Skocz do zawartości
Busterje

Jaką Kupić Kartę Graficzną ?

Rekomendowane odpowiedzi

płyta główna m2n-e + 4800+ 2x2,5ghz + 2gb ddr 800 (takie ramy: http://www.allegro.pl/item528893100_pamiec...z_wroclaw.html)

 

 

no i nie wiem jaką grafikę kupić by sobie pograć, biorę pod uwagę, że komp wąskim gardłem będzie dlatego nei wiem czy jest sens w jakiegoś 8800 sie pchać czy lepiej wypaśnego 8600 z podkręconymi zegarami mocno ?

 

procek nie wiem czy uda się coś dobrze na tej plycie podkręcić :/

 

 

z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale tutaj chodzi tylko o używany sprzęt

 

więc używany 8600gt tylko wchodzi w grę

Używane 8600GT za 350 ? chyba coś pomyliłeś

Za taką kwotę kupisz używaną 8800GT lub nową 9600GT

http://www.allegro.pl/item535733191_gf_8800gt_asus.html

http://www.allegro.pl/item534533120_palit_...1800mhz_oc.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta plyta raczej problemowa jest jesli chodzi o takie duze krecenie, jak wyciagne 2,8ghz to bede happy <yes>

 

wiec co ? 8800 by byl najlepszy ?

 

 

no to chyba się zdecyduję na jakiegoś 8600gts za 150zł i będzie spokój i w miare wydajnie za małą kasę

Edytowane przez Busterje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta plyta raczej problemowa jest jesli chodzi o takie duze krecenie, jak wyciagne 2,8ghz to bede happy <yes>

 

wiec co ? 8800 by byl najlepszy ?

 

 

no to chyba się zdecyduję na jakiegoś 8600gts za 150zł i będzie spokój i w miare wydajnie za małą kasę

 

daj spokój co za idiota CI ten shit polecił.

 

Za 150 zł. dużo lepszym wyborem będzie zakup X1950 Pro 256 MB.(na allegro są w cenie od 110 zł. do 170 zł.).

Lepszej Ci się nie opłaca, bo ten procek jest za cienki, musiałbyś mieć core 2 duo , żeby polować na coś w cenie ~400 zł.

Edytowane przez hoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DO 150zł lepiej <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> X1950Pro tak jak pisał hoo

 

daj spokój co za idiota CI ten shit polecił.

 

Za 150 zł. dużo lepszym wyborem będzie zakup X1950 Pro 256 MB.(na allegro są w cenie od 110 zł. do 170 zł.).

Lepszej Ci się nie opłaca, bo ten procek jest za cienki, musiałbyś mieć core 2 duo , żeby polować na coś w cenie ~400 zł.

Ale to nie do jego kompa z siga tylko chyba tego X2 4800+

 

Ja bym szukał 9600GSO 768MB DDR3 albo HD4670, jakbyś trochę podgonił proca to można by myśleć o używce 9800GT/8800GT, powinno się coś znaleźć w takiej cenie

 

IMHO przesadzacie z tym ograniczeniem przez procka, fakt więcej niż coś pokroju 9600GT się nie opłaca przy stock taktowaniu procka ale nie dajmy się zwariować...

Edytowane przez Ralfo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FORTRON FSP350-60HLC

 

ok zdecyduje się chyba kupić za 150zł z przesyłką 8600gt:

 

Producent

PALIT

Producent chipsetu

nVIDIA

Model chipsetu

8600GT SONIC+

Wielkość pamięci

256MB

Typ pamięci

DDR3 128bit 1.0ns

Taktowanie rdzenia

625 Mhz

Taktowanie pamięci

1800 Mhz

Typ złącza

PCI-E

Wyjscia/wyjścia

HDTV, TV-OUT, DVI/CRT

Chłodzenie

cooler

Wersja produktu

BOX

Obsługiwane standardy

DX10, OpenGL2.0, SM4.0, PS4.0

 

 

będzie dało rade na takim sprzęcie grać w crysisa, gtaIV itd po jakimś tam oc ?

Edytowane przez Busterje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie sprzedaje 2600xt sonic+, który jest porównywalny do tego 8600gt, Lepiej jest dołożyć kilka dych i kupić 3850. Proca tez mam 4800+. Crysis 1024 x 768 medium tylko fizyka, woda i dźwięk na high i nie raz przycięcia są. Na 3850 bez problemu na high w tej rozdzielczości byś pograł.

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrew777 będzie ciężko sprzedać ;) bardziej 3650 niż 2600 jest porównywalne do stock 8600Gt nie Sonic+ co to to nie, sonic+ na 700/1800/2000 już nie najgorzej pogania to wydajność znacznie wyższa niż stockowego sonica + nie wspominając o stockowym 8600 :D podkręcanie tej karcie shaderów daje sowitego kopa wydajności ja ostatnio sprzedałem swojego lecącego bez niczego na 710/1800/2100 za 150 zeta, kupiłem 3870 też palita swietna karta :) który zdechł po 8 dniach i teraz czekam na zwrot kasy ewentualnie wymianę a teraz jadę na demonie szybkości S3 Virage 1mb :)

3850 to około 300zł i jak kupujesz to nie próbuj brać palita/gainwarda jeśli zamierzasz robić OC bo karty mają OCP i sobie nie pokręcisz dużo ale jak dorwiesz już coś jak referent to przy 1,4v na rdzeniu 900mhz do złamania ;).

Edytowane przez Art385

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec da sie pograc na 8600gt w crysis na 1024*768 na sredniach .. A gta IV w tej samej rozdzialce tylko ze low bo optymalizajca jej jest do d..... 

 

Ale pogrzebałem i znalazlem nowego mieszczacego sie w budzecie Ati-Radeon-Hd4670-512mb-Ddr3-128bit.Moze jak jeszcze bardziej poszukasz to znajdziesz jeszcze taniej ale zobaczyc zawsze mozna ..

 

Zasiłka wystarczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

aktualnie posiadam taki sprzęt:AMD Athlon 64 X2 4800+ || Goodram 2x2GB 800mhz 4-4-4-12 || Asus M2N-E ||Palit Sonic GF8600GT 256MB DDR3 600/1600@700/2000 || FORTRON FSP350-60HLC

 

do tego 2dyski i napęd

procek planuję kręcić 3-3.2ghz

 

 

i mam pytanie, czy ten zasilacz spokojnie to łyknie czy kupić mc-350 ?

Edytowane przez Busterje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy czasem ten Fortron i MC350 to nie to samo z inną nazwą?

 

Moim zdaniem nie musisz zmieniać.

 

p.s. W złym temacie napisałeś...

 

aaa i jeszcze jedno :

procek planuję kręcić 3-3.2ghz

Znam gościa, który planował puścić bączka, a się zesrał xD( mam nadzieję, że zrozumiałeś )

Edytowane przez Stachuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie to co pisali Ci już wyżej

4670 - energooszczędna

9600GT = 8800 GT

3870

Czyli co kto lubi to weźmie.

 

8600 odradzam, w większości gier radeon 3850 miał nad nią dużą przewagę. Karta była i pozostaje mocno przereklamowana.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...