Skocz do zawartości
ABI-FOX

Call Of Juarez: Więzy Krwi

Rekomendowane odpowiedzi

Call of Juarez: Więzy Krwi

 

 

Techland ogłosił dzisiaj oficjalnie, że pracuje nad grą Call of Juarez: Więzy Krwi na trzy platformy : Xbox 360®, PLAYSTATION®3 oraz PC.

 

W Polsce grę na platformę PC wydawać będzie Techland. Pozostałe platformy, Xbox 360 i PS3 pozostaną w planie wydawniczym Ubisoft Polska.

 

„Aktualnie Call of Juarez to najbardziej rozpoznawalna, multiplatformowa polska gra na świecie. Pracując nad drugą częścią staraliśmy się nie tylko udoskonalić swego czasu bardzo dobrze przyjętą na całym świecie grę Call of Juarez. Przede wszystkim chcieliśmy dostarczyć ludziom silnego wrażenia doświadczania dzikiego zachodu, które na długo zostaje w pamięci. Dzięki współpracy z Ubisoft gracze na całym świecie będą mogli wcielić się w bezwzględnego rewolwerowca na prawdziwie dzikim zachodzie. Call of Juarez: Więzy Krwi powstawała od początku w oparciu o założenie, że będzie najlepszym, najbardziej wciągającym westernem, jaki do tej pory pojawił się na świecie.” – mówi Michał Dębek, Dyrektor Marketingu firmy Techland.

 

W Call of Juarez: Więzy Krwi Techland po raz kolejny połączył siły z jednym z największych światowych wydawców - firmą Ubisoft.

 

„Jesteśmy pewni, że ten nowy projekt powstający we współpracy z firmą Techland dostarczy fanom dzikiego zachodu i shooterów jeszcze więcej wrażeń i przygód” – powiedział John Parkes, Dyrektor Marketingu Ubisoft EMEA.

 

 

Na świecie gra wydawana będzie przez firmę Ubisoft pod tytułem Call of Juarez: Bound In Blood.

 

Call of Juarez: Więzy Krwi przenosi gracza na dziki zachód: od zdewastowanej wojną secesyjną Georgii, aż po azteckie ruiny w Meksyku. Gracze będą mogli wcielić się w obu braci McCall – znanego wszystkim z Call of Juarez Ray’a oraz Thomasa, odsłaniając historię pełną chciwości, żądzy i bezprawia. Wszystko to będzie się działo na najbardziej dzikim zachodzie jaki kiedykolwiek widzieliście.

 

 

źródło: gry.wp.pl

Edytowane przez ABI-FOX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie byłoby gdyby gra nie sprowadzała się do zwykłej strzelanki, z nieudolnie wplecionymi motywami skradankowymi.

 

CoJ nie był oczywiście najgorszy. Ale potencjał został utopiony w oklepanej konwencji. Zabrakło polotu...do tego...liniowość do bólu, zero swobody, tyragiczne AI, chore wymagania sprzętowe, schematy i sztampa...ale klimat chwilami był dobry :wink: ...Więc zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CoJ nie był oczywiście najgorszy. Ale potencjał został utopiony w oklepanej konwencji. Zabrakło polotu...do tego...liniowość do bólu, zero swobody, tyragiczne AI, chore wymagania sprzętowe, schematy i sztampa...ale klimat chwilami był dobry :wink: ...Więc zobaczymy.

Czyli charakterystyka pasuje do niemal 95% ukazujących się obecnie gier, a już z pewnością shooterów :> Obawiam się tylko, że druga część nie będzie dorastać do pięt pierwowzorowi ... Tak było z Chrome i Painkiller – programiści zatrzymali się w miejscu, rynek niestety nie ... Ale bądźmy dobrej myśli, co pozostaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ubi może z tego coś bedzie (albo bedzie max komercha nie do ogarnięcia). Mnie CoJ jakoś nie wciągnął + jeszcze te śmieszne wymagania i marne multi. Za bardzo sie skupili na stronie technicznej gry a nie na stronie merytorycznej. Wolałbym Outlaws w nowej oprawie ("where are u Marshal ? dont be a fool Marshal" :lol:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się pierwsza część bardzo podobała, uwielbiam tą grę!. Trzeba przyznać, że to bardzo dobra polska gra w którą warto zagrać. A wymagania nie są takie złe... Wystarczy nie walić rozdzielczości cieni na maksa i gra śmiga jak trzeba. Czekam na kontynuację mam nadzieję, że będzie lepsza niż podstawka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśłi chodzi o A.I to faktycznie bywało tragiczne. To skradanie się im nie wyszło. Nie raz przechodziłem dosłownie obok jakiegoś kowboja, a ten mnie nie zauważył. Albo jak mnie zauważył to wystarczyło się schować i ten zamiast mnie szukać w tym miejscu to wrócił na swoją ścieżkę kręcąc się w tą i z powrotem. Po za tym skradaniem się to grywalność całkiem udana, chociaż mogłaby być nieco lepsza. Więcej pościgów konnych i pojedynków na broń.

 

Za to oprawa audio-wizualna jak dla mnie już znacznie lepsza. Zobaczymy co przyniesie druga część, ale nie spodziewam się zbyt wiele. Chociaż jakby się postarali i skupili się na tych niedociągnięciach. Zmienili nieco styl rozgrywki. Czyli mniej bezsensownego strzelania do wszystkiego (jak misje z Ray'em), a właśnie więcej pojedynków czy pościgów. I więcej westernowskich klimatów. Np. wchodzimy do saloonu kogoś tam odnaleźć, wdajemy się w dyskusje i tu nagle ktoś coś ma więcej do powiedzenia i zaczyna się pojedynek. Wtedy mogłaby wreszcie powstać jakaś konkretna westernowska pozycja, których jest jak na lekarstwo.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w pierwszą część i naprawdę dobrze mi się w nią grało. Może brakowało kilku elementów z innych produkcji np. chowanie się za przeszkodami z ostrzałem, które pojawia się w pewnej ilości gier.

 

Tak więc czekam na część kolejną.

Edytowane przez Miguel707

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również czekam niecierpliwie, jedynka była super, dwa razy ją ukończyłem, wymagania może były duże ale dało się grać, ja grałem na radku x600pro :razz:. Mam nadzieję że dwójka będzie też bardzo dobra.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem około tygodnia pos kończeniu jedynki i mimo wszystko mnie się podobała. Jeśli dwójka będzie nieznacznie lkepsza to już będzie ok.

 

Wymagania dzisiaj są włąściwie żadne więc nie było problemu. Ciekawe co dwójka pokaże. Podobno ma być już pod koniec wiosny tego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wzrosną wymagania co do wydajności sprzętu(znacznie) a zarazem polecą w dół wymagania odnośnie gracza(też znacznie). Czarny scenariusz ale tak mi się nasunęło czytając wątek o "fir dwa". Silnik mają niczego sobie, widać, że o grafikę martwić się nie trzeba... byle inwencji i kreatywności twórcom nie zabrakło bo będzie lipa i potężny zawód. Z drugiej strony patrząc jest deficyt na dziki zachód i się wszyscy rzucą tym bardziej, że protoplasta był, moim zdaniem, bardzo fajny i mógł się podobać. Co mi się w ogóle stało, że takie pierdy wypisuję?

:wink:

Tak a propos... co jest z nowym chromem i ich dwoma innymi grami? Już nawet zapomniałem jak się miały nazywać... coś z psami a druga z zombiakami. hehe

 

Tu jest oficjalna strona i jak widać ma być już latem.

 

linka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie robiąc zbyt dużego OT powiem tylko że warhound poszedł w odstawke. Obecnie najważniejszym projektem dla Techlandu jest CoJ właśnie. Szkoda bo Warhound wyglądał na dość udany projekt i prawie skończony ale jakiś rok temu. A czas nie stanął w miejscu a w szczególności dla gier. DI to nawet nie wiem. Strony gier są nie ruszane już od dawna. Żadnych nowych niusów.

 

@sideband - a skąd masz info o chrome 2? na tą gierke czekałem jakieś 2 lata temu ;) a teraz to już raczej obawiam sie że może to być niezły gniot..., ale mam nadzieje że się mylę.

 

EDIT: własnie wszedłem z ciekawości na strony Warhounda i wyspy i stronki są w przebudowie. I sobie przypominam że już od dłuższego czasu tak jest.

 

A jeszcze tamten link mi nie działa więc podaje nowy

http://callofjuarez.uk.ubi.com/?__utma=1.3..._utmk=211884436

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest dobry tylko niech oni popracują na A.I, bo ten w 1 był koszmarny. Ale za to grafika, muzyka i grywalność była imo na dobrym poziomie. Chociaż obawiam się, że zrobi się z tego zwykły szuter, a fabuła zejdzie na dalszy plan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik dość fajny.

 

Ciekawe czy gra będzie miała otwartą konstrukcję? (Coś, w dalekiej analogii, ala Crysis). Poza bardzo złym AI, całkowity brak swobody był chyba największą wadą jedynki.

 

Co do tego, że będzie to (mniej lub więcej) zwykła strzelanka nie ma raczej wątpliwości. Przedsiębiorca nie będzie ryzykował; proste strzelanki sprzedają się najlpiej :wink: (Nie miałbym nic przeciw takiej konwencji jaka była np. w Riddicku, czyli akcja plus skrawki przygodówki).

 

Strach pomyśleć jakie będą wymagania. Wiadomo, że jakakolwiek optymalizacja jest od lat poza zasięgiem naszych chłopców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Będzie hicior :D

 

A ja zabrałem się teraz za przechodzenie jedynki, w końcu zobaczę ją w full detalach bo 2 lata temu grałem na radku X600 :-P.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Call of Juarez: Bound in Blood - Gameplay

Ja zaliczyłem opad szczeki !!! Oby ta gra był choć w połowie tak dobra jak ta w materiale. Jedyny zgrzyt to podświetlanie przeciwników/celów, jeśli da się to wyłączyć będzie git.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Ładnie to wszystko się prezentuje, wybuchy wyglądają świetnie, tylko bardzo razi podświetlenie przeciwników w trybie zwolnionym. Ciekawe jakie będą wymagania.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od strony graficznej prezentuje się miodnie podobnie sam design poziomów jedyne co mnie nieco niepokoi to fakt, że całe video to jedna wielka rzeź takie CoD czy MoH na dzikim zachodzie i o ile takie akcje będą stanowiły ~połowę gry to ok ale jak większość bez misji gdzie trochę ciszej likwidujemy przeciwników, wchłaniamy klimat to gra może nie być już taka interesująca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katastrofalnie to chodzi ;]. Może przesadziłem ale FPS raczej "niszowy" no i to debilne podświetlanie. Poza tym to świetnie wygląda. Użycie broni bardzo dobre a przecież to w FPSsie jedna z najważniejszych rzeczy ;].

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...