jeszcze emocje nie opadną ;]

 

Recka na GT

http://www.gametrailers.com/video/review-h.../58369?type=flv

9.5/10

 

Multiplayer P2P

http://img94.imageshack.us/img94/682/dayone.png

 

Taki będzie co 5 serwer... jak nie gorzej. I gdzie tu ten skok jakościowy ? Wyrównanie szans?

 

Brak dedyków dla PC jak i konsol to najdurniejsza rzecz jaką można zaoferować graczom, w dodatku Carmack również popiera takie rozwiązanie, wg niego dedyki do przeżytek i prawdopodobnie Rage również będzie ich pozbawiony... cóż, taki sam pajac jak szefowie IW.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby gra byla tak dobra jak wczorajsza premierowa pompa na Leicester Square w Londynie

( miejsce chucznych premier filmow ) to bedzie super ;)

 

Swoja droga czego sie mozna spodziewac ? Sto Procent liniowa gra z glupkowatymi scryptami :/

Zeby tak dali mozliwosc przechodzenia misji/mapy na kilka sposobow niezaleznymi sciezkami

ciut poprawili A.I i scrypty odpowiedzialne za generowanie przeciwnikow ,

to wtedy spoko mozliwa by byla ocena 9/10

 

 

Tak jak ktos pisal wczesniej , czekam na BF Bad Comopany 2 ,tam na 90% mnie nie zawioda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem wczoraj od północy trochę (no dobra, 3 h :) ) i muszę powiedzieć, że nie jest tak źle :)

 

 

Po pierwsze, powraca stary znajomy z Xbox Live - NAT. NATu są trzy rodzaje jak ktoś nie wie - open, moderate i strick. Okazało się że mam ten trzeci. Gry szukało mi 10 minut i nie znalazło. Nieźle wkur** na IW postanowiłem zobaczyć co mają do ten temat do powiedzenia na swojej stronie. Odpowiedź była prosta: UPnP trzeba włączyć. Włączyłem w ustawieniach routera - działa, NAT Open! :) Od tamtej pory nigdy nie czekałem na grę więcej niż dwie minuty, w 90% przypadków grałem już po 15 sekundach od kliknięcia Find Game (włącznie z załadowaniem levelu). Każdy typ gry ma wypisaną ilość graczy akurat grających. Poszczególne tryby trzeba także odblokować (levele).

 

Lagi. Ku mojemu zdziwieniu, lagów nie czuć. Nie ma sposób na określeniu pingu (albo są ale o tym nie wiem), bo pod TAB mamy listę graczy i słynne zielone kreseczki znane również z XBL. Większość osób ma 4 (max), kilka miało 3, nie spotkałem żadnej która miałaby mniej. Generalnie wszystkie wyszukane gry były <100ms (to jest akurat podane przy wyszukiwaniu gier). Na pewno nie było to 20-30ms znane z dedyków (chlip), ale wrażenie że zginąłem przez laga miałem 2-3 razy w ciągu całej gry. Strzały ładnie "wchodzą" :) Raz miałem przypadek że wyszedł host i gra nie znalazła zastępstwa więc wywaliło do Lobby :/

 

Co do samej rozgrywki - to samo tylko więcej i intensywniej. Takie Modern Warfare 1,5. Jeśli komuś podobało się MW1 - tak samo spodoba mu się MW2, ale "wrógów" ta gra raczej nie przekona. W moim przypadku zeszło się 3h przy pierwszym uruchomieniu, a miałem usiąść tylko do jednej partyjki.

 

Grafika jest poprawiona względem jedynki, szczególnie modele postaci wyglądają dużo lepiej, tekstury trochę olano ale nie przeszkadza to w rozgrywce bo w bitewnym chaosie ich po prostu nie widać :) Singla przeszedłem na konsoli, 7-8h na hardened, bardzo mi się podobało, najlepszy single w tym roku IMO. Teraz jestem w 2/3 veterana i ponad 50(na 69) gwiazdek w Spec Ops na splicie :) Vet jest prostszy od MW1, nie mówiąc już o WaW. Spec Ops to inna sprawa. Nad misją trwająca z założenia 5 minut spokojnie można spędzić kilka godzin.

 

Aha, na E5200 i HD4850 gra hula w 1680x1050, wszystko extra, AAx2, nigdy nie widziałem spadków fps.

 

Jak widać mam z lekka odmienne zdanie od Was, ale cóż: intensywny i pełen akcji single + świetny i równie pełen akcji multi = dla mnie gra roku jeśli chodzi o FPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać mam z lekka odmienne zdanie od Was, ale cóż: intensywny i pełen akcji single + świetny i równie pełen akcji multi = dla mnie gra roku jeśli chodzi o FPS.

Bredzisz albo cos wciagasz, innego wyjscia nie widze, ale napewno klamiesz ;) A tak serio to fajnie, ze w koncu ktos sie wypowiedzial bez zbednego spinania sie jak sie gra zarowno w SP jak i MP. Fajnie tez, ze w Spec Ops bedzie duzo do zrobienia. Ja zagram pewnie dopiero najwczesniej w weekend, ale juz sie nie moge doczekac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że system wyszukuje ping do 100ms nie znaczy że do tej wartości masz ping podczas gry, to jest połączenie p2p i opóźnienie będzie przeważnie wyższe nawet o 50ms.

Odnośnie kreseczek, sugerują one np brak lagów, czyste połączenie, ale nie jakość pingu, przykładowo w L4D można mieć wszystkie zielone kreseczki przy pingu 150ms.

Dla mnie taka dziecinada z masą perków, nalotami, z nukiem, p2p, nie ma najmniejszych szans z COD4 i dedykowani serwerami. To jest kpina z ludzi za jeszcze wyższą cenę gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...