Skocz do zawartości
Adam T.

AXP 1700+ - mostki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

kupilem niedawno AntkaXP 1700+ AXDA1700DUT3C ..... JIUHB 0309VPMW i w zw. z tym mam pytanie: jak powinny wygladac mostki przy tym procesorze? Przy zmianie mnoznika w BIOSie CPU nie reaguje na te zmiany. Wszystkie mostki sa rozlaczone, ani jeden nie jest polaczony (L1, L2, L3, L11, L12, L5). Ma ktos moze tez taki procek i moglby podac jak wygladaja u niego mostki, a moze ktos wie jak to powinno byc?

 

P.S. Plyta to Biostar M7VIP, probowalem najpierw na najnowszym BIOSie a pozniej zrobilem downgrade do wczesniejszej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Wszystkie mostki sa rozlaczone, ani jeden nie jest polaczony (L1, L2, L3, L11, L12, L5)...

To, że nie widać połączenia- nie świadczy o tym, że są rozłączone- np wszystkie mostki L3 są POŁĄCZONE- połączenie jest pod laminatem. Mastki niepołączone to te, w których widać dziurki.

 

Problemów z mnożnikiem nie powinno być- mnożnik jest odblokowany. A dlaczego są- nie mam pojęcia :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przed chwila przemierzylem mostki L3 i okazalo sie ze wszystkie polaczone :( Porownujac to z http://www.ocinside.de/go_e.html?/html/wor...d_painting.html wychodzi na to, ze jest na sztywno ustawiony x11, czyli wszystko wg normy. A Myslalem ze bedzie tak fajnie, bo OPN-462 pokazuje ze jest downgrade z 2800+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym wypadku pozostaje mi chyba bateryjka "do ciecia" mostkow? Dziala to na mostkach polaczonych w srodku?

glownie na polaczonych w srodku to dziala

Ja tam swego duronka też traktowałem napiątkiem - pięknie się przepala - malutkie przerwki łatwo się je zamalowuje ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...