Skocz do zawartości
racegrid

Call Of Duty: Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie natknąłem się na ciekawy post na steampowered. DLC do MW2 za który przyjdzie słono płacić jest zaszyty w grze od samego początku :shock:. Wystarczy go odblokować przy pomocy konsoli.

 

http://www.modernwarfail2.com/2009/11/17/u...mw2-game-types/

 

Z tym DLC to oczywiście spekulacje, jednak moim zdaniem jest wielce prawdopodobne że ten content lub jego część znajdzie się w pierwszym dodatku.

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale niby jest problem z locali****.*** jakims plikiem. Tylko nie wiem czy to juz ludzie obeszli.

 

 

Co do lokalizacji to po prostu zrypali sprawe i tyle. Dziwi mnie to ze wydawca pozwala na takie cos. Przynajmniej potencjalnie przez zrypane tlumaczenie moga stracic klientow. Przeciez ktos to musi przetestowac. Chyba ze przetlumaczyli i wrzucili na hurraaaaa byle bylo jak najszybciej.

 

Najlepszą opcją byloby wprowadzenie wersji PL+ENG i wylacznie zmiana jezyku w opcjach, z tym ze jest to ograniczane wzgledami ekonomicznymi. U nas za MW 130pln (30€), w zachodniej UE ta sama gra prawie 60€. Gdzies czytalem ze wydawcy zezwalaja na obnizenie ceny pod warunkiem ze bedzie dostepna wylacznie lokalna wersja jezykowa. Co nie zmienia faktu zeby robic cos "na odwal sie". Szkoda bo trudne to nie bylo...

Możesz w steamie wpisać sam cd-key do gry, nie wkładając w ogóle płyty z grą, a potem sobie ściągnąć całość od nich w jakim tam chcesz języku. Przynajmniej tak działa steam we wszystkich innych grach jakie na nim mam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam ze multi mnie wessalo.

Czasami wydaje mi sie ze te max 12 osob to troce malo, ale ogolnie daje rade.

Wkurzajace jest kilka rzeczy

- wywalanie hosta

- tube noob's

- niektore perki

 

Musze powalczyc z routerkiem i przelaczyc sie na lacze rodzicow... W koncu mja ciut szybsze ;]

Bo jak widzialem mozna troszke pokombinowac przy tworzeniu gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M16 z holograficznym i GL'em to czyste szaleństwo. Do tego moc obalająca i jest pięknie.

 

Aby dostać zimnokrwistość na PRO, trzeba rozwalić 40 nagród, które zsyła na nas przeciwnik po uzyskaniu serii ofiar, np. działka, heli lub harriera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jonathan czekałem na Twoją opinię co do multi.Jeszcze trochę poczekam i może się skuszę na grę.

Cza mieć jakieś super 120mb łacze aby pograć?

Pytam bo na 1mb w mw1 w moim przypadku nie ma żadnych problemów niski ping bez lagów i podobnych problemów.Nie grałem nigdy w nic co miało związek za Steamem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pare stron wcześniej pytałem o radę, co mogę zrobić gdy mi w grze ilość klatek spada z 50-60 do 1-3... Nie wiecie może co z tym zrobić? Kupiłem grę na premierę, nie mogłem w nią pograć bo pracowałem, wkońcu miałem wolne, odpalam i aż sie płakać zachciało... xD Niebardzo mam czas na robienie formata, zwłaszcza że teraz muszę nonstop siedzieć i wytawiać aukcje dla firmy, może da się jakoś inaczej niż reinstall systemu? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź. [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale niby jest problem z locali****.*** jakims plikiem. Tylko nie wiem czy to juz ludzie obeszli.

A przeczytales tego posta do konca ? Jak nie to zapraszam jeszcze raz, opisalem przeciez wszystko do samego konca jak rozwiazac problem z localization.txt, sam tak robilem i wszystko dziala:

3406782[/snapback]

Powiem Wam ze multi mnie wessalo.

Czasami wydaje mi sie ze te max 12 osob to troce malo, ale ogolnie daje rade.

Wkurzajace jest kilka rzeczy

- wywalanie hosta

- tube noob's

- niektore perki

A mnie wkurza jeszcze spawnowanie sie na celowniku przeciwnika.. juz kilka razy tak mialem, ze pojawilem sie, zrobilem ze 2 kroki i dostalem kulke w plecy, cool... no ale spawnkille zdarzaja sie tez w innych grach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś, czy jest możliwość zamontowania jednocześnie celownika i granatnika np. do M4A1? Bo mnie to trochę wkurza, że jak mam celownik, to nie mogę mieć granatnika.

Edytowane przez armt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pare stron wcześniej pytałem o radę, co mogę zrobić gdy mi w grze ilość klatek spada z 50-60 do 1-3... Nie wiecie może co z tym zrobić? Kupiłem grę na premierę, nie mogłem w nią pograć bo pracowałem, wkońcu miałem wolne, odpalam i aż sie płakać zachciało... xD Niebardzo mam czas na robienie formata, zwłaszcza że teraz muszę nonstop siedzieć i wytawiać aukcje dla firmy, może da się jakoś inaczej niż reinstall systemu? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź. [;

 

podpinam sie pod pytanie.... też mam spadki FPS.... sys. mam zoptymalizowany, dysk zdefragmentowany, czyszczony często ..... z innymi grami nie mam problemu.. tylko w tej ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś, czy jest możliwość zamontowania jednocześnie celownika i granatnika np. do M4A1? Bo mnie to trochę wkurza, że jak mam celownik, to nie mogę mieć granatnika.

Jest

Jest jedna specjalnosc umozliwiajaca montowanie 2 dodatkow do broni

 

Cos kolo 23 poziomu

 

Ale blagam nie lam tej gry tym dziadostwem ;]

 

Drunk_ZoZol, sly44 zerknijcie jakie jest zuzycie pamieci

Widze ze obaj macie 2gb....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest

Jest jedna specjalnosc umozliwiajaca montowanie 2 dodatkow do broni

 

Cos kolo 23 poziomu

 

Ale blagam nie lam tej gry tym dziadostwem ;]

Przylaczam sie do prosby.. wyzyj sie granatnikiem w singlu, ale w MP rozprawiaj sie z przeciwnikami bardziej pro :)

 

Sam uzywam tego perka, ale Silencer + Red Dot (juz holograficzny od wczoraj). Takiego polaczenia mi brakowalo w MW1, chociaz tam na szczescie moje G3 mialo sensowny celownik wlasny. Tutejszy odpowiednik FAL ma wiekszy, duzo zaslaniajacy i do bani.. ciezko mi bylo trafiac nawet z bliska te pierwsze iles fragow do Red Dot'a.

 

Drunk_ZoZol, sly44 zerknijcie jakie jest zuzycie pamieci

Widze ze obaj macie 2gb....

U mnie na 2GB smigalo az milo. Zdarzaly sie tylko lekkie doczytki po zaladowaniu mapy, ale to pierwsze kilka sekund. Wczoraj dolozylem jeszcze 2GB i juz jest pieknie, nawet nie musze wylaczac reszty aplikacji, zeby zagrac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przylaczam sie do prosby.. wyzyj sie granatnikiem w singlu, ale w MP rozprawiaj sie z przeciwnikami bardziej pro :)

 

Sam uzywam tego perka, ale Silencer + Red Dot (juz holograficzny od wczoraj). Takiego polaczenia mi brakowalo w MW1, chociaz tam na szczescie moje G3 mialo sensowny celownik wlasny. Tutejszy odpowiednik FAL ma wiekszy, duzo zaslaniajacy i do bani.. ciezko mi bylo trafiac nawet z bliska te pierwsze iles fragow do Red Dot'a.

Najlepsze polaczenie ;]

 

Kurde a moze jeszcze pobawic sie zimnokrwistym...

Ciekawe jak wtedy bylbym widziany przez kamery z heli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde a moze jeszcze pobawic sie zimnokrwistym...

Ciekawe jak wtedy bylbym widziany przez kamery z heli

Wg opisu:

 

Undetectable by UAV, air support, sentries and thermalPRO: No red name or crosshair when targeted

Ja uzywam, ale trzeba by sie spiknac w jednym meczu, zeby sprawdzic jak rzeczywiscie sie to sprawdza, czy faktycznie nie widac, chociaz ja nie mam jeszcze takiego killstreaka, zeby sobie polatac nad glowami i namierzac :). Do PRO nie bedzie dojsc latwo, ale to tylko kwestia czasu, musze tylko Stingera dorwac.

 

Do tego w komplecie Ninja:

 

Invisible to heartbeat sensors.PRO: Move Silently

Tutaj do pro bedzie latwiej.. juz w drodze. Do tego silencer, jednostrzalowiec, tryb hardcore i cichociemny jak sie patrzy. Silent, but deadly killer :)

 

a jakie są w ogole rekomendowane wymaganie tej gry ??

Kumpel na C2D ~3GHz i GF 9600 gra na maxa w 1680x1050. Edytowane przez FiDO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie używam głównie dwóch zestawów, w zależności od mapy

1) DS, czyli UMP45 + tlumik + hologram; z atutów: dodatkowy gadżet, zimnokrwistość oraz ninja - w momencie gdy mapka jest ciasna i posiada mało otwartych przestrzeni. Nie ma to jak atak od tyłu na respawn przeciwnika...

2) M16, czyli opisany wyżej M16 + hologram + GL; dodatkowy gadzet, moc poawalajaca + pewne celowanie. Sprawdza się wszędzie tam gdzie jest więcej wolnych przestrzeni.

 

Teraz zorientowałem się że aby znaleźć znajomego trzeba podać login do steama a nie nick. Mój to xpektorek. Wieczorami możemy pyknąć conieco.

 

Zauważyliście że osoby mające taki sam tag, np. clanu przeważnie przydzielane są do tego samego teamu?

Co powiecie na forumowy tag. [PPC] ?

 

Druga sprawa. Wczoraj w ramach testów, połączyłem się przez skype z kuzynem w czasie gry. Co ciekawe po udanym wejściu na tego samego hosta, na mapce był jako jedyny zaznaczony na niebiesko... Dziwne.

Z wiadomych względów przerzucamy się na TS'a. Na steamowskim czacie można ustalić szczegóły, gdzie co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...